Los z UK zgarnął jackpot EuroMillions w wysokości €138 milionów

Wielki jackpot EuroMillions padł już jakiś czas temu. Wiadomo, że to osoba z Wielkiej Brytanii kupiła los i poprawnie wytypowała 5 głównych liczb i 2 bonusowe.

Nie wiadomo kim jest tajemniczy zwycięzca ani czy grał sam, czy w syndykacie.

Każdy chciał zdobyć wielki jackpot w wysokości 138 milionów, ale przypadł on w udziale jednej osobie, która zakupiła los w Wielkiej Brytanii.

Zwycięskimi były liczby 20-23-28-30-44 oraz bonusowe 03 i 07.

Co ciekawe był to trzecie z rzędu losowanie EuroMillions, w którym liczba 7 była bonusową. Wiadomo także, że wielu graczy wybiera liczbę 7 do gry, bo podobno jest ona szczęśliwa.

Poza zwycięzcami nagrody głównej iluś osobom udało się zdobyć nagrody niższego stopnia.

Inny los również zakupiony w Wielkiej Brytanii wygrał nagrodę drugiego stopnia w wysokości £199,921.30 po poprawnym wytypowaniu pięciu liczb głównych i dwóch dodatkowych. Trzy inne losy kupione w różnych miejscach w Europie zdobyły po €319,080.

Ten jackpot EuroMillions był trzecim najwyższym zdobytym przez los zakupiony w Wielkiej Brytanii. Był to również 72 los zakupiony w tym kraju, który zdobył jackpot.

Pierwsza największe wygrana z UK w EuroMillions to oczywiście szkocka para Colin i Chris Weir. Zdobyli oni olbrzymi jackpot w wysokości £161 milionów w EuroMillions w 2011. Drudzy na liście byli Adrian i Gillian Bayford ze swoim jackpotem w wysokości £148 milionów, 6 lat temu. Trzecie miejsce należy do najnowszego zwycięzcy.

Kup los EuroMillions online

Jeśli chcesz zagrać o wielkie jackpoty, jesteś w dobrym miejscu! Loteria EuroMillions to jeden z ulubionych wyborów graczy, którzy kochają wielkie peiniądze!

Nic dziwnego, że ta loteria ma wielu fanów. Oferuje przecież jackpoty tak wysokie jak €190 milionów. Gra rozpoczęła swoje działanie w 2004 roku i grają w nią gracze z 9 różnych krajów. EuroMillions zaczyna z jackpotami początkowymi w wysokości €17 milionów, a kończy na super losowaniach z prawie 200 milionami euro w puli!

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 1976 artykułów
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 piętro Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cypr, na licencji hazarodwej firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet, i związane z nim marki, działa jako niezależny serwis uprawniony do zakupu losów i nie jest związany ani nadzorowany przez National Lottery, MUSL czy Camelot Plc, lub jakąkolwiek inną firmę oferującą produkty, dla których został uruchomiony ten serwis.

© 2018 Play UK Internet N.V