Witamy | Historia | Nasze Strony | Płatności | Konkursy | Promocje i specjalne oferty | Sposoby gry | Program Partnerski | Więcej info


Witamy na PlayHugeLotto.pl

PlayHugeLotto.pl oferuje usługi przez internet, polegające na sprzedaży losów na największe światowe loterie. Ten niezwykle bezpieczny serwis dostępny jest dla graczy lotto z całego świata. Aby dowiedzieć się więcej na temat ekscytujących loterii jakie oferujemy, kliknij na informacje o loteriach.

Już od 1998 roku, PlayHugeLotto.pl jest zaufanym i niezawodnym loteryjnym agentem najpopularniejszych światowych loterii. Dowiedz się jak możesz dołączyć do tych lotto emocji!

- Zarejestruj się
- Uaktywnij konto
- Wybierz swoje szczęśliwe liczby
- Poczekaj na wyniki i swoje wygrane 

To takie proste!

 

playhugelottos

Historia

Jako serwis loteryjny, jesteśmy bardzo dumni z naszej historii. Pokazała ona, że jesteśmy liderem w naszej dziedzinie oraz przede wszystkim najbardziej wiarygodnym dostawcą usług tego rodzaju. Ponadto określa ona nas jako pionierów na liście firm internetowych, które odniosły sukces.

Co rozpoczęło się w 1998 roku, jako pomysł, który pomógłby graczom zza granicy grać w UK Lottery (w tamtym czasie najbogatszej loterii na świecie), szybko urosło do rozmiarów prężnie działającego biznesu. Kwestią miesięcy był wzrost popularności witryny jako platformy oferującej zlecenia płatności i subskrypcję. W 2000/2001 kiedy tysiące firm internetowych zaczęły upadać, PlayUKlottery przetrwało – co potwierdza, że prostota i szczerość to perfekcyjny (jeśli nie jedyny) sposób na prowadzenie biznesu.

20 lat później nasza firma wciąż działa, pamiętając o powyższym. Zapewnianie satysfakcji naszym klientom jest najważniejszą częścią naszych działań. Ta postawa pozwoliła nam na gwałtowny wzrost tylko poprzez tzw. pocztę pantoflową. W tej chwili oferujemy dostęp do największych loterii na świecie i zapewniamy usługi graczom pochodzącym z każdego zakątka świata!

Nasza pierwsza strona internetowa UK Lottery z 1999 roku…

 

playuklottery.com 1999


Nasze Strony

11 różnych wersji językowych oraz 14 największych loterii z 4 kontynentów - PlayHugeLotto.pl jest prawdziwie światową stroną lotto. 

Jeśli mówisz po angielsku, niemiecku lub polsku to PlayHugeLotto.pl jest dla ciebie idealnym miejscem. Oferujemy jednak taki sam profesjonalny, bezpieczny i prosty zakup losów lotto na innych stronach, przypisanych innym językom. Oto nasze strony w różnych wersjach językowych:

GrandesLoterias.com
wersja hiszpańska i portugalska

LotoLev.ru
wersja rosyjska 

GrandsJeuxLotos.com
wersja francuska 

LoteriiOnline.net 
wersja rumuńska

SzuperLotto.com
wersja węgierska

Wszystkie wersje językowe oraz loterie są dostępne na powyższych stronach.


Płatności

Posiadamy szeroką gamę sposobów płatności na naszej stronie.

Informacje na temat wszystkich metod płatności, włączając wypłatę wygranych, można znaleźć na stronie Płatności na PlayHugeLotto.pl.


Konkursy

Częścią nagradzania naszych klientów są często organizowane konkursy. Możesz zobaczyć pełną listę odwiedzając stronę Konkursy.

Od wakacji marzeń w Monako, Paryżu czy Tajlandii do prostszych nagród jak płaskie telewizory, iPady lub gotówka - PlayHugeLotto.pl daje ci więcej emocji niż sam udział w najpopularniejszych i największych światowych loteriach.

 

Konkurs Monako

Promocje i Specjalne Oferty 

Urodzinowa Niespodzianka

Gracze PlayHugeLotto.pl otrzymają specjalną urodzinową niespodziankę w dniu ich urodzin.

Zaproś Znajomego

Zaproś swoich znajomych do gry w lotto. Jeśli Twój znajomy zarejestruje się i dokona chociaż jednej transakcji, Ty otrzymasz 5 darmowych kuponów na SuperEnaMax.

Program Lojalnościowy LottoPunkty

PlayHugeLotto.pl oferuje jeden z najhojniejszych programów lojalnościowych online. Gracze kumulują punkty, tzw. LottoPunkty, za każdy gotówkowy zakup losów. Następnie punkty mogą zostać zamienione na darmowe vouchery. 

Im więcej punktów na Twoim koncie, tym mniej kosztowała Cię będzie wymiana na vouchery. Innymi słowy, im więcej grasz tym więcej darmowych losów możesz uzyskać. 

Więcej informacji na temat programu lojalnościowego można znaleźć na stronie LottoPunkty.


Sposoby Gry

PlayHugeLotto.pl oferuje wiele różnych sposobów gry, od jednorazowej gry do gry przez określony czas i na pecyficzną loterię. 

Chybił-Trafił – zagraj z losowo wybranymi liczbami poprzez jedno kliknięcie myszką.

Pakiety Loteryjne – zakup zakłady na wybrany okres na kilka loterii na raz, po niższej cenie

Szybka Gra – najszybszy sposób na zakup losów na wybraną loterię na cały tydzień lub miesiąc

InteliGra – wpisz swoje własne ustawienia a system zagra za Ciebie automatycznie, według ustawionych przez Ciebie zasad

Gra Systemowa – dodaj do 3 dodatkowych liczby do swoim zakładów

 


Program Afiliacyjny

Oficjalną stroną programu partnerskiego dla PlayHugeLotto.pl jest strona LottaRewards.com. Program ten oferuje wyjątkową prowizję z podziału zysku, podaje zróżnicowane raporty oraz oferuje wszystkie narzędzia marketingowe potrzebne do promowania. Zostań afiliantem już teraz i zarabiaj online z LottaRewards.com.

program partnerski, afiliacyjny LottaRewards.com

Więcej Info

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat PlayHugeLotto.pl, kliknij na poniższe źródła:

- FAQ – Pytania i Odpowiedzi
- Baza Wiedzy
- Informacje o Loteriach
Kontakt
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V