Opowieść o Nagrodzie, o Hojnym Ojcu i o PlayHugeLottos.com

Nasz inauguracyjny konkurs Wybierz Swoją Nagrodę dobiegł końca, lecz dzięki jego popularności możesz być pewny, że powróci on w przyszłym roku!  Sam konkurs był zdecydowanie ekscytujący wraz z trzema fenomenalnymi nagrodami, lecz oto jak ta historia się naprawdę zakończyła.

Jak każda opowieść się zaczyna: Był sobie pewien człowiek…

… z Polski, o imieniu W. Ryczkowski, który marzeń miał mnóstwo. Dlatego wziął on udział w konkursie Wybierz Swoją Nagrodę na PlayHugeLottos.com i jak los chciał, jego imię zostało wylosowane i jego marzenia zostały spełnione.

Podczas wejścia do konkursu wybrał on swoją nagrodę, którą był wyjazd na Grand Prix F1 do Abu Dhabi. Jednak, los miał inne plany dla Pana Ryczkowskiego. Nie będący w stanie podróżować w tym samym czasie co Grand Prix, Pan Ryczkowski otworzył swoje serce i przekazał nagrodę innej parze.

Para ta to nikt inny, jak własny syn ze swoją żoną. 

Tak więc stało się, że Pan J. Ryczkowski i jego równie szczęśliwa żona Pani W. Ryczkowska będą niedługo pakować się i wyruszać w podróż na 4 noce w VIP-owskim stylu, aby być świadkiem wyścigów Formuły 1, w klejnocie Bliskiego Wschodu – Abu Dhabi.

PlayHugeLottos.com nie mógł pozwolić na to, aby takie poświęcenie Pana W. Ryczkowskiego zostało zignorowane. Za swoją hojność i uszczęśliwienie swojego syna i synowej oraz za bycie prawdziwym zwycięzcą w tej opowieści o nagrodzie, PlayHugeLottos.com podarował Panu Ryczkowskiemu kredyty do gry o wartości 200 Euro – pozwalając mu na spróbowanie szczęścia po raz kolejny. 

Z tym szczęściem i radością, która wciąż unosi się w 3 sercach, kończymy tą opowieść. I jak to mówią - żyli oni długo i szczęśliwie. 

Wyglądaj naszego kolejnego konkursu i oczywiście naszych słynnych wielkich loterii!

Koniec.Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 203 artykułów


  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V