NASZ ZWYCIĘZCA KONKURSU ABU DHABI MÓWI O WYCIECZCE

Co za niesamowite wydarzenie i co za sposób na zakończenie sezonu 2010 Formuły 1! PlayHugeLottos.com wysłał szczęśliwego zwycięzcę pana Fernando Da Cuhna oraz jego żonę Shanę na imprezę w typowym stylu zwycięzcy - z eksluzywnym zakwaterowaniem, świetnymi miejscami podczas wyścigów oraz innymi vip-owskimi gadżetami. 

Oto co nasz zwycięzca konkursu przesłał po powrocie:

"Mieliśmy niesamowitą podróż, która nigdy nie zostanie zapomniana. Niesamowite emocje od kolejki górskiej Formula Rossa Rollercoaster, pędzącej z prędkością 290km/godzinę w 4.9 sekundy w Ferrari World, przez dźwięki samochodów F1 ścigających się na Yas Marina Circuit w Abu Dhabi, aż do przetańczenia całej nocy na spektakularnym show Linkin Park oraz Prince. Wow, co to było za przeżycie!!!
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą nagrodę, a teraz trzymamy kciuki za wygranie na loterii, po to, abyśmy mogli powrócić do Dubaju"

 

Fernando oraz Shana w Ferarri World.

  Fernando po przyjaździe na Grand Prix
 
Red Bull F1 na ostrym zakręcie   Fernando w Ferarri World
     

Co za fantastyczna przygoda dla Fernanda i Shany. Bardzo się cieszymy, że aż tak podobała im się ta wycieczka. Pamiętaj, że na PlayHugeLottos.com nie tylko nadal będziemy dostarczać największe światowe loterie, lecz również nagrody, które sprawią, że poczujesz się jak zwycięzca loterii, podczas gdy czekasz na wielką wygraną.


Podziel się tym artykułem ze znajomymi. Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 203 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V