Adrian Bayford zwycięzca EuroMillions otworzył kolejny sklep

Większość zwycięzców lotto nie chce już nigdy pracować. Adrian Bayford skorzystał z kilkulatniej emerytury, ale teraz chce znowu pracować w ukochanym sklepie z płytami.

Black Barn Records, Adrian Bayford, zwyciezca EuroMillions

Adrian Bayford zdobył jackpot ze swoją teraz już byłą żoną Gillian. Wspólnie wygrali 148 milionów funtów. Niedługo pow ygranej Adrian zamknął swój sklep z płytami bo za wiele osób prosiło o jałmużnę.
 
Adrian wiele przeszedł od tamtego czasu. On i Gillian rozstali się w dobrych stosunkach. Kupił wielką posiadłość i rozpoczął dwa nowe związki, obydwa już zakończone. Adrian cieszy się z powrotu do pracy bo w miłości mu się nie wiedzie. Dopiero w zeszłym miesiącu mężczyzna został porzucony przez Lisę Kemp (40) po wielkiej kłótni podczas wakacji w Walii.

Adrian zaczął swoją karierę w biznesie muzycznym, sprzedając płyty CD na straganie ponad 20 lat temu. Jest on wielkim fanem muzyki rock, nie ma się więc co dziwić, że powraca do dawnej pasji.
 
Przyjaciel Adriana powiedział, że życzy mu szczęścia przynajmniej w sprawach zawodowych. Adrain uwielbia wynajdowanie perełek i późniejsze sprzedawanie ich.

Nowy sklep Adriana nazywa się Suffolk Music Centre i sprzedaje nagrania muzyczne oraz pamiątki przy Queen Street w Haverhill. Adrian tak kocha swoją pracę, że nawet po wygraniu w EuroMillions zaraz po krókich wakacjach wrócił za ladę. Niestety ludzie tak zamęczali go prośbami o pieniądze, że postanowił zamknąć sklep. W Święta 2012 roku zorganizował wyprzedaż, a następnie zamknął sklep i kupił posiadłość za £6 milionów ze 100 akrami ziemii w Haverhill.

Po rozwodzie Adrian zajmował się rozwojem nieruchomości. Otworzył też sklep z pamiątkami filmowymi i muzycznymi, nazwyający się Black Barn Records w Cambridge w kwietniu 2016 roku. W tym sklepie można znaleźć tysiące płyt winylowych, kartonowe sylwetki gwiazd Hollywood o ludzkich rozmiarach oraz zdjęcia i plakaty z autografami. Sklepem zarządzają dwaj przyjaciele Adriana.

Konkurencja Adriana nie wróży nowemu sklepowi dobrej przyszłości. Twierdzą, że sprzedaż winylu to nisza. Adrianowi brak dochodów raczej nie będzie przeszkadzał. Sama jego firma zajmująca się nieruchomościami jest warta 10 milionów funtów. W wolnym czasie ma prawo spełniać marzenia, nawet jeśli nie są lukratywne.

A co ty byś zrobił z takim wielkim jackpotem? Odpowiedz na to pytanie w komentarzach, a otrzymasz cenne darmowe lottopunkty!Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V