CO BYŚ ZROBIŁ Z WYGRANĄ W EUROMILLIONS?

Jak tylko szum wokoło gigantycznej wygranej w EuroMillions zaczął się powoli uciszać, skupienie zostało teraz skierowane na szkocką parę – Colin i Chris Weir – oraz ich plany co do tej niesamowitej wygranej!

Pytanie jakie zawsze narasta po wygraniu tak ogromnej nagrody, jak ostatnie 185 milionów euro w EuroMillions, to: „Co ja bym zrobił z taką kasą, gdybym wygrał?”

Jak można zacząć wydawać 185 milionów euro?

Nasuwa się kilka oczywistych sugestii na powyższe pytanie. Lecz nawet jeśli takie sugestie zostaną zrealizowane, jak dotacje na cele charytatywne, pomoc dla znajomych i wspieranie rodziny, to i tak pozostałbyś z tak dużą kwotą pieniędzy, że nie wiedziałbyś co z nią zrobić do końca życia.

Po tym jak udoskonaliłeś swój styl życia, odwiedziłeś prawie wszystkie kraje świata i kupiłeś sobie wszystkie zabawki, jak zarządziłbyś resztą swojego ogromnego konta w banku? Czy może zainwestowałbyś w coś? W jaki projekt najchętniej byś się zaangażował? Czy może wyemigrował byś za granicę czy pozostał w swoim rodzinnym mieście?

Co zwycięska para zrobi ze 185 milionami euro?

Prawda jest taka, że taki rodzaj wygranej w EuroMillions zmieni Twoje życie na więcej sposobów niż jest to możliwe do przewidzenia. Sugestie dla zwycięskiej pary, Colin i Chris’a Weir, zaczęły napływać z każdej strony, odkąd para publicznie ogłosiła swoje zwycięstwo. Oto niektóre z nich:

- Zakup zamku w Szkocji

- Inwestowanie z technologiczne projekty oraz rozwój rodzinnego miasta

- Podróżowanie po całym świecie i pobyt we wszystkich najlepszych światowych hotelach  

- Zakup pojazdów marzeń, jak sportowych aut, helikopterów, jachtów i prywatnych odrzutowców

- Zakup lokalnej gorzelni whisky (lub 50 butelek 50-letniej whisky Glenfiddich za £10.000 za butelkę?) 

Jakkolwiek zdecydują się oni wydać ich nowe bogactwo, Colin i Chris Weir są teraz na 21 miejscu pod względem najbogatszych mieszkańców Szkocji, dzięki EuroMillions! Są oni żywym dowodem na to, że marzenia mogą się spełnić w każdej chwili.

Powodzenia dla pary – I miłego wydawania!

 

Chris Weir, Colin Weir, EuromillionsTen post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 374 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Adam (27/07/2011)

Szkoda wydawać na głupie rzeczy. Całość zainwestować w akcje firm na giełdach całego świata. Dopiero potem niewielką część z wypłacanych dywidend używać na przyjemności, tę większą część przeznaczać na powiększenie kapitału i dokupienie kolejnych pakietów akcji. Trzeba coś zostawiać kolejnemu pokoleniu. A w ramach czegoś pożytecznego można pomagać najzdolniejszym absolwentom w swoim mieście fundując im stypendium i naukę na najbardziej renomowanych uczelniach świata.


Wysłane przez Romuald (27/07/2011)

Nie wiem. Posadził bym las w całej Europie.


Wysłane przez Jacek (28/07/2011)

Los kazdego jest zapisany w gwiazdach ,takze on decyduje o wygranej i o tym co z nią zrobic jesli sie wygra


Wysłane przez Pawel (29/07/2011)

Willa w Hiszpanii z basenem na Wakacyjne Leniuchowanie w ciepłym klimacie. Dodatkowo kupiłbym sobie bilety na mecze - FC Barcelona :) I oczywiście jakieś dobre autko najlepiej CABRIO. Zapraszałbym tam swoją rodzinę, mamę, tatę i braci. Aby dobrze spędzać że sobą wspólny Wakacyjny Czas. Reszta pieniążków na konto niech się mnożą. Aby nie zwariować w Polsce zainwestował bym w Firmę - aby było zajęcie, i satysfakcja z własnej działalności. Tyle w temacie. Pozdrawiam Wszystkich Graczy i życzę wygrania wysokiej Kasy. :)


Wysłane przez Adam (29/07/2011)

Rok dobrej zabawy i kasy nie ma. A potem dalej szara rzeczywistość :D:D:D.


Wysłane przez Jarosław (29/07/2011)

zainwestowałbym w akcje dobrych firm


Wysłane przez Michal (4/08/2011)

A ja bym sie podzielil :D. Bog kazal sie dzielic :-)


Wysłane przez Jakub (8/08/2011)

Większą częśc wygranej oddałbym na leczenie ciężko chorych dzieci i to osobiście...nie przez żadne fundacje.


Wysłane przez Michał (9/08/2011)

Na cele charytatywne. Zakup domu z basenem oraz kortem i kilka samochodów do używania w zależności od humoru to na sam początek. Zacząłbym zakładać przeróżne firmy. Mam głowę pełną pomysłów - a tak, będzie tylko jedna. Akcje, fundusze, podróże. Myślę, że ostatecznie to by mi zabrakło czasu na wydawanie tych pieniędzy a pomysłów by tylko przybywało.


Wysłane przez Pawel (11/08/2011)

ja bym kupil wyspe na Fidźi badz bahamach plus rezydencja na tej wyspie,z kinem w domu .basenami,jachtem,wlasnym samolotem,helikopterem,a jakby starczylo to bym se kupil jacht"wyspe" [URL removed by moderator]


Wysłane przez Małgorzata (23/08/2011)

Zbyt mała kwota na wydawanie. 400 najbogatszych osób świata nie ma problemu ze swoimi majątkami a na pewno są one wielokrotnością 185mln EUR.


Wysłane przez Lilia (6/09/2011)

TO BYŁ PIĘKNY MOMENT. GRATULUJĘ WYGRANEJ.MIŁO BYŁO O WAS PRZECZYTAĆ.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DALSZYCH WYGRANYCH.


Wysłane przez Lilia (6/09/2011)

ja bym spłaciła w końcu kredyt mieszkaniowy :(


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V