Sprzedaż losów El Gordo de Navidad już się rozpoczęła

Najpopularniejsza loteria fantowa na świecie, El Gordo de Navidad, powraca! Jest gotowa odmienić życie graczy, dając im szansę na zdobycie części puli nagród w postaci 2,38 miliardów dolarów!

Losy hiszpańskiej loterii fantowej online

Święta? Jeszcze nie, ale już teraz możesz kupić swoje losy na losowanie loterii El Gordo de Navidad!

Czy potrzebny ci powód, aby już teraz zainwestować w losy? Mamy ich nawet kilka:

 • Największa pula nagród na świecie - Nawet jeśli planujesz zakup jedynie jednego losu lotto przez cały rok, El Gordo el Navidad powinno być twoim wyborem! Ta loteria fantowa daje ci szansę uszczknięcia części puli w wysokości €2,38 miliardów!
 • Olbrzymi, zmieniający życie jackpot - Zagraj w El Gordo de Navidad, a Twoje życie może odmienić się w mgnieniu oka!
 • Kup część losu albo cały - Zagraj tak, jak sobie życzysz. Kup udziały w losie (jest ich 10) albo cały los! Im więcej zainwestujesz, tym więcej możesz otrzymać z powrotem.
 • Niesamowite szanse wygranej - 1 z 3 graczy wygrywa nagrodę! To wystarczający powód, by kupić los lub część losu na losowanie loterii fantowej El Gordo de Navidad!

Częste pytania na temat loterii fantowej El Gordo de Navidad

Co to jest loteria fantowa El Gordo de Navidad?

Oficjalna nazwa tej loterii to El Sorteo Extraordinario de Navidad, ale często nazywana jest w skrócie 'El Gordo', czyli w tłumaczeniu na polski „grubas”.
 
El Gordo de Navidad znane pod nazwą świątecznej loterii fantowej to hiszpańska loteria, której losowania odbywają się raz w roku od 1812. Taka długa historia czyni ją drugą loterią pod względem długości swojej historii!

Ta wspaniała loteria to nie tylko szansa na wielkie wygrane dla Hiszpanów, ale również dla graczy z całego świata. Gracze są szczególnie ciekawi swojej wygranej ze względu na wielkie prawdopodobieństwo wygranej.
 
Losowanie odbędzie się 22 grudnia. Łączne pula nagród przewidywana w losowaniu w 2018 roku wynosi 2,38 miliarda euro.

Jak grać w El Gordo de Navidad?

 • Gra może pochwalić się 100.000 kombinacji składających sie z 5 cyfr od 00000 do 99999, drukowanych na losach. To są właśnie loteryjne liczby (Na przykład 10001, 10002 itp.)
 • Każda liczba jest drukowana 10 razy na każdym losie i jest dostępna do zakupu w formie udziału w losie, czyli tak zwanego decimo lub całego losu, czyli tak zwanego billete.
 • Losy są drukowane wielokrotnie w każdej serii (6a, 138b, 52c i tak dalej) i oznaczane odpowiednią kombinacją liczb widoczną również na kodzie kreskowym.
 • 100,000 liczb X 160 losów X 10 udziałów = 160 milionów udziałów w sprzedaży

Ponieważ zakup całego losu słono kosztuje, wiele osób kupuje tylko jego część. Nawet taka inwestycja może zwrócić się wielokrotnie i zdobyć graczowi wielką nagrodę.

Jakie są szanse na wygraną w świątecznej loterii fantowej El Gordo?

Około 70% puli nagród wykorzystywanej jest do wypłacenia nagród. Większość międzynarodowych loterii oferuje jedynie 50% całości dochodów ze sprzedaży losów w postaci nagród. Już to samo w sobie zwiększa szanse wygranej gracza.

To właśnie szanse na wielką wygraną w El Gordo de Navidad czynią tę grę tak popularną.

Dla przykładu UK Lottery oferuje szanse wygranej 1: 50, a El Gordo 1:10.

1 na 3 graczy coś wygrywa! To niesamowite! Kup swoje losy El Gordo de Navidad online już dziś!

Jak odbywają się losowania El Gordo de Navidad?

Losowania El Gordo de Navidad odbywają się raz w roku, 22 grudnia w Madrycie. Losowanie zaczyna się o 9 rano. 40 dzieci w wieku od 8 do 14 lat ze szkoły 'Colegio de San Ildefonso' w Segovia pomaga przy losowaniu. Trzej sędziowe obserwują jak dzieci wyśpiewują zwycięskie liczby.

Te dzieci nazywane są 'los niños de San Ildefonso' i w parach losują drewniane piłeczki z dwóch złotych bębnów losujących. Maszyny te zawierają 100.000 liczb. Ten proces po hiszpańsku nazywa się 'el soniquete de los Niños de San Ildefonso.'

W jednym bębnie losującym znajdują się liczby, a w drugim nagrody. Najpierw wybierana jest liczba, a potem nagroda. Cała ceremonia, która ma miejsce w 'Teatro Real de Madrid' trwa ponad trzy godziny.

Gra w El Gordo de Navidad świetnie oddaje ducha Świąt. Ludzie marzą o wygranej, a marzenie w tym specjalnym okresie często się spełniają.

Kup swoje losy El Gordo de Navidad tutaj, a my sprawimy, że weźmiesz udział w tym magicznym losowaniu. O wszystkich wygranych poinformujemy cię sami.

Powodzenia - Bon Sort - Buena Suerte!

Sprzedaż losów hiszpańskiej świątecznej loterii fantowej pora już zacząć!

Nie czekaj z zakupem za długo, bo ilość losów jest ograniczona, a sprzedają się one jak świeże bułeczki!

Kup swoje losy El Gordo da Navidad online TERAZ!

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Jerzy (6/11/2018)

Grać w różne loterie można przez cały rok, ale El Gordo jest wyjątkowe, bo staje się częścią magii świąt i oczekiwanie na Wigilię łączy się z czekaniem na to niezwykłe losowanie. Tego nie można przegapić!
 • SRC
 • Comodo
 • Underage
 • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V