MegaMillions Znów w Świetle Reflektorów

MegaMillions po raz kolejny znajduje się w świetle reflektorów. Pod koniec 2013 roku osiągnął on $586.000.000 i na pewno zafundował szczęśliwemu zwycięzcy wspaniałe wakacje!

Jackpot, który do wygrania jest w najbliższy piątek wynosi $270.000.000. Jest on wynikiem 17 kumulacji! Ostatni jackpot wygrany został 3 stycznia przez matkę i syna z USA. Wzbogacili się oni o 61 milinów dolarów.

Klucz do wygranej

Wszyscy ciekawi jesteśmy, czy ktoś wygra w nadchodzącym losowaniu, czy może czeka nas kolejna kumulacja? Bez względu na rezultat, MegaMillions zafunduje nam wspaniałe emocje 7 marca 2014 i za to kochamy tę loterię!

Trzem graczom udało się trafić pięć liczb we wtorkowym losowaniu. Każdy z nich pochodzi z Kalifornii. Wylosowane liczby to : 10, 29, 31, 35,45 oraz Mega - 10. Szczęśliwym zwycięzcom brakowało właśnie liczby Mega. Jeżeli trafiliby oni także 10 jackpot byłby ich! Odkąd loteria wprowadziła zmiany gwarantujące nagrodę drugiego stopnia w wysokości miliona dolarów, wielu zwycięzców mogło rozpocząć życie lotto milionera!

Co jeżeli trafisz piątkową kumulację $270.000.000? Każdy z nas wyobraża sobie co zrobiłby po wygraniu milionów. Co kupimy, jakie miejsca odwiedzimy. Możliwości na zagospodarowanie nowo nabytej lotto gotówki jest bardzo wiele. Oczywiście zakup nowego domu i sportowego samochodu to podstawa. Wakacje w luksusie i nowy prywatny odrzutowiec także znajdują się na liście. Po tak ogromnej wygranej należy nam się "odrobina" komfortu. Kiedy zaspokoimy już swoje największe pragnienia, warto pamiętać, że teraz mamy nieograniczone możliwości, by stać się częścią czegoś wyjątkowego.

Kumulacja MegaMillions

London’s Growing… Up! to nazwa wystawy, która przedstawia transformację panoramy Londynu od 1950 roku poprzez serię fotografii, filmów i modeli. Wystawa pokazuje kultowe budynki takie jak Centre Point czy Barbican jako przykłady architektonicznej transformacji. Dodatkowo, zaprezentowano jak wyglądać będzie miasto za 10 lat. Jeżeli spełnią się przewidywane plany Londyn nie zwiększy dramatycznie swojej powierzchni, ale urośnie w górę! Twoja donacja po wygranej MegaMillions, aby wspomóc wystawę zaimponowałaby nie jednemu koneserowi sztuki.

W dzisiejszych czasach wielu filantropów angażuje się w projekty związane ze sztuką. Niedawno, amerykański projektanta Ralph Lauren podarował miliony dolarów dla paryskiej szkoły École des Beaux-Arts. Fundusze, wykorzystane zostaną na zaktualizowane strony internetowej oraz renowację głównego audytorium. Nie była to pierwsza donacja projektanta. W 1998 roku podarował on 13 milionów dolarów dla Smithsonian Institution.

Dodaj komentarz i zarób lottopunkty!

Zagraj TerazKomentarze

Wysłane przez Andrzej (6/03/2014)

Jak wygramy to pogadamy:)


Wysłane przez Dorota (7/03/2014)

A ja dziś zagram na pewno w Megamillions 270.000.000 dolarów do wygrania w najbliższym losowaniu


Wysłane przez Andrzej (9/03/2014)

Ładna sumka ale w amerykańskie loterie daję się skusić tylko przy rekordowych kumulacjach. Po prostu kompletnie mi w nich nie idzie.


Wysłane przez Artur (12/03/2014)

Czekamy na wygraną:-)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V