Zwyciężczyni jackpotu w wysokości $758M w Powerball

Drugie największe losowanie Powerball w historii miało miejsce w środę 23 sierpnia. Cała pula została zgarnięta orzez jednego gracza, a nawet graczkę! Zwyciężczynią okazała się 53 letnia pracownica szpitala i matka dwójki dzieci z Chicopee w stanie Massachusetts. Kobieta upomniała się o swoją wygraną bardzo szybko, bo w dzień po wygranej. Ta kobieta naprawdę miała szczęście!

Mavis Wancyk to pracownica szpitala, która nigdy nie wierzyła, że uda jej się wygrać. Na szczęście udało jej się wybrać szczęśliwe liczby na najszczęśliwszym losie Powerball w historii. Kobieta wciąż nie może uwierzyć w swoje szczęścia i otrząsnąć się po swojej wygranej. Ten niesamowity uśmiech losu zupełnie odmienił jej życie.

Kiedy na konferencji prasowej zapytano ją o pierwszą rekację, kobieta miała nietypową odpowiedź. Postanowiła bowiem ukryć się w łóżku. Mavis od dawna chciała przejść na emeryturę, ale nie było jej na to stać. Po wygranej kobieta zadzwoniła do szpitala i zrezygnowała z pracy. Spędziła 32 lata swojego życia pracując w Centrum Medycznym Mercy w Springfield. Teraz czuje się po prostu zmęczona.

Kobieta teraz ciągle się uśmiecha. Mavis sprawdziła swoje wyniki Powerball razem z koleżanką po pracy. Zupełnie oszalała ze szczęścia, gdy dowiedziała się o wygranej. Cała się trzęsła z powodu nadmiernych emocji. Bała się nawet sama kierować. 

 

zagraj w powerball online

 

Mavis ma 31 letnią córkę i 26 letniego syna.

Kobieta wciąż nie może się otrząsnąć z szoku i chce być sama. Była jednak wystarczająco silna, aby podjąć decyzję o jednorazowej wypłacie wygranej. Oznacza to 480 milionów dolarów przed opłaceniem podatków. Szczęśliwy los został zakupiony w Chicopee, 90 mil od Bostonu. 

Wieść o tym, że ten sklep sprzedał zwycięski los, szybko się rozniosła. Przedstawiciele mediów oczywiście postanowili odwiedzić właściciela. Kamaljeet Kaur bardzo ucieszył się ze sprzedanego losu. Otrzyma on $50,000 z tego powodu. 

Zwycięskimi liczbami były 6-7-16-23-26 oraz bonusowa liczba Powerball 4. Ta nagroda to druga największa wypłata w Powerball w historii. Dodatkowo Mavis miała wyjątkowe szczęście, bo sama zdobyła olbrzymi jackpot. Dzięki temu samemu losowaniu dwie osoby zdobyły po $2 miliony, a 34 inne osoby wygrały $1 milion. 

Łącznie istnieje nawet 292,201,338 możliwych kombinacji Powerball, co sprawia, że szanse na wygranie jackpotu wynoszą 1 do 292,201,338. Przy cenie $2 za los, wypróbowanie wszystkich możliwych kombinacji kosztowałoby $584,402,676. Szanse na zdobycie jakiejkolwiek nagrody w losowaniu Powerball wynoszą 1 do 24.87. 

Jeśli chcesz zostać kolejnym zwycięzcą Powerball, musisz zagrać!

Powodzenia!Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V