Wygraj €50 Kredytów Do Gry w Lotto w Dzień Kobiet

PlayHugeLottos.com – wasz ulubiony dostawca loteryjnych usług – życzy wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze w Dniu Kobiet 8 marca! Podziel się swoją wdzięcznością do kobiet i wygraj €50,00 w postaci Kredytów do Gry.

My na PlayHugeLottos.com zawsze uważamy się za „sprawiedliwych”. Zapewniamy równe szanse wszystkim graczom, z każdego zakątka globu, aby mogli oni grać na największych światowych loteriach. Każdy los lotto ma taką samą szansę na wygranie wielkiego jackpotu lotto.

W związku z tą tradycja oraz wielkim szacunkiem i uznaniem ludzi na całym świecie, PlayHugeLottos.com składa życzenia „Wszystkiego Najlepszego w Dniu Kobiet!” - dla wszystkich naszych żeńskich graczy lotto.

Pozostaw swój komentarz poniżej, a możesz zdobyć szansę na wygranie 1 z 11 nagród w postaci Kredytów do Gry o wartości €50.

 

Dzień Kobiet, Konkurs, 8 marca

 

Dzień Kobiet i Jego Historia

Międzynarodowy Dzień Kobiet został wprowadzony w 1911 roku – to ponad 100 lat odkąd świat pokazuje swoją miłość do kobiet! We wczesnych latach, kobiety wykorzystywały ten dzień jako platformę do zwrócenia uwagi na niesprawiedliwości w społeczeństwie jak dyskryminacja płci podczas głosowań i zatrudnień do pracy. Generalnie, dzień ten uznaje się za świętowanie ekonomicznych, politycznych oraz socjalnych osiągnięć jakich kobiety dokonały na całym świecie. 

W późniejszych latach Dzień Kobiet stracił swoją polityczną część i w tej chwili postrzegany jest bardziej jak Dzień Matki lub Walentynki. Tak samo więc jak tradycje w te święta, przyjęło się, że w Dzień Kobiet mężczyźni obdarowują te szczególne w ich życiu kobiety, małymi prezentami. 

Trzymając się tego pomysłu obdarowywania, PlayHugeLottos.com oferuje 11 nagród w postaci Kredytów do Gry w wysokości €50, dla 11 graczy, którzy podadzą najlepszą odpowiedź na pytanie zadane na końcu tego artykułu.

Więcej o Wygrywaniu w Dzień Kobiet

Jako wielka globalna uroczystość, dzień ten łączy kulturę wielu krajów, zwłaszcza ze wschodniej Europy oraz Rosji. Mimo, że Dzień Kobiet świętowany jest na całym świecie, jest on oficjalnie uznany za święto tylko w niektórych krajach: Chiny, Rosja, Ukraina i Wietnam.

Czy nie chciał byś zabrać kobietę swojego życia na wakacje, które trwałyby całe życie? Wystarczy Ci tylko jeden szczęśliwy los lotto! Drogie Panie, czy Wy nie chciałybyście zgarnąć jackpot w SuperEnaLotto w wasze święto? 

Pokaż trochę miłości, szacunku i uznania dla kobiet na całym świecie – matek, żon, córek czy narzeczonych – poprzez pozostawienie komentarza poniżej. Chcemy wiedzieć najlepsze rzeczy o kobietach (lub kobiecie) w Twoim życiu. Co jest w nich takiego, co czyni je wyjątkowymi? 

11 nagród w postaci Kredytów do Gry w wysokości €50 zostanie przyznane 11 najlepszym komentarzom, ocenionym przez PlayHugeLottos.com

Warunki Konkursu: Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w piątek 9 marca 2012, decyzja sędziów jest ostateczna, Kredyty do Gry nie mogą zostać wymienione na gotówkę.

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!

Osoby które wygrały po €50 to:

EN – Andreas R.
EN – Samson S.
DE – Patrick B.
ES – Carlos M.
SV – Ann-Catrin G.
PL – Robert M.
PL – Marek K.
PT – Carlos D.
RU – Michael K.
FR – Yoan C.
CZ – Libor M.

Życzymy powodzenia w jutrzejszym losowaniu SuperEnaLotto, gdzie Jackpot wynosi €72.100.000!Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 376 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Mariusz (6/03/2012)

Przerabialem to kilka razy. Mieliśmy zostać przyjaciółmi ale tak naprawdę z mojej strony zawsze po cichu liczyłem na cos wiecej. Po jakimś czasie widząc, ze faktycznie to jest tylko znajomość przeważnie kontakt urywalem. Paradoksalnie zerwanie kontaktu wcale nie jest złym pomysłem. Moze sie okazać, ze jednak koniec przyjaźni bedzie początkiem seksualnej przygody :) oczywiscie nie od razu. Czasami musi minąć jakis czas. 2-3 miesiące i dziewczyna jezeli naprawdę cię lubiła zaczyna tęsknić.


Wysłane przez Mateusz (6/03/2012)

Zbliża się 8 marca, niby dzień jak co dzień aczkolwiek ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety, w szczególności tych, które mają swoją drugą połówkę. Z okazji tego zbliżającego się święta życzmy naszym kobietom wszystkiego co najlepsze, dużo uśmiechu na twarzy, zadowolenia z płci przeciwnej dla tych, które mają swoje drugie połówki i trafnych losów w światowych kumulacjach za pośrednictwem strony www.playhugelottos.com życzy Matts


Wysłane przez Marcin (6/03/2012)

Nie potrzebujecie wiedzieć najlepszych rzeczy o kobietach w moim życiu. Wystarczyć wuiedzieć cokolwiek o kobietach w moim życiu- to one są tym najlepszym. I nie jest wazne to, że potrafią dzielić przez zero, ani to, że potrafią gasić wodę. Kiedy spacerują w deszczu, nie potrzebują parasola, bo deszcz boi się na nie padać. Kiedy stają twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, to niebezpieczeństwo pierwsze spuszcza wzrok. Co jest w nich takiego, co czyni je wyjątkowymi? Nic... to zupełnie przeciętne dziewoje. Takie jak wszystkie:)


Wysłane przez Agnieszka (6/03/2012)

Nie wierzcie tym, które mówią, że to głupie święto, że nie chcą kwiatów, prezentów i atencji. Spraw żeby poczuła się jak w dniu urodzin, a uszczęśliwisz nawet zawołaną feministkę! Aga


Wysłane przez Damian (6/03/2012)

czy to domek na wsi czy tez willa w górach nic nie jest warta jesli u boku nie ma sie tej jedynej miłosci......... jesli masz wsparcie pochodzace od ukochanej osoby reszta staje sie dodatkiem do szczescia.... jak to mowia.... pieniadze szczesia nie daj..... moze itak ale dzieki pieniadzam mozna je miec :)


Wysłane przez Marcin (6/03/2012)

Aga! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Jako, że jesteśmy na portalu materialistów, życzę Ci rzeczy materialnej: Dużego Lustra. Dzięki temu Lustru, patrzac w nie, poczujesz się choć przez chwilę tak, jak dzięki Twojej obecności czuja się inne dziewczyny:) No i trochę jak ja, ponieważ choć płeć brzydka z natury, to jednak i ja korzystam z Twojej obecności, bo i mnie zrobiło się miło:)


Wysłane przez Aleksandra (6/03/2012)

Widzę, że w tej dyskusji przyda się kobiecy punkt widzenia. Panowie najlepsze w nas jest to, że jesteśmy wyrozumiałe i cierpliwe w relacjach z Wami, że dajemy Wam możliwość chełpienia własnego ego z iście stoickim spokojem, że jesteśmy szyją która kieruje Waszą głową, że - omalże - nie reagujemy na zaczepki typu "kobiety próbują dzielić rzez zero". Podpisane, KOBIETA! ;)


Wysłane przez Rafal (6/03/2012)

piekne swieto powinno byc takiech wiecej ,a apropo wygranej to kiedy wygram hehehe


Wysłane przez Sebastian (6/03/2012)

A ja sie urodziłem 8 marca :)


Wysłane przez Urszula (6/03/2012)

Fajnie jest być kobietą w tym dniu, trzeba przyznać. O ile na co dzień rzeczy związane z kobiecością, od najbardziej banalnych jak makijaż, bywają męczące o tyle w tym dniu można poczuć się z tym wyjątkowo i o to właśnie chodzi. Natomiast jeżeli chodzi o mężczyzn zarówno partnerów jak i np. współpracowników to nigdy nie zawodzą :) Jesteśmy bardzo wdzięczne!


Wysłane przez Michał (7/03/2012)

Idea tego święta jest głupia jak wiele rzeczy na tym świecie. Komercja i tyle. Jeżeli rzeczywiście szanujemy kobiety to okazujmy im to codziennie !!! Jeżeli kochasz, to kochasz codziennie i okazujesz to a nie tylko w ten 1 dzień. Czego wszystkim kobietą życzę !!!


Wysłane przez Łukasz (7/03/2012)

Wakacje, samochody, imprezy, apartamenty – o tym chyba każdy myśli po wygraniu dużych pieniędzy. Ale czy byłoby to spełnieniem marzeń gdyby nie było tej lepszej.. drugiej połówki?? Oczywiście że nie. Gdybym wygrał główną nagrodę w SuperEnalotto to oprócz mnie najszczęśliwszą osobą na ziemi byłaby moja żona. W liceum zamieniłem z nią tylko kilka słów – a i tak wyszła za mnie. Przysięgaliśmy zestarzeć się razem i być ze soba na dobre i złe, także taka milionowa okazja mogłaby nas tylko utwierdzić i pozwoliłaby na zwiedzenie całego świata i zamieszkanie w wymarzonej Barcelonie.


Wysłane przez Jerzy (7/03/2012)

No cóż, kolejny dzień kobiet, my faceci znów lecimy po kwiaty dla swoich kobiet, matek, zon , córek , kochanek a one niby nie czekają , niby chciały by być tymi kwiatami obdarowywane na co dzień ale mimo wszystko chyba cieszy je fakt że przynajmniej raz w roku ktoś o nich pamięta , przyjmują te kwiaty , dziękują i mają satysfakcje , prawie każda z Pań otrzymuje przynajmniej jeden kwiatek , ten dowód pamięci o płci pięknej ale czy co niektóre Panie pomyślą że otrzymały kwiatek od kogoś kto je na prawdę kocha, skrycie w tajemnicy i że odtrącają tą miłość ? Mimo wszystko drogie Panie na całym świecie wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta ! :)


Wysłane przez Marek (7/03/2012)

Kobiety jak to kobiety. Bez nich świat byłby bez sensu. Pełnią ważne role na świecie i w ich prywatnym życiu. Zmierzają się z problemami i podbramkowymi sytuacjami. Potrafią nieraz znieść więcej niż mężczyzna. Wiadomo w głównej mierze dużo zależy indywidualnie od każdego człowieka bo każdy jest inny i ma inna psychikę oraz światopogląd na różne rzeczy. Moje rodzeństwo składa się z dwóch starszych sióstr. Bywały kłótnie i awantury z nimi i wzbudzają emocje bo jak to w rodzeństwie zawsze ktoś kogoś wkurzy. Niby kobiety trudno zrozumieć lecz myślę, że gdybyśmy my faceci na prawdę chcieli się w nie słuchać to z innego punktu widzenia udałoby się je zrozumieć. Moją kobietę traktuję z pełnym szacunkiem. Gdybym dorobił się większej kasy lub wygrał na loterii ogromne pieniądze to na pewno zafundowałbym nam wspólny, długi i romantyczny wyjazd do ciepłych krajów gdzie w pełni poddalibyśmy się relaksowi. Wracając do płci pięknej to ona na prawdę dużo znoszą w życiu i często podejmują się wyzwań i realizują to co mówią a nie tylko gadają jak to bywa nieraz z nami mężczyznami. My powodujemy "wojny" i "konflikty" a one je łagodzą i czynią świat lepszym. Ich wyjątkowość polega na tym, że widzą i dostrzegają więcej. Mają jakby szósty zmysł. Mają na nas różne "sztuczki" i "testy" , w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Np. co raz więcej mężczyzn boi się kobiet gdyż stały się bardziej niezależne, wyzwolone i inteligentniejsze. One o tym wiedzą i czasem dochodzi do takich sytuacji gdzie kobieta udaje, że jest głupsza niż by się to wydawało i niż jest na prawdę, aby facet poczuł się, że jeszcze do czegoś się nadaje, że coś wiedział, że pomógł w czymś, że można było na niego liczyć. Kobiety walczyły o równouprawnienie i szacunek. Nadal przecież na świecie w różnych krajach i kulturach kobiety są gorzej traktowane i wręcz nie mają żadnych praw. Oczywiście my też kobietom jesteśmy potrzebni. Tak nas natura stworzyła. Płeć jest równa płci. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. W końcu płeć brzydka też ma swoje dni: Dzień mężczyzn i dzień chłopaka ;) W naturze musi być równowaga, wcześniej czy później choć jest kobietą :P


Wysłane przez Michał (7/03/2012)

Wiem, że to banał, ale kobiety trzeba traktować jak damy - uszczęśliwiać je na każdym kroku, sprawiać, aby czuły się kochane i seksowne! Adorować i prawić wyszukane komplementy - tak, aby czuły, że ich kobiecość jest czymś wyjątkowym :).


Wysłane przez Mateusz (7/03/2012)

Czyni ją wyjątkową to że cały czas ze mną wytrzymuje pomimo moich kaprysów :)


Wysłane przez Zbigniew (7/03/2012)

Co jest takiego w mojej kobiecie co czyni ją wyjątkową? Hmm przede wszystkim to że nie ważne czy wygram jackpota czy nie ona zawsze będzie ze mną, nawet jak nie będzie pieniędzy. Myślę że już jestem bogaty mając taką kobietę i żadne pieniądze jej nie zastąpią :) chociaż na pewno dobrze byłoby wygrać takie pieniądze, człowiek zawsze byłby wtedy spokojniejszy jeśli chodzi o przyszłość.


Wysłane przez Krzysztof (7/03/2012)

DZIEŃ KOBIET Powinien być Codziennie ! Najlepszego Życzę Wszystkim Kobietą każdego Dnia.


Wysłane przez Rafał (7/03/2012)

kobiety uwielbiaja dzien kobiet,mezczyźni tym bardziej


Wysłane przez Danica (7/03/2012)

W tym dniu należy wielbić kobiety na całym świecie i świętować, bo to raz w roku, oczywiście, należy pamiętać o bliskich w moim przypadku to Patricia D. :*


Wysłane przez Michal (7/03/2012)

Wyjątkowe w kobietach jest to że szukając własnej żony szukamy kogoś podobnego do własnej matki. (tak było w moim przypadku) Dlatego że była moją rodzicielką teraz moją żona jest równie wspaniała jak MAMA. Więc w takim dniu warto choć przez chwilę dać im odczuć że czują się jedyne, niezastąpione. P.S. i pamiętajcie kobieta zawsze ma racje.Z pozdrowieniami i życzeniami dla Wszystkich Kobiet w dniu i ich święta.


Wysłane przez Krzysztof (7/03/2012)

Kochamy Kobiet, a one kochaja nas i dlatego prawimy sobie nawzajem komplementy bo taka kolej rzeczy. To miłe jak mówia miłe słowa i dlatego sle w ich strone podobnie ładne ciepłe słowka pozdrawiam kobietki ;)


Wysłane przez Robert (7/03/2012)

Każda Kobieta jest wyjątkowa sama w sobie w jakiś sposób. Moja Kochana Pani ma na przykład 5 różnych rodzajów uśmiechu, pierwszy uśmiech to wtedy gdy powiem coś głupiego,drugi uśmiech towarzyszy jej przy zakupach,trzeci uśmiech towarzyszy jej gdy trzyma naszego małego synka,czwarty uśmiech to taki,gdy staram się ją przeprosić a ona udaje że mnie nie słyszy,no i piąty ten niesamowity uśmiech w codzień gdy wracam z pracy,i zobaczy mnie w drzwiach. Słowa nie oddadza tego jak wiele daje mi jej uśmiech,bo uśmiech codzień na twarzy naszych Pań,powinien być dla nas najważniejszy panowie ! Bo każda kobieta zasługuje na dobre chwile,i jak najwięcej radości. Wszystkiego Dobrego Drogie Panie :)


Wysłane przez Robert (7/03/2012)

Kobiety są bardzo czułe i wrażliwe. Na pewno są wyjątkowe chociażby dlatego, że mają w sobie to coś fascynującego i intrygującego w sobie co również przyciąga, nie tylko jeśli chodzi o wygląd. Trzeba dostrzec oprócz ciała również duszę.


Wysłane przez Tomasz (8/03/2012)

Po raz pierwszy Dzień Kobiet obchodzono w kraju słynącym z kapitalizmu, w Stanach Zjednoczonych. Amerykanki zaczęły obchodzić swoje święto w 1909 roku, później ten zwyczaj przyszedł do Europy, początkowo do Austrii i Danii, później do Niemiec i Szwajcarii. W Polsce Dzień kobiet został zauważony dopiero po II wojnie, ponieważ pasowało do socjalistycznej propagandy. W zakładach pracy były życzenia i prezenty – rajstopy, mydełko albo kawa i obowiązkowo symboliczny tulipan, którego odbiór każda pracownica musiała pokwitować. Jest, więc jak powstał? Dzień Kobiet wciąż kojarzy się ze świętem obchodzonym w Polsce Ludowej, kiedy to towarzyszki obdarowywane były rajstopami i czerwonym goździkiem. Ale czy wiecie, że według innej wersji święto płci pięknej ma znacznie szlachetniejsze i dużo, dużo starsze pochodzenie? Jest jeden z pierwszych dni marcowych. Przez miasto przeszła już procesja z dwunastoma świętymi tarczami na cześć Marsa. Saliowie – opiekunowie tarcz – tańczyli i śpiewali ku czci boga wojny. Mężczyźni cały dzień czyścili broń, urządzono kilka wyścigów rydwanów. Wszak marzec, pierwszy miesiąc wiosny, to nie tylko czas rozpoczynania prac polowych, ale i planowania operacji wojskowych. Teraz kobiety opuszczają swoje domy i udają się do świątyni Junony. Każda z nich niesie kwiaty, aby złożyć je w ofierze boskiemu uosobieniu cnót żony, matki i niewiasty. Idą w uroczystym pochodzie ku gajowi na Eskwilinie, jednym z siedmiu wzgórz Rzymu. Śpiewają pieśni ku czci ich opiekunki i szepczą między sobą, chwaląc się, co każda z nich otrzymała od męża w podarunku z okazji święta. Na miejscu czują już zapach kadzideł palących się na ołtarzach. Posągi bogini przystrojono kwiatami i wełnianymi wstążkami. Za moment złożą Junonie w ofierze krowę. Będą dziękować za kobiecość, prosić królową niebios o opiekę, szczęście dla domowego ogniska, a także o potomka, jako że Junona jest też boginią płodności. Tak właśnie wyglądały Matronalia, obchody święta kobiet w starożytnym Rzymie. Obchodzono je na cześć Junony, staroitalskiej patronki przede wszystkim dziewic oraz kobiet zamężnych. Słowo matrona znaczyło w języku łacińskim kobietę zamężną, posiadającą dzieci. Z okazji tego święta mężowie dawali swoim żonom prezenty i spełniali ich życzenia. W obrzędach brały również udział niewolnice, którym tego dnia przy stole usługiwały ich panie. Początkowo do świętowania nie dopuszczano prostytutek, lecz z czasem zniesiono ten zakaz. Święto to wypadało na początku marca, a miesiąc ten w sposób szczególny poświęcony był również synowi Junony – Marsowi. Stąd zresztą nazwa miesiąca – martius, gdyż – jak głosi legenda – Mars urodził się 1 marca. Matronalia były hołdem dla płodności i urodzaju, a więc tego, co symbolizowała kobiecość, zresztą nie tylko w kulturze śródziemnomorskiej. Wystarczy przypomnieć Wenus paleolityczną i neolityczne figurki przedstawiające boginię-matkę jako kobietę z obfitymi piersiami, dużymi udami, brzemiennym brzuchem (najbardziej znanym przykładem jest Wenus z Laussel), nordycką boginię urodzaju, Freyję, Nitu – boginię-matkę z Mezopotamii, Mama Oeloo, która nauczyła Inków sztuki, Ninhursag – sumeryjską boginię życia i płodności ziemi, frygijską Kybele czczoną w całej Azji Mniejszej jako Wielką Macierz. Ten kult dotarł także do Grecji, gdzie Kybele identyfikowano z Reą i Demeter, a potem do Rzymu. Czyż nie warto więc obchodzić święta posiadającego tak długą tradycję?


Wysłane przez Ryszard (8/03/2012)

Kobiety to najwspanialsze istoty na ziemi, Jak słońce świeci cudnie promieniami złotymi , tak bez kobiet ten świat byłby smutny,ponury i nieszczęśliwy. Moja żonka jest jedną z tych promieniście uśmiechniętych kobietek,jest najcudowniejszą osobą na świecie ponieważ na dodatek urodziła mi najcudowniejszą kolejną kobietkę,moją najukochańszą córeczkę. I jak tu nie kochać i nie podziwiać, i być dumnym z naszych kobiet.wszystkiego naj,najlepszego dla mojej żonki i córeczki w ty pięknym dniu. a i dla wszystkich kobiet dużo szczęścia i uśmiechu.


Wysłane przez Romuald (8/03/2012)

Kobieta jest jak jackpot w loterii,nigdy nie wiesz czy będzie tylko dla ciebie i czy ktoś inny nie zabierze jej choć była na wyciągnięcie ręki .


Wysłane przez Andrzej (8/03/2012)

Najserdeczniejsze zyczenia wszystkim Kobietom. Dziekuje ze jestescie. Z wami jest trudno ale bez was jescze trudniej.:)


Wysłane przez Witold (8/03/2012)

Nie przepadam za tym świętem, bo czy to ma być tak, że jedna połowa ludzkości która miała szczęście/pecha (niepotrzebne skreślić) urodzić się kobietą, świętuje, a druga, która miała szczęście/pecha urodzić się mężczyzną ma mieć z tego powodu wyrzuty sumienia? Całość podlewają media, w których dziennikarze i feministki wpajają nam jak bardzo kobiety z naszego powodu cierpią i jakimi to jesteśmy draniami. Raz nawet usłyszałem taki tekst jednej z aktywistek: "Na polu prawnym jest już niewiele do zrobienia, ale pozostaje jeszcze sfera biologiczna...". Brrr... Nie jesteśmy lepsi, lub gorsi ze względu na płeć - jesteśmy inni. Nie ma kobiecości bez męskości i na odwrót. Jesteśmy na siebie skazani, jak mówi Biblia: "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę...". Ba, potrzebujemy się nawzajem. To mężczyźni budują domy, to kobiety sprawiają, że budynki stają się domami. Drogie Panie nie zmieniajcie się, nie upodobniajcie się do facetów, bo oni wtedy niewieścieją. Jasne że są takie typy, które tego nie rozumieją, wykorzystują drugą stronę, uważając się za lepszych, mądrzejszych, wybranych... - to chyba dotyczy obu płci. Trzeba im uświadamiać w jakim są błędzie. Trzeba dużego wysiłku, by zrozumieć drugą płeć, ba trzeba wysiłku, by zrozumieć samego siebie. Ale to jest dla nas wielka życiowa sposobność, by odkrywać inny - równie cudowny - świat przeciwnej płci, uczyć się szacunku, miłości, odpowiedzialności.


Wysłane przez Katarzyna (8/03/2012)

Dzisiaj Dzień Kobiet więc piersi w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę, niech żyje cellulit i kurze łapki, bo my jesteśmy fajowe babki. Pozdrawiam wszystkie panie z okazji naszego święta Ewa


Wysłane przez Dorota (8/03/2012)

a mnie jest szkoda czasu aby nie wygrać!!


Wysłane przez Jerzy (8/03/2012)

ciekawe święto, lecz powinno być obchodzone codziennie nie tylko 8 marca. Nie róbmy z kobiet feministek lub kur domowych - niech pozostaną sobą i tak będzie najlepiej.


Wysłane przez Michał (8/03/2012)

Wszystkim kobietom tym szalonym i tym mniej, tym które uwielbiają poczuć dawkę emocji gdy grają w swoje ulubione loterie jak również i tym które są obdarowywane przez swoich facetów szczęśliwymi losami wszystkiego najlepszego wysokich wygranych oraz by każdy dzień był dla was wyjątkowym.


Wysłane przez Łukasz (8/03/2012)

Drogie Panie: Wszystkiego co dobre, dużo słodyczy i braku zmartwień. Panowie.


Wysłane przez Mirosław (8/03/2012)

To bardzo szczególny dzień, ponieważ w tym ów dniu maja świeto swoje Kobiety całego naszego globu, jak i urodzinki mojej kochanej chrzesniaczki Oliwii. Wszystkiego naj i wysokich wygranych jak kiedy kolwiek zarazisz sie tą grą od swojego wujka. Pozdrawiam zespół playhugelottos i kobiety w nim pracujące. ps. Każdy z nas jest w tym dniu szczęśliwym wygranym.


Wysłane przez Pawel (9/03/2012)

Bez Kobiet nie ma Słońca i Uśmiechu, nie ma Radości i Zrozumienia. Dlatego lubimy Kobiety Najbardziej ze Wszystkich Sił. W życiu są tylko trzy cele mężczyzny: Mecz przed telewizorkiem, Samochód i Kobieta Swojego Serca :)


Wysłane przez Marek (9/03/2012)

Bardzo dziękuję za to, że mój komentarz się spodobał i jest wśród wyróżnionych. U na w Polsce w totku dziś kumulacja 40 milionów. Trzymam kciuki jeśli ktoś zagra.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V