Graj Inteligentnie W Euromillions Razem Z Inteligrą

 

Jak tylko EuroMillions zaczyna zbliżać się do upragnionej kwoty 100 milionów euro, zauważamy masywny wzrost zainteresowania tą europejską loterią.

 

Jak wiadomo, większość graczy gra tylko wtedy, gdy jackpot czyli główna wygrana osiągnie określony rozmiar. Dotyczy to nie tylko loterii EuroMillions lecz również innych europejskich oraz międzynarodowych loterii.

Jeżeli lubisz grać na loterii w określonym czasie lub kiedy na przykład jackpot osiągnie specyficzną wielkość, to ‘InteliGra’ na PlayHugeLottos.com jest idealna dla Ciebie.

InteliGra jest narzędziem wyboru zakładów na EuroMillions oraz wszystkie inne loterie dostępne na PlayHugeLottos.com. InteliGra pozwala Ci ustawić niektóre parametry naszego systemu, który następnie automatycznie zagra w Twoim imieniu, jeśli ustawione parametry wystąpią w losowaniu.


Dla przykładu:

 

  • możesz ustawić InteliGrę tak aby system zagrał za Ciebie np. EuroMillions, jeśli loteria ta zostanie skumulowana kilka razy
  • możesz ustawić InteliGrę tak aby system zagrał za Ciebie np. EuroMillions, jeśli jackpot przekroczy określoną przez Ciebie wielkość
  • możesz ustawić InteliGrę tak aby system zagrał za Ciebie np. EuroMillions, jeśli EuroMillions ma SuperLosowanie

 

InteliGra daje Ci możliwość automatycznego wyboru zakładów, według Twoich własnych ustawień. Nigdy nie musisz się martwić o to, że przegapisz losowania o wielkie wygrane.

Ustawienie InteliGry jest bardzo proste i zajmie Ci tylko kilka sekund.

Z tak ogromnym jackpotem w dzisiejszym losowaniu EuroMillions, aż 88 milionów euro, to może być idealna pora na ustawienie Twoich własnych Opcji InteliGry.


 Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 376 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (26/08/2011)

wow sto tysięcy milionów EURO kumulacji :P 100 000 000 000


Wysłane przez Pawel (29/08/2011)

Wreszcie ogromna kasa, do zgarnięcia. 100 milionów Euro robi wrażenie.


Wysłane przez Paweł (29/08/2011)

Jak drugi raz wygra Colin Weir? ;)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V