$590 Milionów w Powerball Utracone Przez Uprzejmość

18 maja 2013, 84-letnia Gloria C. MacKenzie z małego miasteczka Zephyrhills z Florydy, wygrała największy w historii jackpot Powerball w wysokości $590.500.000! Lecz jej zwycięstwo powinna zawdzięczać uprzejmości 10-letniej dziewczynki i jej mamy...

Wielki Dzień: $590,5 mln do zgarnięcia w Powerball

Był to dzień jak co dzień. Podczas gdy 34-letnia Pani Crandell i jej córka Mallory myślały nad swoimi liczbami na gigantyczne losowanie Powerball, starsza pani wepchnęła się przed nimi w kolejce po los. Mallory powiedziała: „Patrz mamo, ta pani jest teraz przed nami”. Widząc, że Pani Crandell nie zauważyła co się stało, sklepowa zatrzymała Panią Mackenzie, aby Pani Crandell mogła odzyskać swoje miejsce w kolejce. Jednak Pani Crandell uprzejmie odmówiła sklepowej i wpóściła Panią Mackenzie przed siebie. 

Wówczas nikt nie miał pojęcia, że taki mały akt dobroci może kosztować ją 590,5 mln dolarów!

Pani Crandell i jej córka Mallory doskonale pamiętają dzień historycznego losowania US Powerball.

 

powerball, mrs crandell


Pani Mackenzie zakupiła jeden los na chybił trafił i opóściła sklep. Pani Crandell powiedziała, że jej znajomi i rodzina zaczęli jej żartobliwie dokuczać, że ta pani, którą ona wpuściła do kolejki, wygra gigantyczny jackpot.

„Żartowano, że to ta starsza Pani wygra teraz w lotto. Ja na to ‘Tak akurat. Nikt nie wygra z małego Zephyrhills.’”- powiedziała Pani Crandell.

Później tego wieczoru Pani Mackenzie trafiła wszystkie 5 liczb głównych oraz numer Powerball, podczas gdy Pani Crandell wciąż dogryzano, że ta starsza Pani z kolejki jest na pewno zwycięzcą. Był to żart, który Pani Crandell musiała znosić przez następne dwa tygodnie.

 

zwycięzca powerball, gloria mackenzie, zwycięzca lotto

Starsza Pani z kolejki, która trafiła $590,5 mln w Powerball


Pani Mackenzie odebrała wygraną w środę i w swoim oświadczeniu ujawniła, że inna kobieta „była na tyle uprzejma”, aby pozwolić jej stanąć przed nią w kolejce po zwycięski los. 

Córka Pani Crandell, Mallory, natychmiast rozpoznała Panią Mackenzie mówiąc „Mamo, zobacz tą panią”. Pani Crandell powiedziała: „To mogliśmy być my, ale takie jest życie.” Mallory dodała: „Czasami lepiej jest być uprzejmym niż bogatym.”

Podczas, gdy wielu z nas  pluło by sobie w brodę, Pani Crandell mówi, że niczego nie żałuje. 

Na szczęście na PlayHugeLottos.com jesteś zawsze pierwszy w kolejce po swój zwycięski los, więc zakup go już teraz!

 

zagraj teraz w lotto onlineMusisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V