Zwycięzcy EuroMillions Colin i Christine Weir przekacują £600.000 Partick Thistle FC

Świat z zapartym tchem śledził Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Gratulujemy drużynie francuskiej! Szkocki klub Partick Thistle natomiast świętuje otrzymanie £600,000 datku od zwycięzców jackpotu Euro Millions w wysokości 161 milionów funtów, Colina i Christine Weirów.

Niedługo po wygranej Colin i Chris Weirowie przekazali datek w wysokości £750,000 na rzecz klubu piłkarskiego dla młodzieży Partick Thistle.

Partrick Thistle Akademia piłki nożnej

Następnie w 2016 roku wsparli tę szkołę piłki nożnej dodatkowymi funduszami w postaci £500,000, a teraz dodatkowo dorzucili do tego datek w wysokości £600,000.

Dyrektor akademii, Scott Allison, bardzo cieszy się z tej wiadomości. Teraz ta szkoła może uczyć jeszcze więcej dzieci i młodzieży, jak grać w piłkę. Sukcesami może pochwalić się także żeńska drużyna.

Akademia może teraz powoli sama stanąć na nogi i w końcu zupełnie uniezależnić się finansowo od dobroczyńców.
Dyrektor cieszy się, że nie będą teraz musieli o nic martwić się przez lata.

Colin Weir jest pod wrażeniem osiągnięć Akademii przez ostatnie 5 lat. Gracze świetnie sobie radzą i niektórzy dołączają do dobrych drużyn.

Weirowie postanowili dać akademii więcej pieniędzy, by dodatkowo wesprzeć jej rozwój.

Partick Thistle Club nie jest jedyną organizacją wspieraną przez szczodrych zwycięzców. Udzielają się oni także politycznie, wspierając kampanię na referendum "Tak!".

Thistle Weir Youth Academy może pochwalić się w tej chwili 6 grupami uczniów od 11 do 17 lat. Niektóre treningi pozwalają na uczestnictwo nawet dzieciom w wieku czterech lat. Oczywiście Akademia kształci zarówno chłopców, jak i dziewczynki.

Akademia liczy na trenowanie młodych ludzi do poziomu umożliwającego im przyłączenie się do drużyny narodowej. Chcą dać im wiedze, porady, możliwości oraz motywacje w tym kierunku, maksymalnie wykorzystując ich możliwości. Akademia wytrenowała już takich piłkarzy. Są nimi: Ryan Scully, James Penrice oraz Kevin Nisbet.

Akademia mimio sukcesów nie zawsze dobrze sobie radziła, zanim zaczęli im pomagać zdobywcy jackpotu EuroMillions. Teraz dzięki ich pomocy, członkowie i osoby zarządzające Akademią z nadzieją patrzą w przyszłość.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V