Zwycięski syndykat EuroMillions wygrywa

Syndykat EuroMillions składający się z 15 pracowników wygrał £122,898.20 w losowaniu EuroMillions. Udało im się poprawnie wytypować wszystkie 5 głównych liczb.

Ta grupa graczy lotto nazywa się ‘Victorious Secret’. Jest to gra słów nawiązująca do marki bielizny Victoria Secret i oznaczająca "zwycięski sekret". Ten syndykat grał wspólnie od 2009 roku. With £122,898.20 being the total prize, each member of the syndicate will receive £8,193.21.

EuroMillions Syndicate, lottery syndicate winners


Zwycięzcy pracują w firmie H&S Aviation w Portsmouth. Co piątek kupują 15 losów EuroMillions i za każdym razem korzystają ze swoich liczb. Ich zwycięskie liczby są tymi samymi, które wybrali w 2009 roku.

Jim Filson to założyciel grupy. W 2009 zobaczył wielką kumulację EuroMillionsi stwierdził, że pora zacząć grać. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w ich wielką wygraną ponieważ temu syndykatowi raczej się nie powodziło przez lata.

Ponieważ syndykat wygrywał wcześniej jedynie małe sumy, Jim wcale nie był bardzo podekscytowany, gdy dowiedział się o wygranej. Dopiero kiedy zobaczył, że wygrana wyniosła £122,898.20 poczuł prawdziwy przypływ szczęścia.

Jim kupuje losy syndykatu EuroMillions online. Najpierws zadzwonił do swojego szefa, również członka syndykatu, aby poinformować go o wygranej. 

Syndykat świętował wspólnie na statku HMS Victory w historycznym porcie Portsmouth. Budowa statku była częściowo sfinansowana przez fundusze od organizatorów loterii.

Zwycięzcy nie wiedzą jeszcze na co wydadzą swoje wygrane.

Niektórzy mają jednak plany wakacyjne takie jak wycieczka na Florydę, do Nowej Zelandii czy Japonii.

Wyniki lotto i EuroMillions:

Zwycięskimi liczbami EuroMillions w losowaniu we wtorek 19 czerwca 2018 były 7, 19, 26, 42, 50 oraz bonusowe liczby Lucky Star 4 i 9.

Jeden z graczy lotto zgarnął cały jackpot w wysokości € 36,158,964.00.

Trzej posiadacze losów EuroMillions poprawnie wytypowali pięč liczb głównych i jedną bonusową Lucky Star. Zapewniło im to wygraną drugiego stopnia w wysokości €246,455.50. Inne nagrody zdobyte w tym losowaniu to € 4.20 za dwie poprawnie wytypowane liczby czy €24,600.90 za pięć poprawnie wytypowanych liczb.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, jackpot pozwoliłby ci jeszcze polecieć na mistrzostwa.

Jeśli nienawidzisz piłki nożnej, mógłbyś polecieć gdzieś, gdzie nikt jej nie ogląda.

Pełny wykaz wyników możesz sprawdzić na podstronie wyniki lotto.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V