Wygrana w Powerball przez omyłkowo kupione losy.

Historie zwycięzców loterii. 

Kobieta z Michigan zalogowała się na swoim internetowym koncie lotto, aby kupić jeden zakład na Powerball i omyłkowo kupiła sześć. Ten błąd przyniósł jej wygraną w postaci $ 100,400 !

Linda Keyanchuk z Westland dwukrotnie trafiła cztery numery główne i numer Powerball w losowaniu 8 sierpnia, wygrywając tym samym dwie nagrody o wartości $ 50,000! Trafiła ona również czterokrotnie trzy liczby główne i liczbę Powerball, co dało jej dodatkowe $ 400,00.

Linda nie zamierzała kupić więcej niż jednego zakładu tego dnia, pomyłkowy zakup skomentowała tak.

„Miałam zamiar kupić 1 los na Powerball, ale przypadkowo kupiłam 6. Nie zdawałam sobie sprawy z mojego błędu do następnego popołudnia, kiedy zalogowałam się na swoje konto i zobaczyłam, że wygrałam ponad $ 100,000 !„

Mówi się, że trudniej popełniać błędy przy zakupie loterii online, ale jest to z pewnością błąd, który warto popełnić, powiedziała Linda. Teraz planuje ona super wakacje i zakupy swoich wymarzeń za wygrane pieniądze.

Dopóki nie wygrała, Linda nie wierzyła w swoje szanse, teraz wierzy, że zakup większej ilości losów przyczynił się do jej wygranej.

This woman won Powerball after buying the wrong ticket

Powiedzenie „Żeby wygrać, trzeba grać” jest jak najbardziej prawdziwe. Morał z historii Lindy jest taki: każdy może wygrać na loterii, a szczęście może nam dopisać w najbardziej nieprzewidziany sposób.

Spróbuj swojego szczęścia, zagraj z nami w swoją ulubioną loterię już dziś!Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3012 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V