EMIL L. WYGRAŁ I WYBRAŁ IPHONE4!

Emil L z Sofii (Bułgaria) jest szczęśliwym zwycięzcą naszego konkursu Mobilnej Strony.

Emil jest jednym z tysięcy graczy, który wziął udział w tym konkursie poprzez granie przez naszą mobilną wersję strony, http://m.playhugelottos.com

Miał on do wyboru jeden z dwóch smartfonów: ten jak zawsze stylowy iPhone4 lub solidny BlackBerry Torch 9000. Zastanawiając się przez około 20 sekund, Emil wybrał iPhone’a. Po otrzymaniu tej dobrej wiadomości, Emil powiedział „Chciałbym podziękować wam za miłą niespodziankę. Jest to naprawdę przyjemność grać poprzez mobilną wersję waszej strony, która jest łatwa w użyciu. Ludzie mówią ‘ten kto nie gra nie może wygrać’. Jeszcze raz dziękuję za ten genialny sprzęt.”

Nasza mobilna strona została zaprojektowana z myślą o szybkości oraz wygodzie, więc niezależnie od tego gdzie jesteś lub jak daleko jesteś od komputera, PlayHugeLottos.com wciąż może dostarczyć Tobie szanse na wygranie wielkich nagród na największych światowych loteriach.
Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 203 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (22/06/2011)

Gratulacje! :)


Wysłane przez Pawel (24/06/2011)

Gratuluje Emil byku pryku :)


Wysłane przez Jakub (30/06/2011)

cuuuudownie:)


Wysłane przez Jarosław (5/07/2011)

Gratuluję. Los uśmiechnął się do Ciebie.
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V