Konkursy i  Nagrody na PlayHugeLotto.pl

Na PlayHugeLotto.pl można zawsze znaleźć coś ekscytującego – czy są to wielkie jackpoty, wyniki lotto czy legendarne konkursy.

Od 1998 roku PlayHugeLotto.pl podarował swoim graczom mnóstwo szans na wygranie spektakularnych nagród. Oczywiście żadne z tych nagród nie mogą zastąpić zwycięskich wyników lotto, ale z pewnością robią one grę Twoich numerów lotto bardziej zabawną. 

Tutaj możesz przejrzeć do naszego ostatniego konkursu!

Przyjrzyj się niektórym wspaniałym konkursom  oraz nagrodom rozdanym przez PlayHugeLotto.pl na przestrzeni lat. Podzieliliśmy je na następujące kategorie:

- Konkursy o Wycieczki

- Konkursy Loteryjnych Graczy

- Konkursy o Gadżety


Konkursy o Wycieczki

Każdy z nas kocha (i potrzebuje) dobrych wakacji. Dla niektórych jest to szybka wycieczka nad morze, a dla innych wycieczka dookoła świata. PlayHugeLotto.pl uważa, że każdy powinien mieć szansę na podróże w stylu milionera i podzielenie się światowej klasy doświadczeniem!

 

Konkurs Monako Grand Prix Formuły 1

Konkurs Monako

Nasz coroczny konkurs Monako jest prawdopodobnie naszym najpopularniejszym konkursem i naprawdę daje graczom szansę na wygranie kawałka życia loteryjnego zwycięzcy. 

Sławni i bogaci wiedzą, że istnieje jedno sportowe wydarzenie, w którym muszą uczestniczyć przynajmniej raz w życiu - Grand Prix Formuły 1 w Monako. Dlatego też zdecydowaliśmy się podarować jednej szczęśliwej parze tydzień w stylu VIP, aby pokazać jak wyglądałoby życie zwycięzcy.

Jak widzicie, cała oferowana nagroda z pewnością może podwyższyć ciśnienie!

W zależności od roku, w skład nagród wchodzą:

- Przelot i transport
- 5-gwiazdkowe zakwaterowanie
- Dostęp do boksów
- Kieszonkowe
- Ekskluzywne drinki z legendarnymi kierowcami
- Oglądanie wyścigów z balkonu dla VIPów 

Oto nasi dotychczasowi zwycięzcy konkursu Monako:

2006 - F. Bezuidenhout

2007 - V. Babenko – Dania

2008 - Ó. Kjartansson - Islandia

2009 - W. Dobrzynski – Polska (Opowieść Zwycięzcy Konkursu

2010 - N. Thakkar – Indie (Opowieść Zwycięzcy Konkursu

2011 - I. Johansson

2012 - zobacz Konkurs Mistrzów poniżej

2013 - Armin K. - Niemcy (Opowieść Zwycięzcy Konkursu)

2014 - M. Simo - Słowacja (Opowieść Zwycięzcy Konkursu)

Pamiętaj, aby wypatrywać tego wspaniałego Konkursu Mistrzów co roku na PlayHugeLotto.pl.

Konkurs Mistrzów 2012

Po 6 latach prowadzenia naszego niezwykle popularnego konkursu Monako Grand Prix, PlayHugeLotto.pl zdecydował się na mały twist. W 2012 roku konkurs ten został nazwany Konkursem Mistrzów i tym razem dał graczom lotto szanse na wybór 1 z 3 wspaniałych nagród. Oto one:

- Wycieczka VIP dla 2 osób na Grand Prix Formuły 1 w Monako
- Wycieczka VIP dla 2 osób na finał Ligi Mistrzów UEFA 2012
- 6000 GBP czystej gotówki

Opcja wyboru nagród cieszyła się popularnością wśród naszych graczy lotto.

Zwycięzcą Konkursu Mistrzów 2012 został Pan Mohamed B. z Botswany, który wybrał się do Monachium na finał Ligi Mistrzów UEFA, pomiędzy Chelsea i Bayern Monachium.

 

Konkurs z Okazji 10 Rocznicy 

Wycieczki z Marzeń


W 2008 roku, po 10 latach międzynarodowego sukcesu w ekscytującym świecie lotto, wygranych i innych nagród, pomyśleliśmy, że będziemy to świętować poprzez wspaniały Konkurs 10 Rocznicy! Ta fantastyczna nagroda oferowała zwycięzcy (plus partnerowi) wybór pomiędzy 5 miejscami z marzeń, aby cieszyli się w pełni opłaconymi wakacjami swojego życia. 

Prezenty na 10 rocznicę powinny być z „cyny”, lecz my wybraliśmy czyste złoto. Oto jakie opcje wycieczek w „stylu milionera” oferowane były w tym konkursie:

- Rzym

- Tajlandia

- Nowy Jork

- Francuskie Alpy

- Seszele (Fregate Island)

Nasza szczęśliwa zwyciężczyni – Colleen Trollope z Pretorii, RPA – wybrała urlopowe przeżycia w Tajlandii gdzie jak sama mówi, miała „najlepszy czas swojego życia”.

10 lat możemy kończyć tylko raz, lecz pozostań z nami na naszą następną urodzinową „imprezę”!

 

Konkurs Wybierz Swoją Nagrodę

Wybierz Nagrodę

Konkurs ten został po raz pierwszy wprowadzony w 2010 roku i oferował on do wygrania wycieczkę w stylu VIP na Grand Prix Formuły 1 w Abu Dhabi. W 2011 roku mały twist został dodany oraz format konkursu został zmieniony, aby gracze mogli wybrać pomiędzy trzema wspaniałymi nagrodami:

- wycieczka VIP dla dwojga na Grand Prix Formuły 1 w Abu Dhabi 2011 (plus przelot i zakwaterowanie)
lub
- wycieczka VIP dla dwojga na Finał Pucharu Świata w Rugby w Nowej Zelandii (plus przelot i zakwaterowanie)
lub
- 6000 funtów w gotówce

Z takim wyborem nagród, nasi zwycięzcy mieli trudności w podjęciu decyzji... Oto co wybrali:

2010 - Fernando Da Cunha, wybrał wycieczkę do Abu Dhabi

2011 – Pan W. Ryczkowski z Polski wybrał wycieczkę do Abu Dhabi a następnie oddał swoją nagrodę synowi i jego żonie. Zdjęcia z wycieczki na Grand Prix F1 w Abu Dhabi możesz obejrzeć tutaj.

W 2012 roku konkurs Wybierz Swoją Nagrodę zmienił tematykę na "Amerykański Sen", gdzie do wygrania była jedna z 3 nagród:

- wycieczka VIP dla dwojga na Grand Prix F1 w USA
- 5-dniowe zakupy dla dwojga w Nowym Jorku plus $2000 kieszonkowego
- $10.000 w gotówce

2012 - Zwycięzcą został Pan Andrey S. z Rosji, który wybrał $10.000 gotówki. Zobacz jakie Andrey miał plany na wydanie tej nagrody.


Konkurs Puchar Świata w Krykiecie 2011

Konkurs Krykiet

Krykiet - tylko dlatego, że jest to sport dżentelmenów, nie oznacza, że nie może być on ekscytujący!

PlayHugeLotto.pl zdecydował podwoić tą nagrodę i zaoferował DWA pakiety na Finał Pucharu Świata w Krykiecie 2011 w Indiach.

Obydwie nagrody zawierały po dwa bilety na finał, 5-gwiazdkowe zakwaterowanie oraz powrotne bilety lotnicze na Finał Pucharu Świata w Krykiecie w Bombaju!

Konkurs ten okazał się niezwykle popularny, z tysiącami graczy PlayHugeLotto.pl, którzy wzięli w nim udział. Niestety zwycięzców mogło być tylko dwóch. Możesz przeczytać o jednym z naszych szczęśliwych zwycięzców i jego przeżyciach w Indii.

2011 - Harshall C. - Pune, Indie oraz Andre H. - Alberton, RPA

 

Konkurs Puchar Świata w Rugby 2007

Konkurs Rugby


PlayHugeLotto.pl podarował pakiet turystyczny zawierający 2 bilety na Finał Pucharu Świata w Rugby w 2007 roku, w romantycznym mieście Paryżu, we Francji. Dodatkowo pakiet ten zawierał 2 bilety na mecz o 3 i 4 miejsce w finale, pomiędzy Francją a Argentyną.

Zwycięzcami konkursu zostali Craig i Eloise Cooper, którzy po powrocie z finału powiedzieli „Żadne słowa nie mogą opisać tej atmosfery oraz uczuć!

 

Konkurs Oktoberfest

Konkurs Oktoberfest


PlayHugeLotto.pl podarował tym razem dość oryginalną nagrodę, jaką był zapas piwa na cały rok do wartości €2000, w Konkursie Oktoberfest 2012. Zwycięzcą konkursu został Pan Andrzej z Polski. Przeczytaj więcej i zobacz zdjęcia tutaj.

Po sukcesie konkursu w roku 2012, postanowiliśmy zroganizować kolejną edycję.

oktoberlottofest2015

W roku 2015 daliśmy graczom lotto online możliwość wyboru nagrody. Mogli wybrać albo zapas piwa przez rok albo zapas losów lotto na ten sam okres czasu. Od 5 października 2015 roku do 31 października 2015 roku, każdy zakupiony los lotto pomagał naszym graczom w zdobyciu jednej z trzech wspaniałych nagród:

NAGRODA I - darmowe piwo lub darmowe lotto przez rok

NAGRODA II - 750 euro w postaci kredytów do gry

NAGRODA III - 500 euro w postaci kredytów do gry

Zwycięzca pierwszej nagrody zdecydował się na odebranie nagrody w postaci rocznego zapasu losów lotto. Ta szczęśliwa osoba to E. Soares z Brazylii. Drugą nagrodą było 750 euro w postaci kredytów do gry. Trafiła ona do Zheki G z Rosji. Trzecią nagrodę w postaci 500 euro kredytów do gry zgarnął gracz z Indii, J.Patel.

Zdrowie zwycięzców!


Konkursy loteryjnych graczy

Wycieczki oraz zmieniające życie doświadczenia dają zawsze pełną frajdę ALE głównym celem PlayHugeLotto.pl zawsze było i będzie oferowanie losów na największe światowe loterie.

Nikt nie daje Ci tylu sposobów gry w lotto lub lepszych szans na wypróbowanie swoich sił każdego tygodnia niż PlayHugeLotto.pl. Nasze konkursy loteryjnych graczy są idealnym przykładem.

 

Konkurs Gram Aż Wygram

Darmowe Losy Lotto

Nazywany także konkursem z “najbardziej szalonymi nagrodami”, Gram Aż Wygram podarował loteryjnym graczom szansę na wygranie darmowych losów lotto na całe życie!

Wejście do konkursu było oparte na zakupie Pakietu Loteryjnego przez graczy lotto, w wyznaczonym okresie czasu.

Zwycięzcy konkursu, a było ich 11, otrzymali losy na każde losowanie jednej z loterii. Losy te będą brały udział w każdym losowaniu aż do momentu wygrania jackpota (lub na maksymalny okres 30 lat).

Wow, mowa o oddawaniu nagród, które same nie przestają dawać! – przeczytaj więcej o naszych zwycięzcach konkursu 2010/2011.

Konkurs ten był bardzo sukcesywny, więc powtórzyliśmy go w okresie grudnia 2011/stycznia 2012 oraz ponownie w grudniu 2012/styczniu 2013

 

Konkurs Lutowa Gorączka – Podwój swoje wygrane

Podwojenie Wygranych

PlayHugeLotto.pl nie jest nigdy „przeciętny” i Ty też nie powinieneś być! Zawsze dążąc do bycia większym i lepszym, ten dostawca loteryjnych usług wymyślił coś specjalnego na początek 2011 roku.

Podczas lutego 2011r., PlayHugeLotto.pl PODWOIŁ wszystkie loteryjne wygrane za wszystkie oferowane loterie (oprócz wygranych I i II stopnia). Czyli podwójne wygrane i podwójna frajda grania w lotto!

Co za wspaniały sposób na rozpoczęcie roku?

P.S. Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem swoich wygranych na PlayHugeLotto.pl, wybierz funkcję Multiplikatora podczas grania w lotto.

 

Facebookowy konkurs Halloween

konkurs halloween 2012 na www.playhugelotto.pl


W październiku 2012 PlayHugeLotto.pl postanowiło zabawić się w Halloween. Fani naszej Facebookowej strony zostali zaproszeni do zabawy, która polegała na wymyśleniu ciekawych podpisów do trzech obrazków. Najlepszy komentarz wygrał pakiet BIG5 na 6 miesięcy.

Dowiedz się więcej o zwycięzcach konkursu Halloween 2012 tutaj.

halloween, konkurs halloween

W 2013 facebookowy konkurs Halloween odbył się ponownie i tym razem pobił on rekord pozostawionych komentarzy. 

Zobacz zwycięzców Konkursu Halloween 2013 tutaj


Konkurs Mailowe Szaleństwo – Wimbledon 2013

Z okazji Wimbledonu 2013, odgrywanym pomiędzy 24/06/2013 a 7/07/2013, PlayHugeLotto.pl zorganizował darmowy konkurs dla swoich graczy pod nazwą Mailowe Szaleństwo.

W wysyłanych newsletterach, podane były pytania odnośnie tenisu, na które gracze musieli odpowiedzieć na stronie konkursowej. Gracze, którzy poprawnie odpowiedzieli na wszystkie 4 pytania, wzięli udział w losowaniu o nagrodę. Do wygrania było 4 x €600 w postaci kredytów do gry. Sprawdź jakie pytania zadaliśmy w konkursie oraz zobacz kim byli szczęśliwi zwycięzcy.

konkurs, mailowe szaleństwo, wimbledon 

 Konkurs Gorący Sierpień

Sierpniowy konkurs

Sierpień z PlayHugeLottos w roku 2015 był naprawdę gorący! Za każdy los zakupiony w sierpniu, gracze zwiększali swoje szanse w naszym nisamowitym konkursie. Do zdobycia były naprawdę wyjątkowe nagrody:

- za jeden zakupiony los gracze mogli wygrać 500 funtów w postaci kredytów do gry

- za dwa zakupione losy gracze mogli wygrać 750 funtów w postaci kredytów do gry

- za trzy zakupione losy gracze mogli wygrać 500 darmowych losów SuperEna Max

- za cztery zakupione losy gracze mogli wygrać 50% zniżki na wszystkie losy lotto zakupione we wrześniu (do kwoty 5 tysięcy funtów)

- za pięć zakupionych losów gracze mogli wygrać PODWOJENIE kosztów wydanych na losy w sierpniu wypłaconych jako kredyty do gry (do kwoty 10,000 funtów)

5 niezwykle szczęśliwymi zwycięzcami byli:

PODWOJENIE kosztów wydanych na losy w sierpniu wypłaconych jako kredyty do gry (do kwoty 10,000 funtów) - C. Рычков z Rosji

50% zniżki na wszystkie losy lotto zakupione we wrześniu (do kwoty 5 tysięcy funtów) - gracz z Polski, który prosił o zachowanie anonimowości

500 darmowych losów SuperEna Max - S. Patel z Indii

750 funtów w postaci kredytów do gry - H.Noh z Korei

500 funtów w postaci kredytów do gry - A. Walls z Republiki Południowej Afryki

 

W lipcu Graj na Maxa

SuperEna Max

Kolejny wspaniały konkurs odbywał się między 28 lipcem 2015 roku, a pierwszym sierpniem 2015. W lipcu Graliście na Maxa! Gracze mogli w tym czasie wygrać, ile chcieli zapłacić za los SuperEna Max podczas trzech zwariowanych losowań tygodnia SuperStar w SuperEna Max.

Aby zakwalifikować się do konkursu gracze musieli jedynie kupić jeden los na przynajmniej pięć losowań tej niesamowitej loterii. Oczywiście im więcej losów kupowali, tym tańsze losy zyskiwali.


Konkurs o gadżety

“Jedyna różnica między chłopcami a dorosłymi mężczyznami to cena ich zabawki” – to stare powiedzenie nie mogło być bardziej trafne w dzisiejszym świecie. Przenośne urządzenia komputerowe, muzyczne odtwarzacze i cyfrowe aparaty zmniejszają się na masową skalę, w zasadzie, nigdy nie były mniejsze (z wyjątkiem płaskich telewizorów HD, które rosną w rozmiarach z niepowtarzalną szybkością)

PlayHugeLotto.pl lubi gadżety (te małe i te duże) i regularnie prowadzi związane z nimi konkursy. Najpopularniejszym z nich był konkurs o gadżety Super 7.

 

Konkurs o gadżety Super 7

Wygraj Gadżety

Konkurs ten został udostępniony loteryjnym graczom, którzy zakupili pakiet loteryjny Super 7, podczas wyznaczonego okresu. Do zgarnięcia była kolekcja gadżetów określona przez magazyn STUFF jako „najbardziej pożądane w swoich kategoriach gadżety 2011 roku”. 

Nagrody między innymi obejmowały: iPad2 64GB, Aparat Cyfrowy Canon Powershot G12 i Kino Domowe Sony BDV-E370. Sprawdź kto wygrał nagrody w konkursie o gadżety. 

"Do Obejrzenia w TV" - Głosowanie Na Reklamę

PlayHugeLotto.pl zawsze poszukuje świeżych i ekscytujących sposobów na rozszerzanie newsów o gigantycznych jackpotach i atrakcyjnych loteriach. Mając to na uwadze, stworzyliśmy konkurs głosowania na reklamę w lutym 2012, gdzie gracze lotto mogli wybrać swój ulubiony klip reklamowy. Każdy głosujący został zakwalifikowany do losowania o 42" TV LG LED. Zobacz, która z reklam lotto zajęła pierwsze miejsce!Konkurs "Gdzie może być piłka"
 

Konkurs - Gdzie może być piłka


W czerwcu 2012 PlayHugeLotto.pl przeprowadził pierwszy konkurs "Gdzie może być piłka" aby świętować Euro 2012 razem z naszymi graczami. Tak jak sugeruje nazwa konkursu, gracze musieli znaleźć piłkę na przedstawionym zdjęciu z meczu, z którego została ona najpierw usunięta.

Konkurs okazał się bardzo popularny w śród naszych graczy ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Nagroda, zestaw kina domowego, powędrowała do Pani B. Minakowskiej z Brockum w Niemczech, która wybrała jego równowartość w gotówce, czyli £2000.

konkurs Gdzie Jest Piłka, darmowy konkurs, lotto, siatkówka

W lutym 2013 PlayHugeLotto.pl przeprowadził ponowny konkurs z tej serii, tym razem pod hasłem Gdzie Jest Piłka - Siatkówka Plażowa. Nagrodą były kredyty do gry dla 4 graczy, w wysokości €600 każdy.  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V