Stylowa 43 rocznica ślubu dla zwycięzcy lotto z Kansas

Para z Kansas, która niedawno wygrała w lotto teraz planuje rocznicę ślubu.

Stylowa rocznica ślubu dla zwycięzców lotto z Kansas

Michael i Virginia Owens z Tonganoxie w Kansas niedawno wygrali $22,000 w lotto. Udało im się poprawnie wytypować niektóre liczby główne i bonusowe.

Para powiedziała przedstawicielom loterii 2by2, że grają niemal codziennie. Zwycięskim losem lotto pary okazał się los, który otrzymali za darmo. Utknął on w maszynie zanim mogli z niego skorzystać. Sprzedawca powiedział im, że problemy oznaczają, że na pewno był szczęśliwy. Okazało się, że miał racje.

Dopiero kolejnego dnia para sprawdziła los lotto i wyniki. Pani Owens dokonała tego podczas robienia zakupów. Kiedy maszyna skanująca poprosiła kobietę, by udała się do sprzedawcy sądziła ona, że to dlatego, że los był pognieciony. Maszyna nie nazwała jej wielkim zwycięzcą ani nic takiego.

Dopiero gdy sprzedawca wyjaśnił, że musi skorzystać z formularza i zgłosić się do organizatorów loterii bezpośrednio, kobieta zrozumiała, że wygrała sporo.

Kobieta tak bardzo się ucieszyła z wygranej, że zostawiła zakupy w sklepie z zapominalstwa.

Para z Kansas planuje za wygrane pieniądze miło spędzić swoją rocznicę ślubu. Planują też wydać pieniądze na swoją dwójkę dzieci i pięcioro wnuków.

Rodzina Feeneyów miała podobną historię z tym, że oni wygrali dokładnie w dzień swojej 30 rocznicy ślubu.

John Feeney zdecydował wtedy, że para wybierze się na wykwintną kolację właśnie tego dnia.

Podobna historia z Melbourne mówi o kobiecie, która wygrała za pomocą liczb związanych ze swoim ślubem. Ta kobieta otrzyma sowite wynagrodzenie w wysokości $40,000 co miesiąc przez 20 lat. Jej łączna wygrana wyniosła $9.6 milionów.

Kobieta kupiła wtedy dwa losy: jeden dla siebie, a drugi dla męża, aby uczcić rocznicę ślubu. Zgodnie z opowieścią tej kobiety, nigdy nie zapomni ona tej rocznicy.

Zwyciężczyni postanowiła kupić losy lotto ponieważ wraz z mężem tak właściwie przestali obchodzić ten wyjątkowy dzień. Powodem była sytuacja finansowea i rodzinne zobowiązania.

Czy zbliża się twoja rocznica ślubu? Pora kupić los lotto online!Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V