Zwyciężczyni EuroMillions kupuje maszynę do szycia

Wygrana w lotto to prawdziwe spełnienie marzeń! Dla Violet Grimshaw ta chwila nadeszła w najmniej spodziewanym momencie. Kobieta zupełnie nie oczekiwała wygranej w wysokości miliona funtów, którą zdobyła 18 sierpnia w losowaniu EuroMillions. Jako gracz lotto na pewno możesz wyobrazić sobie jej minę, gdy dowiedziała się o wygranej!

Violet Grimshaw pochodzi z Norham, niedaleko w Berwick w Anglii. Violet grała w lotto przez 23 lata, zawsze kupując losy w tym samym sklepie. Ta historia jest świetnym dowodem na to, że jeśli nie przestaniesz próbować i wierzyć w swoją wygraną, poszczęści ci się prędzej czy później. 

18 sierpnia życie Violet zmieniło się na zawsze. Teraz kobieta jest milionerką dzięki swojej wygranej w EuroMillions. Ta 63 latka nie sprawdziła swojego losu natychmiast. To również nie ona pierwsza dowiedziała się o swojej wygranej! 

Na jej blacie kuchennym znajdował się cały stos losów, o których niemal zapomniała. W końcu poprosiła swojego 68 letniego męża Johna, aby zaniósł losy do pobliskiego skelpu i sprawdził czy przypadkiem czegoś nie wygrali. Wyobraź sobie zaskoczenia Johna, gdy dowiedział się o zwycięskim losie żony!

Tylko o tym pomyśl! Myślisz, że po prostu idziesz do sklepu po zakupy. Nie spodziewasz się niczego specjalnego, a tu nagle twoje życie wywraca się do góry nogami w mgnieniu oka. Moment gdy dowiadujesz się o swojej wielkiej wygranej to chwila, w której wszystko, o czym marzyłeś staje się nagle możiwe. Musi to być przytłaczające uczucie! No ale wróćmy do naszej historii.

Violet wiedziała, że stało się coś niezwykłego, gdy jej mąż wrócił do domu. Od razu, gdy go zobaczyła, pomyślała, że jeden z losów był pewnie zwycięski. John kręcił głową i był bardzo blady. Powtarzał tylko, żeby jego żona natychmiast zadzwoniła pod podany przez niego numer. Wtedy właśnie silne emocje udzieliły się także i Violet. 

Szybko zrozumiała, że numer pod który miała zadzwonić to numer Camelotu. Kiedy Violet w końcu zadzwoniła i potwierdziła swoją wygraną w EuroMillions, również zbladła! Następnie popłakała się ze szczęścia i zadzwoniła do swojej matki, żeby podzielić się z nią dobrą wiadomością. 

 

Zwyciężczyni EuroMillions

 

Starsza pani nie od razu zrozumiała, ile jej córka wygrała. Myślała, że chodziło o tysiąc funtów, a nie o milion. Wielu zwycięzców popełnia dokładnie ten sam błąd. Violet zadzwoniła również do swoich dzieci. 33 letni Paul i 31 letnia Tania nie mogli uwierzyć w zwycięstwo rodziców. Violet również długo nie mogła dojść do siebe i zaakceptować faktu, że została milionerką dzięki grze w EuroMillions.

Zwycięzcy EuroMillions zazwyczaj chętnie mówią o tym, co planują zrobić ze swoją wygraną. Violet planuje wyremontować swoją kuchnię, ponieważ jest ona w koszmarnym stanie. Chciałaby również dokonać remontu innych części domu - sypialni i salonu. 

To nie koniec planów zwyciężczyni! Chciałaby kupić coś fajnego dla swoich dzieci oraz wyjechać na wakacje z całą rodziną. Wygrana pojawiła się w życiu Violet w trzy lata po tym jak zrezygnowała z pracy w domu opieki. To był świetny moment na wygraną, bo ma teraz więcej czasu by skorzystać z tego dobrodziejstwa. 

Teraz spędza czas głównie szyjąc na maszynie i z całą pewnością kupi sobie nowszy model za wygraną. Zwycięski los, który odienił jej życie zakupiła w sklepie Mace w Norham. 

Po super losowaniu EuroMillions nastąpiła kolejna kumulacja. Super losowania nie zdarzają się często, a więc skorzystaj z okazji i zagraj o miliony już teraz! Możesz kupić swoje losy na PlayHugeLottos.com, więc na co czekasz? 

W tym tygodniu możesz wzbogacić się o 130 milionów euro! 

Kup swoje losy EuroMillions teraz i wygraj jak Violet!Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V