Hiszpańska Loteria Nacional Extra odbywa się w każdy wtorek i sobotę, dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu oferuje ona specjalne losowanie z serii „sorteo extraordinairio”.

Dwie najpopularniejsze loterie „sorteo extraordinairio” oferowane przez Hiszpańską Loteria Nacional to: Sorteo Extraordinario de Navidad (świąteczna loteria) oraz Extraordinario del Niño (noworoczna loteria). Więcej informacji o tych loteriach możesz zdobyć na dedykowanych stronach. Losy na sezonowe loterie można zakupić na PlayHugeLotto.pl, kilka tygodni przed losowaniem.

Inne ekscytujące sezonowe loterie dostępne na PlayHugeLotto.pl to: Sorteo Extraordinario Niños De San Ildefonso (znana także jako Summer El Gordo lub wakacyjne losowanie) oraz Sorteo Extraordinario Del Turista (wrześniowe losowanie). 

loteria nacional extra

Kliknij tutaj, aby zagrać!

Oto więcej informacji na temat wrześniowego losowania Sorteo Extraordinario Del Turista oferowanego przez Loteria Nacional.

 

Sorteo Extraordinario Del Turista

Jak Grać?

Gracze zakupują los z uprzednio wydrukowanym na nim 5-cyfrowym numerem od 00000 do 99999. Wszystkie możliwe kombinacje tego numeru sprzedawane są w 10 x zestawach (po 10 losów w każdym zestawie). 

Wrześniowe losowanie oferuje specjalną nagrodę w wysokości €15.000.000, oprócz standardowych nagród jakie są do wygrania. Nagroda przyznawana jest za 1 los, zwany „decimo”, których jest 10 w jednym zestawie (zestaw zwie się „bilette”).

Pula wszystkich nagród wynosi €105 mln oraz, oprócz specjalnej nagrody za 1 decimo, dwie pierwsze nagrody oferowane za cały zestaw (10 x decimo), to €1,3 mln (I stopień) oraz €250 tyś (II stopień).

Tak jak w przypadku innych sezonowych hiszpańskich loterii, istnieje wiele stopni wygranych oraz potencjalnych kombinacji liczbowych, za które gracz ma szansę otrzymać nagrodę. 

Uwaga: Na wygrane od €2500, nakładany jest przez Hiszpanię 20% podatek. 

Kiedy Grać?

Losowanie Sorteo Extraordinario Del Turista odbywa się w pierwszą sobotę września. Losy dostępne są w sprzedaży na PlayHugeLotto.pl kilka tygodni przed losowaniem. Ilość losów jest limitowana. 

Kliknij tutaj, aby kupić losy na nadchodzące losowanie Loteria Nacional Extra.

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V