Jak zwycięcy wydali wielkie jackpoty Powerball?

Co się stało z wielkimi wygranymi w Powerball?

Kto zdobył największy jackpot Powerball?

13 stycznia 2016 roku loteria Powerball pobiła rekord olbrzymim jackpotem w wysokości $1,586 miliarda! Cały świat patrzył jak nagroda Powerball rosła i rosła, aż przekroczyła astronomiczny próg miliarda dolarów. Jackpoty kilkakrotnie zbliżyły się do tej kowty, ale nigdy jej nie przebiły. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co gracze robią z wygranymi? Dowiesz się w dzisiejszym artykule.

Kto wygrał największy jackpot Powerball?

Wiele osób sądziło, że cały jackpot zdobędzie jedna osoba. Nikomu jednak się to nie udało. Jackpot podzielono między trzy zwycięskie losy.

 

David Kaltschmidt i Maureen Smith z Florydy

David Kaltschmidt i Maureen Smith z FlorydyTa para pochodząca z Florydy zdecydowała się na jednorazową wypłatę w wysokości $328 milionów. Para została milionerami w mgnieniu oka, ale ich życie codzienne wcale tak bardzo się nie zmieniło. Gdy zapytano ich na co chcą wydać wygrane pieniądze powiedzieli, że na nic ciekawego. Czytelnicy i słuchacze byli zawiedzeni.

Para wciąż mieszka w tym samym domu na Florydzie wartym $300,000 i dalej gra w Powerball licząc na kolejną wygraną. Para niespecjalnie szalała z wygraną, ale kupili sobie samochód za $90,000. Wolą oni cieszyć się swoimi milionami powoli i przez dłuższy czas.

 

John i Lisa Robinsonowie z Tennessee

John i Lisa Robinson z TennesseeReakcja Robinsonów na wygraną była zupełnie inna niż pierwszej rodziny. Nie czekali ani chwili, żeby zacząć wydawać pieniądze. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy po wygranej w Powerball, Robinsonowie kupili dom z 8 sypialniami za $6.2 milionów. Był on wyposażony we własne kino, 320 akrów wolnego terenu i prywatne jezioro.

Para rzuciła pracę, ale twierdzi, że dalej są zwykłymi ludźmi. Przykro nam proszę Państwa. Zwykli ludzie nie mieszkają na 320 akrach.

Ty też chciałbyś wygrać? Wybierz swoją loterię już teraz!

 

Marvin i Mae Acosta z Kalifornii

Trzecia zwycięska para pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Para wydała już całkiem sporo ze swojej wygranej. Pewnie jednak zdziwi cię na co.

Para wydała $570,000 na spłacenie hipoteki, a potem zaczęła pomagać innym. Założyli fundację Acosta Foundation. Marvin Acosta mówi, że pieniądze odmieniły jego życie, ale nie jego serce.

A jak ty wydałbyś swoje miliony? Zagraj teraz i zbliż się do spełnienia swoich marzeń.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V