Wszystko złoto, co się świeci po wygranej w lotto

Miliony dolarów do wydania? Możliwości są nieskończone!

Wielu z nas ma listę rzeczy, które koniecznie chcielibyśmy w życiu zrobić. Niektórzy marzą o rzeczach, inni wolą doświadczenia. Jaka byłaby pierwsza pozycja na twojej liści zakupów po wygranej w lotto online?

Wygrana na loterii to szansa na kupienie wszystkiego tego, co znajduje się na twojej liście. Kiedy ktoś wygra miliony dolarów jackpotu nic nie jest niemożliwe!

Super jacht za $250.000 tygodniowoSuper jacht za $250,000 tygodniowo

Ten luksusowy jacht został zaprojektowany przez specjalistów z Palmer Johnson. Firma ta znana jest z wykonywania przedmiotów luksusowych. To kolejna złota zabawka dla bogaczy!

Ten super jacht znany jest pod nazwą Khalilah. Może on przyjąć na swój pokład 11 gości i załogę. Khalilah może również pochwalić się basenem na swoim pokładzie i podwodnymi światłami, które pomogą doceniać widoki po zachodzie Słońca. Khalilah to po prostu synonim wodnego luksusu.

Jackpot SuperEna Max mógłby dać Ci ten jacht i więcej. Może do zestawu potrzebne ci też Bugati?

Złoty Bugatti Veyron o wartości $2 milionów

Tym wspaniałym samochodem wożą się Jamie Foxx i Tom Cruise.

Poza wysoką ceną ten samochód wyróżnia się kilkoma innymi cechami. Nic dziwnego - to w końcu super samochód dla milionerów! Ten jedyny w swoim rodzaju automobil został wyprodukowany jedynie w 468 kopiach. Jeśli chcesz się poczuć wyjątkowo na pewno ci on w tym pomoże.

Ten samochód jest najszybszy na świecie. Może osiągnąć szybkość nawet 250 kilometrów na godzinę! Bugatti Veyron nie ma w tej kwestii sobie równych.

Jamie Foxx opowiada o swoim aucie z wielką pasją. Mówi, że czuje się jak król Midas jeżdząc nim do pracy. Brzmi kusząco? Zagraj w lotto online i postaraj się wygrać jackpot!

Zaloty plecak warty $1650Złoty plecka warty $1650

Masz już super jacht i super auto. Potrzebne ci jednak coś, co pozwoli ci spakować twoje drobiazgi. W tym celu powinieneś zakupić złoty plecak.

Ten plecak to niezbędny przedmiot każdego członka klubu miliarderów. Tak właśnie nazywa się firma produkująca te plecaki (po angielsku Billionaire Boys Club). Na plecaku można zauważyć ich znany symbol, czyli diamenty.

Czarny iPhone 5S z diamentami o wartości $15 milionów

Apple to firma znana z drogich produktów świetnej jakości. Ten iPhone to najdroższy telefon na świecie.

Z 26 karatowymi diamentami w obudowie, ekranie z szafirowego szkła i 53 diamentami składającymi się na logo, Black Diamond iPhone to wspaniały prezent dla siebie lub kogoś, na kim ci zależy.

Zagraj w lotto online już teraz, a będziesz mógł wygrać pieniądze na zakup tego cacka i wielu innych rzeczy.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3004 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V