1,2 Miliardy PLN Do Wygrania w US Powerball 18 Września

Ostatnie losowanie Powerball w sobotę nie przyniosło nam wielkich zwycięzców, więc w już w środę do wygrania jest aż 400 milionów dolarów (ponad 1,2 mld PLN).

Tylko kilka godzin pozostało do gigantycznego losowania Powerball, więc nie trać czasu na nic więcej i zakup ten 1 szczęśliwy los. Przed wyborem swoich numerków postaraj się oczyścić umysł i skoncentrować na liczbach. Lub możesz także wybrać je na chybił trafił i pozwolić przeznaczeniu zdecydować za Ciebie.

Zwycięzcy Powerball

W zeszłym miesiącu mieliśmy 3 zwycięskie losy, które podzieliły się wygraną w wysokości $448 mln. Paul White, anonim oraz grupa współpracowników, która nazwała się Oceans 16, rozbawili nas pokazując swoje zwycięskie emocje. W maju 2013, 84-letnia Gloria Mackenzie wygrała cały rekordowy jackpot Powerball, wynoszący $590,5 mln!

gloria mackenzie, zwycięzca powerball 590 mln


Zeszłego marca Pedro Quezada z New Jersey wygrał oszałamiające $338 mln w Powerball. Jednak, zanim pozwolono mu otrzymać wygraną, musiał uporządkować pewne sprawy alimentacyjne. 

 

Pedro Quezada, $338 mln w Powerball

Ktoś w końcu wygra

Patrząc na historie zwycięzców US Powerball lotto zapewne nie możesz przestać myśleć, że pewnego dnia to Ty będziesz zwycięzcą. Jak mówi powiedzenie „Aby wygrać, trzeba grać”! Nachodzą Cię więc myśli, że to może teraz jest czas na Ciebie, teraz Twoja kolej na zwycięstwo, bo przecież ktoś musi zgarnąć tą nagrodę… może tym razem będziesz to TY!

Tak więc, jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy czekają tylko na wielkie kumulacje, to nie czekaj już więcej! Śmiało kliknij na ten czerwony guzik i po prostu zagraj teraz. A już jutro możesz obudzić się bogatszy o 1,2 miliardy złotych!

Powiedz nam co Ty zrobiłbyś z tak ogromną wygraną. Najlepszy komentarz otrzyma 5 losów na US Powerball! 

Konkurs został zakończony. Zwycięzcą jest Pan Jacek. Gratulujemy wygranej!

 

zagraj teraz, lotto przez internetKomentarze

Wysłane przez Paweł (18/09/2013)

Wygraną wpłacił bym na kilka kont bankowych/lokat i żył z odsetek. No i oczywiście zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczył bym na rozwój swojego regionu, poprzez różne inwestycje. Z takimi pieniędzmi można zacząć zmieniać świat na poważnie :)


Wysłane przez Andrzej (18/09/2013)

Podzieliłbym na dzieci , reszta dla siebie aby rozdawać innym potrzebującym mnie już tyle nie trzeba!Drogich bzdetów nie potrzebuję do szczęścia.


Wysłane przez Jacek (18/09/2013)

Jak wygram część pieniędzy zainwestuje a zareszte spełnie swoje marzenia czyli kupię Lamborghini aventador,BMW M3 e46,Ferrari Enzo.Kupię dom w Hiszpani i w Dubaju.Zwiedze cały świat wybiorę się równierz w podróż po USA i kupię sobie dużego pickupa.Ale pomoge też biednym ludzią którzy walczą cały czas o przetrwanie aby mogli choć przez chwile poczuć się jak milionerzy.


Wysłane przez Paweł (18/09/2013)

Oj dzięki takiej olbrzymiej wygranej doszczętnie uporządkowałbym swoje skromne życie. Żyłbym dostatnie, ale nie przesadnie. Życie byłoby jak bajka. Wierzę, że pieniądze jednak dają szczęście tylko trzeba z nimi umieć się obchodzić. Byłbym spokojny psychicznie o swoją przyszłość, kupowałbym to na co mam ochotę, wspierałbym potrzebujących oraz po prostu najnormalniej w świecie cieszyłbym się tą wygraną i życiem. Czego chcieć więcej?


Wysłane przez Piotr (19/09/2013)

Prawdziwy ocean pieniędzy


Wysłane przez Piotr (19/09/2013)

Ciekawe kiedy będzie miliard dolarów w Powerballu a napewno będzie taka kumulacja


Wysłane przez Marcin (19/09/2013)

Dopiero taka wygrana - 400 mln dolarów- stworzyłaby przede mną prawdziwe perspektywy do gry w lotto. Przecież to oczywiste, ze w lotto gra się dla przyjemnści, po co więc rezygnować czy ograniczać tą czynność po wygraniu głłownej nagrody. Gra się przecież na miare swoich mozloiwości:):)


Wysłane przez Andrzej (19/09/2013)

Wszystkich z całej rodziny którzy wyjechali za chlebem za granicę ściągnąłbym do Polski i tu zainwestował.


Wysłane przez Dorota (21/09/2013)

Zakupy w Nowym Jorku - torebki, perfumy, biżuteria , od tego zaczęłabym świętowanie wygranej


Wysłane przez Piotr (28/09/2013)

A dziś do wygrania w Powerball 60.000.000 dolarów więc też warto kupić los


Wysłane przez Marcin (28/09/2013)

Teraz wszyscy próbują swojego szczęścia w Megamillions
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V