Jackpot Mega Sena Wygrany

Największy jackpot Mega Sena wyniósł R$145.000.000. Został on wygrany przez dwóch graczy, którzy podzielili się wygraną w 2009 roku. Największe wygrane to R$64.9 milionów - jeden los z Salwadoru oraz R$53.1 milionów. Aby wygrać główną nagrodę w MegaSena gracze muszą trafić sześć liczb ze zbioru od 1 do 60. Większość zagranicznych loterii oferuje liczby bonusowe, ale MegaSena zrezygnowała z tego formatu. Uprościła w ten sposób grę oraz zwiększyła szanse na wygranie jackpotu - co naturalnie bardzo podoba się wszystkim lotto graczom.

Tak się składa, że w ostatnią sobotę jackpot MegaSena został wygrany i szczęściarze, którzy trafili wszystkie 6 liczb zgarnęli po € 8.219.652.39. Na pewno mieli oni fantastyczny weekend.

Zwycięskie liczby MegaSena z soboty to:

Wyniki Mega Sena

Poza główną wygraną w sobotnim losowaniu aż 353 losy posiadały pięć z wylosowanych liczb i każdy z ich posiadaczy zabrał do domu po € 5.020.83. Dodatkowo aż 21216 trafiły trójkę. Nagroda za trafienie trzech z sześciu liczb wyniosła € 119.34. Loteria MegaSena oferuje trzy stopnie wygranych.

Zaloguj się na PlayHugeLottos.com już teraz i zdobądź swoją szansę na zdobycie jackpotu w tej wyjątkowej loterii z Ameryki Południowej. Oprócz lotto wygranych zrobisz także coś dobrego, jako że loteria ta finansuje cele takie jak edukacja, kultura oraz rozwój na tym kontynencie. Wiele loterii wspomaga cele charytatywne lub posiada własne fundacje, które zasilane są przez zyski ze sprzedaży losów. Niektóre loterie stworzone zostały tylko po to, aby pozyskać fundusze na projekty zajmujące się polepszeniem warunków życia w danym regionie. Przykładami takich loterii są amerykańskie SuperLottoPlus or angielska UK Lottery.

Duże pieniądze

Ostatnia wygrana w MegaSena jest świetnym dodatkiem do fantastycznych jackpotów jakie zostały wygrane w tym roku. EuroJackpot, którego rekordowa kumulacja wyniosła €57.275.841.60, ostatni wielki zwycięzca MegaMillions zasilił swoje konto w banku kwotą 30 milionów dolarów oraz jeden gracz trafił £2.904.130.00 w UKLottery.

Zagraj w lotto online i podaruj sobie szansę na wielkie lotto zwycięstwo!

Czerwony przycisk, zagraj terazKomentarze

Wysłane przez Andrzej (10/04/2014)

Nie trafiłem w tą Mega Senę , ale to chyba że za daleko to losowanie. Będę czasami jednak grał.


Wysłane przez Dorota (11/04/2014)

Chciałabym zauważyć że za trafienie trójki nie otrzymuje się w tej brazylijskiej loterii wygranej wygrana przysługuje dopiero za trafienie 4 liczb


Wysłane przez Marek (11/04/2014)

Trzeba spróbować każdej gry :)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V