Nowa gra: Powerball Plus

Gracze pytają, a więc odpowiadamy. Poznaj naszą nową grę: Powerball Plus!

Powerball Plus to gra, którą niemal natychmiast pokochali gracze z całego świata. Przez lata gracze PlayHugeLotto.pl przyzwyczaili się do wspaniałych promocji i losowań specjalnych.

Teraz mamy dla nich coś nowego: grę Powerball Plus. Ta loteria oferuje zupełnie nieprawdopodobne jackpoty.

Powerball Plus

Co to jest Powerball Plus?

Kochasz Powerball? Powerball Plus to większa wersja tej gry. Innymi słowy to gra, którą znasz, ale z jackpotami, które ucieszą cię jeszcze bardziej! Są one tak olbrzymie!

Powerball Plus sprawia, że Powerball się chowa

W co zagrać, aby wygrać możliwie największy jackpot? Na pewno od razu pomyślałeś o Powerball, prawda? Powerball Plus zmieni twoje zdanie w sprawie tego, w co grać.

Kiedy jackpot Powerball wyniósł $455 milionów, Powerball Plus oferował graczom $599 milionów! Powerball Plus to nie jest żadne losowanie specjalne. Możesz spodziewać się wielkich nagród w tej grze w środy i w soboty.

Jak grać w Powerball Plus?

Jeśli umiesz grać w Powerball, to wiesz też, jak zagrać w Powerball Plus. To ulepszenie tej gry, o którym wcześniej nie pomyślałeś.

Czy jest jakiś haczyk w tym wszystkim? Nie! Wielkie wygrane i łatwość gry to zalety nowego produktu. Tak jak w przypadku innych loterii zaloguj się na swoje konto PlayHugeLotto.pl i udaj się na stronę do gry Powerball Plus.

Powerball Plus to gra oparta na losowaniu liczb z dwóch zbiorów. Chodzi o liczby główne oraz zbiór Powerball. Gracze wybierają 5 liczb głównych z możliwych 69 oraz 1 liczbę ze zbioru 26 Powerball.

Zwycięskie liczby Powerball Plus są oparte na liczbach wylosowanych w normalnym Powerball. Jeśli bierzesz udział w losowaniu Powerball Plus i poprawnie wytypujesz 6 liczb, zostaniesz milionerem!

Pamiętej, że są to dwie różne gry. Aby zagrać o jackpot Powerball Plus, musisz wziąć udział w losowaniu Powerball Plus na PlayHugeLotto.pl.

Powerball Plus na PlayHugeLotto.pl

Gdzie możesz zagrać?

Aby zagrać o największy możliwy jackpot, zagraj z nami w Powerball Plus.

To twoja kolejna szansa na oszałamiające wygrane.

Dni losowań

Gracze pytają nas czy Powerball Plus to losowanie specjalne. Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Olbrzymie jackpoty tej loterii możesz zdobyć w środy i soboty.

Losowania specjalne odbywają się jedynie do czasu do czasu.

Skomentuj poniżej i powiedz nam czy już zagrałeś w tę grę! Ktoś powinien zdobyć ten jackpot. Czy tą osobą będziesz ty?Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 1976 artykułów
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 piętro Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cypr, na licencji hazarodwej firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet, i związane z nim marki, działa jako niezależny serwis uprawniony do zakupu losów i nie jest związany ani nadzorowany przez National Lottery, MUSL czy Camelot Plc, lub jakąkolwiek inną firmę oferującą produkty, dla których został uruchomiony ten serwis.

© 2018 Play UK Internet N.V