Milionowe zwycięstwo w EuroMillions dla fryzjera z Walii

Richard Davies kocha bycie fryzjerem oraz loterię EuroMillions. Mimo napiętego grafiku udało mu się kupić losy na losowanie, które odbyło się 1 czerwca. Czynu tego dokonał zaledwie kilka minut przed losowaniem.

Richard Davies, EuroMillions winner

Szczęśliwy zwycięzca EuroMillions to posiadacz salonu Chop and Change. Biznes prowadzi od 2004 roku.

Kiedy fryzjer sprawdził los w sklepie, okazało się, że wygrana była za wysoka.

Mężczyzna zadzwonił do swojej partnerki Faye natychmiast. Niestety dopiero po dniu pełnym pracy znalazł czas na kontakt z Kamelotem. Musiał nawet szybciej zakończyć rozmowę z przedstawicielami loterii bo jedna z klientek czekała na zmycie farby.

Para postanowiła wybrać się do Anglii po odbiór nagrody. 12 czerwca były 36 urodziny Faye. Wtedy wzięli wolne, aby świętować wygraną i upomnieć się o nagrodę.

Podczas podróży po odebranie wygranej ich samochód się zepsuł. Naprawili go i przyjechali na miejsce zaledwie kilka minut przed zamknięciem biura.

Para planuje teraz dobrze zasłużone wakacje. Pierwsze podczas ich 10 letniego związku.

Są bardzo szczęśliwi z powodu wygranej i już myślą nad przyjemnościami, które sobie zafundują.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3005 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V