To Może Być Twoja Ostatnia Szansa Na $400 Mln w MegaMillions

Ta niezwykle szczodra loteria MegaMillions oferuje w dzisiejszym losowaniu ogromne $400 milionów – to wystarczająca kwota na spełnienie swoich życiowych marzeń i wszelkich fantazji. Zagorzali realiści twierdzą, że sny na jawie, to czysta strata procesu myślenia, ponieważ do niczego ona nie dąży. Jednak ostatnie badania dowodzą wręcz przeciwnie.

Jeśli w ciągu dnia zdarza Ci się sporadycznie śnić na jawie, witaj w klubie. Około 30% do 47% naszego życia spędzane jest na fantazji i snach na jawie, zgodnie z ostatnimi badaniami. Te pozornie nieproduktywne działania są jednak uznawane przez biznesmenów oraz kreatywne osoby za narzędzie zwiększające zdolność produktywną. 

Prawdziwy przykład z życia, który przedstawia to zjawisko, skupia się na matematyku Titang Zhang, którego próby rozwiązania matematycznych zadań zawiodły. Lecz pewnego dnia Zhang spędzał czas ze znajomymi w ich ogrodzie przed pójściem na muzyczny festiwal i nagle udało mu się rozwiązać ten matematyczny problem z jakim wzmagał się przez lata. Nasz umysł po prostu nie może być gdy śnimy na jawie. Jeśli więc podczas takiego fantazjowania wpadną Ci do głowy jakiekolwiek liczby, użyj ich do gry w lotto online, aby zdobyć szansę na wygranie, na przykład, wielkiej lotto wygranej w MegaMillions.

śnić na jawie

Istnieje zbyt dużo badań dotyczących pozytywnych efektów spania na jawie, abyśmy mogli je tu wszystkie wymienić, lecz jeden z nich opublikowany w Psychological Science podaje ogólne wnioski tych psychologicznych badań. Studenci wolontariusze zostali podzieleni na dwie grupy w dwóch osobnych pokojach. Obydwie grupy miały 12 minut, aby przygotować się do prostego zadania. Musieli oni znaleźć innowacyjne sposoby na korzystanie z przedmiotów domowego użytku, takich jak klamerki i wykałaczki. Grupa A otrzymała pewien bodziec w czasie czekania, podczas gdy Grupa B miała możliwość śnić na jawie przez 12 minut, przed ich zadaniem. Te badanie wykazało, że po 12 minutach fantazjowania, Grupa B wykazała się o 41% lepiej podczas tego twórczego zadania. 

Czy Ty często śnisz na jawie? Powiedz nam – Twój komentarz zarobi kilka lotto punktów!

Jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów i o kreatywność, fantazjowanie ma zdecydowane poparcie jako efektywne produktywne narzędzie. „Ludzie zakładają, że jeżeli Twój umysł wędruje, to oznacza, że jest on pusty” – powiedziała Kalina Christoff, neurobiolog z Uniwersytetu z Kolumbii Brytyjskiej. „Wędrujący umysł jest znacznie bardziej aktywny niż sobie to wyobrażamy, nawet bardziej aktywny niż podczas rozumowania złożonego problemu.”

śnić na jawie, mężczyzna na materacu

Tak więc następnym razem, gdy próbujesz wyszukać idealnych liczb na kolejne losowanie lotto, użyj metody spania na jawie. Twoje szczęśliwe liczby mogą być zakopane gdzieś w głębi Twojego umysłu i wyjść na jaw tylko podczas fantazjowania! Warto wypróbować tę niezwykłą metodę wyboru liczb lotto, ponieważ grasz dzisiaj o $400.000.000 (1,2 mld zł) w MegaMillions!


zagraj terazKomentarze

Wysłane przez Paweł (18/03/2014)

Dałem swemu szcześciu szasę, zagrałem liczbami w waszego generatora chybił-trafił- to dopiero sen na jawie że wygram :)))


Wysłane przez Edmund (18/03/2014)

Jeśli autorzy tego materiału - mówiąc o śnieniu na jawie - mają na myśli technikę OB - czyli sen kontrolowany lub opuszczanie ciała, to z pewnością mają rację. Oba sposoby są znakomite do rozwiązywania "niemożliwych" z pozoru rzeczy. Jedną z tych "niemożliwych" jest wygranie w lotto. Co prawda nie wygrałem tą metodą głównej wygranej, ale mniejsze wygrywam często


Wysłane przez Roman (18/03/2014)

Po przeczytaniu powyższego artykułu śnię na jawie a zielone pięknie szeleszczą.


Wysłane przez Andrzej (18/03/2014)

Oczywiście spróbuję tej metody i jak się uda coś trafić to poinformuję o tym.


Wysłane przez Marcin (19/03/2014)

Jakiś szczęśliwiec trafił 400.000.000 dolarów w MegaMillions!


Wysłane przez Roman (19/03/2014)

Sen na jawie zakończył się. Teraz nastała szara rzeczywistość.


Wysłane przez Grzegorz (19/03/2014)

"Nie bój się żyć w marzeniach - Świat i tak będzie cię ściągał do rzeczywistości w ważnych momentach..."


Wysłane przez Marcin (24/03/2014)

Podobno tablica Mendelejewa to tez zapis snu.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V