Wielki dzień zwycięzcy Powerball

Żona Tayeba Souami z Little Ferry w New Jersey’s nie była zadowolona, gdy mąż kupił sok pomarańczowy za $5. W sklepie obok ten sam produkt kosztował połowę ceny. Kobieta porposiła go, by zwrócił produkt do sklepu. Mężczyzna uczynił to, a za zaoszczędzone pieniądze kupił los Powerball ponieważ jackpot był naprawdę kuszący.

Tayeb Souami wygrywa w Powerball

Tayeb Souami kupił los Powerball na losowanie o $315.3 milionów 1 maja. Los zakupił z oszczędności po wymianie soku. 

W dzień po losowaniu ten imigrant z Afryki udał się do sklepu, aby sprawdzić, czy wygrał. Sądził, że maszyna sprawdzająca wyniki była zepsuta i poprosił sprzedawcę o ponowne sprawdzenie losu. Sprzedawca zobaczył coś na monitorze i tylko w kółko powtarzał „O Boże!”.

Sprzedawca razem z Panem Souami wypełnili formularze do ubiegania się o nagrodę.

Zwycięzca wyznał organizatorom, że gra od 21 lat i że zawsze wierzył w swoją wielką wygraną. Jego syn złościł się na ojca, że wydaje pieniądze na grę. Teraz będzie musiał go przeprosić! 56 latek żartuje, że rodzice zawsze wiedzą najlepiej.

Zwycięskimi liczbami w losowaniu 1 maja były 03-06-09-17-56 oraz liczba Powerball 25.

Ta olbrzymia wygrana to druga dla stanu New Jersey w tym roku. Poprzednio Richard Wahl zdobył inny olbrzymi jackpot w wysokości $533 milionów w Mega Millions.

Souami jeszcze nie rzucił pracy. Od lat pracuje jako księgowy dla firmy importującej jedzenie i chce upewnić się, że znajdą kogoś na jego miejsce, zanim odejdzie.

Ten zwycięzca tak jak wielu zdecydował się na jednorazową wypłatę w wysokości $183 milionów.

Za wygraną pranuje spłacić długi studenckie, opłacić studia córki i spłacić dom.

Wygrana przyszła w idealnym momencie. Zaledwie tydzień przed nią zwycięzcy zaciągnęli kolejną pożyczkę hipoteczną, aby wysłać córkę na studia.

Zwycięzca kocha teraz sok pomarańczowy, a my serdecznie gartulujemy mu wygranej.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V