Czy powinieneś grać liczbami, o których śnisz?

Jeśli sam wybierasz swoje liczby najprawdopodobniej masz powód dlaczego grasz właśnie nimi. Być może mają one jakiś związek z ukochaną osobą lub lubisz niektóre liczby bardziej niż inne… co jednak z wyborem liczb, które ci się przyśniły?

Być może pomysł wyśnienia liczb lotto wydaje ci się dziwny, ale zdarza się to graczom dość często. Zgodnie z badaniami 9,6% ludzi śni o wygranej w lotto, a niektórzy z nich o konkretnych liczbach do gry.

Różnica pomiędzy snami, a przeczuciami

Czy powinieneś zagrać w lotto liczbami, o których śnisz?Kiedy przyśniły ci się liczby i zastanawiasz się czy powinieneś wykorzystać je do gry, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze: Dlaczego śnisz o tych liczbach? Czy kontekstem jest wygrana w lotto czy zwykły ciąg liczb pozornie bez znaczenia?

Najprawdopodobniej jest to tylko przypadek. Sny to sposób mózgu na przetrawienie informacji zebranych w ciągu dnia. Co więcej sny wspomagają pamięć. Możliwe jest więc, że liczby, o których śnisz to po prostu zlepek tych, które zobaczyłeś w ciągu dnia.

Dla przykładu jeśli zakończyłeś jakieś zadanie w pracy 45 minut wcześniej, może przyśnić ci się liczba 45.

Zwycięzcy, którzy wyśnili swoje liczby

Oczywiście nie ma żadnych dowodów na to, że przeczucia mogą przewidywać przyszłość. Nie oznacza to jednak, że tego typu przeczucia nie sprawiły, że ktoś wygrał w lotto! W świecie loterii zanotowano liczne przypadki zwycięstw ludzi śniących o zwycięstwach:

  • Deanna Simpson wyśniła, że w 1998 roku wygra w lotto. W śnie powiedział jej o tym zmarły brat. W tym samym roku wygrała 4,5 miliona funtów.
  • W 2006 roku Mary Wollens śniła o wygranej w lotto. W tym samym roku zdobyła część jackpotu w wysokości 16 milionów dolarów.
  • Olga Beno marzyła o zwycięskich liczbach w dalekiej przyszłości już w 1986 roku. W 2017 roku wygrała 5,4 milionów dolarów.

Zwycięzcy, którzy wygrali sporo dzięki wyśnionym liczbomCiężko powiedzieć czy to wszystko przypadek czy też przeczucia tych osób się sprawdziły. Najważniejsze, że śnienie na temat wygranej w lotto sprawiło, że to kobiety zagrały i wygrały. Dobrze wiedziały one, że gra jest jedyną szansą na wygraną. Być może to twoje przypomnienie, aby zagrać w lotto online dziś! 

Czy powinieneś grać wyśnionymi liczbami? Jeśli tylko masz na to ochotę. Najważniejsze, abyś nie przestawał grać, jeśli marzysz o wygranej. Nie masz żadnych szans na zdobycie jackpotu, jeśli nie kupujesz losów lotto.

Podsumowanie

Wygrana nigdy nie jest gwarantowana, niezależnie od tego jakimi liczbami grasz. Jeśli masz jakieś swoje ulubione liczby zagraj nimi. Wolisz metodę na Chybił Trafił? Postaw na ten sposób gry. A jeśli przyśni ci się podejrzana kombinacja 6 liczb, dlaczego by nie spróbować szczęścia?Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V