Playhugelottos.Com Pozwala Graczom Na Wybranie Swojej Własnej Nagrody

Atmosfera robi się gorąca nie tylko w tym sezonie Formuły 1 lecz także w tegorocznym Pucharze Świata w Rugby. To sprawia, że coraz trudniej jest zdecydować na jakie sportowe wydarzenie wolałbyś wygrać bilety. Lub zamiast tego może wolałbyś otrzymać gotówkę? To Twój wybór!

Gracz lotto musi mieć swój wybór

W dzisiejszych czasach człowiek musi mieć wybór. Tutaj na PlayHugeLottos.com wierzymy, że gracze zasługują na tyle wyborów, na ile jest to możliwe. Czy jest to wybór pomiędzy 11 światowymi loteriami czy wybieranie z szerokiej gamy skutecznych metod płatności lub opcji gry, na PlayHugeLottos.com chodzi tylko o wybór!

Nasz konkurs Wybierz Swoją Nagrodę zawiera w sobie tą filozofię wyboru i daje graczom szanse na wygranie jednej z trzech odlotowych nagród:

- wycieczkę VIP na Grand Prix Formuły 1 w Aby Dhabi

- wycieczkę VIP na Finał Pucharu Świata w Rugby w Nowej Zelandii

- czystą gotówkę w wysokości £6000

Udaj się do strony konkursowej na PlayHugeLottos.com i wybierz rodzaj swojej nagrody już teraz! I skoro już jesteś na stronie, czemu nie wypróbować naszych największych europejskich i amerykańskich loterii? Kliknij na SPOSOBY GRY w menu po prawej stronie ekranu aby sprawdzić jakie opcje gry pasują Tobie najbardziej.


Co powiesz o małej prognozie sportowej na PlayHugeLottos.com?

Sebastain Vettel i jego drużyna Red Bull jest tylko 1 punkt od zabezpieczenia wygranej w kolejnym fantastycznym sezonie Formuły 1, czy możemy spodziewać się pewnych złości ze strony pozostałych kierowców w ostatnich 5 wyścigach? Jak RPA poradzi sobie z Australią w ćwierćfinale Pucharu Świata w Rugby?

Chcielibyśmy usłyszeć Twoją prognozę zarówno dla pozostałej części sezonu Formuły 1 i Pucharu Świata w Rugby. Pozostaw komentarz i pozwól innym usłyszeć Twoje myśli na PlayHugeLottos.com! 

 

 Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 376 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Pawel (3/10/2011)

Sebastain Vettel jest bezkonkurencyjny, to diament wśród kierowców! Za zwycięstwem przemawia, szybkie Kwalifikacje do startu w niedzielę. Jak również powiększanie przewagi co każde okrążenie w wyścigu. Jest dobry w tym co robi siedząc za kierownicą F1


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V