UK Lotto Biletem Do Pierwszej Klasy Życia

Wszyscy wiemy, jak uciążliwe jest kilkugodzinne siedzenie w samolocie pełnym ludzi, do tego w ciasnym foteliku. Z tyłu masz krzyczące dzieci, a pasażer koło Ciebie nie daje Ci spokoju. I skąd bierze się ten dziwny zapach? Jednak na tym samym locie jest klika bardziej fortunnych osób, które rozkoszują się lotem zajadając smakołyki i popijając szampana. Mowa tutaj o Pierwszej Klasie – jedynym sposobie na podróż w stylu zwycięzcy lotto.

W dzisiejszych czasach linie lotnicze idą na całość, aby zaimponować tym uprzywilejowanym. Popatrzmy co takiego dzieje się za kurtynami ekonomicznej klasy.

Emirates

Bazujące w Dubaju linie lotnicze Emirates są zawsze o krok do przodu, jeśli chodzi o oferowanie pasażerom pierwszej klasy czegoś ekstra. Nie musisz nawet stresować się dojazdem do lotniska, ponieważ przyjedzie po Ciebie szofer. Podczas lotu, możesz relaksować się w swojej prywatnej kabinie, popijając drinki z mini baru. Jeśli podróżujesz na pokładzie A380, możesz nawet wziąć sobie prysznic. Całkiem nieźle!

emirates, emiraty, pierwsza klasa

Qantas

Kabina w Pierwszej Klasie zaprojektowana jest przez Marca Newson’a z Australii. Pasażerowie mogą odpoczywać na materacu z owczej skóry po smacznym posiłku stworzonym przez słynnego australijskiego kucharza Neila Perry. Jeśli nie wiesz jakie wino dobrać do kolacji, nic się martw, na pokładzie sommelier doradzi Ci z przyjemnością. 

Qantas linie lotnicze, pierwsza klasa

Singapore Airlines

Jeśli jesteś pierwszej klasy pasażerem na pokładzie samolotu A380, otrzymasz swoją własną kabinę z wygodnym łóżkiem dla dwojga! Wino i szampan serwowany jest tylko w najlepszych kryształowych kieliszkach, a wyśmienite posiłki przygotowywane są osobno dla każdego pasażera.

Singapore Airlines, pierwsza klasa

Qatar Airways

Linie lotnicze Qatar posiadają menu stworzone także przez słynnego kucharza. W swojej prywatnej kabinie możesz zrelaksować się na łóżku obłożonym pościelą Frette. Jeśli zacznie męczyć Cię nuda, możesz przejść się do pokładowego salonu, by pogawędzić z Twoimi towarzyszami podróży i wypić lampkę wina. Na zdrowie!

Qatar airwaves, pierwsza klasa

Cathay Pacific

Linie z Hong Kongu Cathay Pacific niedawno „odświeżyły” kabiny pierwszej klasy, które teraz szczycą się przestronnymi szafami oraz tylko najlepszymi materiałami. Dołożono wszelkich starań, aby obłożyć kabiny skórą i dopasować kolorystykę.

 

cathay pacific, pierwsza klasa

Więc następnym razem, gdy wybierasz się w podróż samolotem, zrób to w wielkim stylu. A jeśli potrzebujesz małej pomocy, UK Lotto jest do Twoich usług.  


zagraj teraz, lotto przez internetKomentarze

Wysłane przez Roman (19/09/2013)

Na razie rezygnuję z podróży I klasą, ale rezerwuję sobie zmianę stanowiska po wygranej.


Wysłane przez Jaroslaw (20/09/2013)

Pomęczyłbym się trochę w takich luxusach.


Wysłane przez Andrzej (20/09/2013)

Postaram się zapukać do kabiny w pierwszej klasie.


Wysłane przez Andrzej (20/09/2013)

Chyba bym przytył mocno z takimi luksusami!


Wysłane przez Piotr (21/09/2013)

Chętnie podróżowałbym luksusowymi liniami lotniczymi Qatar Airways, tylko plan podróży trzeba ustalić, to teraz tylko pozostaje trzymać kciuki w kolejnym losowaniu


Wysłane przez Piotr (21/09/2013)

Każdy los to możliwy bilet do lepszego życia więc warto szczęścia próbować


Wysłane przez Dorota (22/09/2013)

Kto nie zagra ten nie wygra jak mówi stare ludowe przysłowie


Wysłane przez Piotr (23/09/2013)

50.000.000 dolarów skumulowanych w Powerballu jest chyba wystarczającą zachęta do gry


Wysłane przez Dorota (24/09/2013)

Chciałabym polecieć takimi luksusowymi liniami


Wysłane przez Piotr (25/09/2013)

I to jest prawdziwe życie , warto grać i dać sobie szanse na kupno biletu do lepszego życia


Wysłane przez Grzegorz (25/09/2013)

Każda wygrana I stopnia w tych Loteriach umożliwiałaby korzystanie z takich luksusów. Ale mnie osobiście nie TO napędza do marzeń o wygranej. Chciałbym wygrać tyle by skończyć żyć w systemie dps (dom-praca-stres) i nigdy nie trafić do DPS (Dom Pomocy Społecznej). Loty prywatnymi odrzutowcami nie dla mnie.


Wysłane przez Dorota (28/09/2013)

Apetyt rośnie w miarę jedzenia : ) taka wygrana zmienia całkowicie życie człowieka


Wysłane przez Dorota (30/09/2013)

Zwycięski los to bilet do lepszego życia :)


Wysłane przez Dorota (3/10/2013)

Chętnie bym się wybrała na wycieczkę z tymi luksusowymi liniami lotniczymi
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V