Jeden Z Naszych Zwycięzców Konkursu ‘Finał Pucharu Świata W Krykiecie 2011’ Opowiada O Swoich Przeżyciach!

Jeden z dwóch zwycięzców naszego fantastycznego konkursu „Puchar Świata w Krykiecie 2011”, wraz z żoną Joyce podzielił się z nami swoją przygodą i przeżyciami podczas pobytu w Bombaju na finale, dołączając również kilka zdjęć.


Co za wspaniały weekend, a to wszystko dzięki PlayHugeLottos.com"

W sobotę po południu, 19 marca otrzymaliśmy telefon, podczas wjeżdżania na teren Kruger National Park,  z pytaniem, czy ważne są nasze paszporty, ponieważ zostaliśmy finalistami konkursu i wygraliśmy wycieczkę na finał krykieta w Bombaju.

Joyce i ja lecieliśmy do Indii przez Dubai, liniami Emirates i wylądowaliśmy zgodnie z planem w piątek rano, aby doświadczyć przygody naszego życia.

Jako zapaleni kibice krykieta, byliśmy przygotowani na finał, o którym wcześniej mogliśmy tylko marzyć. Drużyna z RPA nie dostała się do finału, jak również drużyna mojej żony – Anglia, lecz mimo tego byliśmy gotowi na obejrzenie finału pomiędzy Sri Lanką a Indiami .

Wyobraź sobie nasze zdziwienie, gdy dowiedzieliśmy się, że nie tylko spędzimy dwie noce w hotelu Taj Mahal Palace, lecz również obydwie drużyny są tam zakwaterowane. Ochrona była dość ścisła lecz udało nam się zobaczyć kilku graczy podczas weekendu.

W sobotę byliśmy gotowi na mecz krykieta. Niestety nie wolno nam było użyć aparatu podczas gry, więc nie mogliśmy uchwycić emocji na filmie.


  
1 Taj Mahal Palace   2 Kij do Krykieta Taj 2001    3 Joyce wybiera Szal Pashmina

Podczas stania w kolejce na mecz mogliśmy zauważyć niesamowity szum emocji. Większość fanów było oczywiście z Indii i często się nas pytano komu kibicujemy, skoro pochodzimy z RPA. 

Mecz był fantastyczny, Sri Lanka zakończyła z wysokim rezultatem i teraz zależało to od Indii aby się wykazać, co też uczynili.

Radość i emocje podczas opuszczania stadionu były niesamowite, widzieliśmy setki fiatów a w nich od 8 do 10 pasażerów „wiszących” poza oknami. Fani świętowali do 3-4 godziny nad ranem. 

My spędziliśmy niedzielę na zwiedzaniu, jak pokazują dołączone zdjęcia poniżej.

Nasz samolot odlatywał o 02:00 i siedem godzin później byliśmy w domu.

Wciąż przeżywamy emocje gdy oglądamy powtórki gry w telewizji  i nie możemy uwierzyć,  że tam byliśmy. Wielkie dzięki dla PlayHugeLottos.com za zorganizowanie takiego konkursu!Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V