Ogłoszenie Zwycięzców Konkursu ‘Super7’

Nasz konkurs Super7, możliwy dzięki uprzejmości Magazynu Stuff, zakończył się w zeszłym tygodniu z niesamowitym sukcesem . Po otrzymaniu tysięcy wejść, z przyjemnością ogłaszamy szczęśliwych  laureatów.

 

Warunek konkursu był bardzo prosty: należało zakupić Pakiet Super7 podczas promocyjnego okresu, aby uzyskać szansę na wygranie jednej z 7 fantastycznych nagród, wymienionych w Magazynie Stuff jako 7 nalepszych gadżetów 2011 roku. 

A teraz, bez dalszej zwłoki, ogłaszamy super szczęśliwych laureatów:

 

 

- Morten J. - Dania
Może pozbyć się laptopa i zacząć używać Apple iPad2 64GB

 

- Rex E. - RPA
Będzie pstrykać super zdjęcia przy pomocy aparatu Canon Powershot G12

 

- Ingvar A. - Norwegia
Zacznie przeżywać emocje razem z Kinem Domowym Sony BDV-E370 

 

- Piotr F. - Polska
Zawsze odnajdzie drogę przy użyciu nawigatora Garmin NUVI 1690

 

- Willem K. - Namibia
Usłyszy niesamowite dźwięki na Denon Stereo D-M38DAB

 

- William P. - Australia
Będzie ruszał głowę i stopy do dźwięków z Apple iPod Touch

 

 

Oto co Morten J. miał do powiedzenia: „Jechałem samochodem kiedy otrzymałem telefon od Louise, która poinformowała mnie, że wygrałem iPad w konkursie Super7. Na początku byłem dość sceptyczny – czy to może być prawda? – słyszymy o tylu fałszywych informacjach o wygranej. Kiedy dotarłem do domu, czekał na mnie również email od Louise, w tym momencie zacząłem wierzyć w mój los. Nie mogę się doczekać, kiedy otrzymam mój iPad i mam nadzieję, że nie zużyłem całkowicie mojego szczęścia.”

Rex E. powiedział: „Po tym jak otrzymałem telefon, byłem trochę sceptyczny, lecz jak tylko otrzymałem email z prośbą o podanie adresu pocztowego, zdałem sobie sprawę, że to dzieje się naprawdę. Jest to fantastyczne uczucie dostać taką wiadomość oraz fakt, że tyle innych osób mogło wygrać zamiast mnie. Innymi słowy, szanse były dość małe na wygranie nagrody. Jest to wspaniała wiadomość i wspaniały sposób na polepszenie dnia.”

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz podziękowania dla wszystkich graczy, którzy wzięli udział w tym fantastycznym konkursie! PlayHugeLottos.com – biznes, który spełnia marzenia!

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 3005 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V