Konkurs Mistrzów 2012 Na PlayHugeLottos.com

Ponownie nadeszła ta pora roku, kiedy to PlayHugeLottos.com oferuje swoim graczom szansę na wygranie kawałka życia w stylu zwycięzcy lotto! Zgadza się, przyszedł czas na Grand Prix Formuły 1 w Monako. Jednak w tym roku, dramatycznie podwyższyliśmy belkę i dodaliśmy dwie równie atrakcyjne  nagrody do wyboru.

 

Czy będzie to boisko do piłki nożnej czy tor wyścigowy? Czy może w skład Twojego sportowego zaangażowania wchodzi robienie zakupów? W takim razie co myślisz o £6.000 czystej gotówki? Brzmi interesująco? Wybierz więc swoją nagrodę w tej chwili!

Więcej Dobrego

Tegoroczny konkurs Monako Grand Prix F1 został powiększony o dwie inne opcje wyboru mistrzowskich nagród. I jak już pewnie sam zgadłeś, jest to piłka nożna oraz gotówka! Stąd też nowa nazwa promocji – Konkurs Mistrzów 2012.

**Pierwsza opcja nagrody to 2 bilety na Grand Prix Formuły 1 w Monako. Monako jest oczywistym placem zabaw milionerów i PlayHugeLottos.com cieszy się z podarowania Tobie kawałka życia w stylu milionera.

Monako Grand Prix Formuła 1


**Jeśli magia piłkarskiego zawodnictwa sprawia Ci większą przyjemność, będziesz w takim razie zainteresowany naszą drugą opcją nagrody – są to 2 bilety na Finał Ligi Mistrzów UEFA 2012 w Niemczech! Zalicz tą fantastyczną nagrodę i przygotuj się na poważną zabawę z PlayHugeLottos.com.

Liga Mistrzów UEFA


**W końcu, lecz nie na końcu, oferujemy opcję wyboru nagrody pieniężnej, jeśli nie jesteś zainteresowany wyścigami w Monako czy zaciętą rywalizacją europejskich klubów piłki nożnej. Usiądź wygodnie w domu, zrelaksuj się, a £6.000 zostanie wpłacone na Twoje konto bankowe, dzięki uprzejmości PlayHugeLottos.com.

Po więcej informacji o mistrzowskich nagrodach oraz kwalifikacji do konkursu, odwiedź naszą stronę Konkurs Mistrzów 2012.

Piłka Nożna Czy Szybkie Samochody?

PlayHugeLottos.com ma bogatą tradycję oferowania pierwszej jakości konkursów i nagród (oprócz niezrównanych loterii dostępnych 7 dni w tygodniu). Konkurs Mistrzów kontynuuje tą tradycję, a my wiemy, że spodoba Ci się ona na bank! 

Na co więc czekasz? Czy będzie to finałowy gwizdek czy flaga na mecie? Wybór należy do Ciebie!

 Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 204 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Marcin (12/04/2012)

Taaak: Grand Prix Formuły 1 w Monako wydaje się być interesującą nagroą nawet dla mnie. Albowiem ponieważ lubię piekne samochody i szybkie dziewczyny:)


Wysłane przez Krzysztof (19/04/2012)

Strzał 100% .
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V