OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ KONKURSU ‘PUCHAR ŚWIATA W KRYKIECIE’…

Nasz konkurs „Puchar Świata w Krykiecie 2011” okazał się być niezwykle popularnym, z tysiącem graczy, którzy wzięli udział w tym konkursie . Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i jeden zwycięzca musi zostać wybrany… Lecz ponieważ to jest PlayHugeLottos.com i my lubimy przesadzać, w dobrym tego słowa znaczeniu, wybrany zostanie nie jeden, lecz dwóch zwycięzców…

Imiona naszych szczęśliwych graczy to  Harshall C. z Pune, Indie oraz Andre H. z Alberton, RPA. Tych dwóch zwycięzców już niedługo uda się na finał Pucharu Świata w Krykiecie w prawdziwym stylu PlayHugeLottos.com aby być świadkiem tej gorącej sportowej rywalizacji.

Obydwu zwycięzcom życzymy udanej wycieczki!

Tym uczestnikom, którym nie poszczęściło się w tym konkursie, przypominamy o jeszcze lepszej nagrodzie jaka jest już teraz do wygrania w naszej co rocznej promocji „Monako Grand Prix Formuły 1”. Ponieważ na PlayHugeLottos.com chodzi zawsze o wygraną! 

Popijaj szampana wraz z gwiazdami i żyj pełnym życiem na największej światowej imprezie sportowej  - Monako Grand Prix F1. Udział w konkursie nie może być prostszy, kliknij tutaj po więcej informacji.

Życzymy powodzenia!
Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 391 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (28/03/2011)

Oczywiście: Gratulacje :P


Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 piętro Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cypr, na licencji hazarodwej firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet, i związane z nim marki, działa jako niezależny serwis uprawniony do zakupu losów i nie jest związany ani nadzorowany przez National Lottery, MUSL czy Camelot Plc, lub jakąkolwiek inną firmę oferującą produkty, dla których został uruchomiony ten serwis.

© 2018 Play UK Internet N.V