A ZWYCIĘZCĄ KONKURSU ABU DHABI GRAND PRIX 2010 JEST …

Nasz ostatni super popularny konkurs Grand Prix dobiegł już końca. Etihad Airways Abu-Dhabi Grand Prix, które trwa od 12 do 14 Listopada 2010 w Yas Marina Circuit, jest uroczystym zakończeniem sezonu, a jeden z naszych cenionych klinetów będzie tam obecny.

Ten gracz to Fernando Da Cunha z Pretorii, RPA, który wraz z żoną będzie mógł doświadczyć niesamowitych wrażeń na najgłośniejszym i najbardziej ekscytującym sportowym widowisku, które będzie się rozgrywać przed jego oczami. 

Oto co czeka na naszego szczęśliwego zwycięzcę:

 

Piątek 12 Listopad 2010

Przylot do Dubaju i przejazd prywatnym autem do 5 gwiazdkowego hotelu Bonnington Jumeirah Lakes and Towers. Zakwaterowanie obejmuje trzy dni ze śniadaniem. Po zameldowaniu, przejazd do Abu Dhabi aby obejrzeć popołudniową sesję treningową w Yas Island o godzinie 13.00 oraz 17.00, gdzie całą akcję Fernando wraz z żoną będą oglądać z North Grandstand (Północna Trybuna). Po treningu, przejazd z powrotem do Dubaju. Wieczorem czas wolny.

 

Sobota 13 Listopad 2010

Po śniadaniu, przejazd do Abu Dhabi i wizyta w nowo otwartym Ferrari World, gdzie można zobaczyć najszybszą na świecie kolejkę górską, osiągającą prędkość 240km/h! Po tej wizycie, przejazd do Yas Island na finałowy trening, a następnie o godzinie 17.00 oglądanie rundy kwalifikacyjnej z North Grandstand. Po sesji kwalifikacyjnej, przejazd z powrotem do Dubaju. Wieczorem czas wolny.

 

Niedziela 14 Listopad 2010

Rano czas wolny na zakupy w najlepszych centrach handlowych w Dubaju, po tym przejazd do Abu Dhabi na główny wyścig Formuły 1, który zaczyna się o 17.00. Oglądanie wyścigu z North Grandstand, gdzie zachodzące słońce i światła reflektorów stworzą z pewnością niepowtarzalną atmosferę. Po zakończeniu wyścigu i ogłoszeniu zwycięzcy, przejazd z powrotem do Dubaju.

 

Poniedziałek 15 Listopad 2010

Po śniadaniu, wymeldowanie z hotelu, przejazd na lotnisko w Dubaju i przelot do domu.


Nasz dział obsługi klienta skontaktował się z Fernando, oto co on powiedział: „Planowaliśmy wycięczkę do Dubaju już przez kilka lat, lecz nigdy nam się to nie udało, więc bycie zwycięzcą tego konkursu jest po prostu niesamowite. Wciąż nie możemy w to uwierzyć, co za wspaniała nagroda. Dziękujemy wszystkim z PlayHugeLottos!”

Fernando również obiecał nam przysłać kilka zdjęć z wyścigów. Więc trzymamy go za słowo.


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V