Mega Magia z Mega Millions i MegaSena Da Virada

Jeżeli chcesz zakończyć nowy rok z loteryjnym hukiem to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Nadchodzą dwa gigantyczne losowania na PlayHugeLottos.com, a słowo MEGA nigdy nie było bardziej stosowne.

MEGA


definicja

1.    Olbrzymi
2.    Gigantyczny
3.    Kolosalny


Tak, to idealnie opisuje najbliższe jackpoty.

 

Mega Millions


Mega Millions to największa loteria w naszej ofercie w okresie świątecznym!

Najbliższe losowanie odbędzie się w piątek 23 grudnia z niesamowitym jackpotem w wysokości $173.000.000


Jeżeli świętujesz Boże Narodzenie, wyobraź sobie jak fantastycznie byłoby obudzić się w świąteczny ranek i pod choinką znaleźć wygraną od Mega Millions.


Aby zagrać w Mega Millions wystarczy wybrać 5 liczb od 1 do 56 oraz 1 liczbę od 1 do 46. Jeżeli trafisz wszystkie 6 wygrywasz jackpot!

 

Mega-Sena Da Virada


Pisaliśmy już wcześniej o Mega-Sena Da Virada ale wspominamy to losowanie jeszcze raz aby nie umknęło uwadze naszych graczy.

Ostatni dzień roku będzie bardzo wyjątkowy dzięki specjalnemu losowaniu Mega-Sena Da Virada. Jeden zwycięzca automatycznie zostanie odbiorcą najwyższej wygranej w historii brazylijskiego lotto – przewidywana wygrana to $93.000.000

To specjalne losowanie jest już dostępne dla wszystkich graczy, wystarczy, że klikniesz tutaj.

 

Brazil LotteryEkscytujący konkurs na Facebooku


Oferujemy 5 voucherów na Mega-Sena dla trzech najlepszych komentarzy. Wystarczy, że powiesz nam dlaczego Twoim zdaniem warto wybrać się na Karnawał w Rio. Dodaj swój komentarz do naszego postu na Facebooku! Powodzenia! Komentarze

Wysłane przez Marcin (26/12/2011)

To jedyne miejsce i jedyny czas na Ziemi, gdzie w takcie jednej imprezy można wydać nie tylko te 93 mln, ale jakakolwiek inna wygraną. I przy okazji uszczęśliwić kilku ludzi:):) Do zobaczenia w Boskim Rio:D


Wysłane przez Maciej (28/12/2011)

Inna loteria nie robiła na mnie takiego wrażenia jak Mega Sena Da Virada.Aż mi ciarki przechodzą na widok tylu cyfr.Nie wiem dlaczego,być może że są na zielonym tle a to jest mój ulubiony kolor.


Wysłane przez Pawel (30/12/2011)

Maciej, wiesz dlaczego inna loteria nie robiła na tobie wrażenia? Bo Brazylia to, Gorąca muzyka, samba, temperament. Wszystko kojarzy się z zabawą. I tutaj taka Loteria. WOW, gramy i bawimy się na całego. Pozdrawiam wszystkich Graczy :)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V