Szczęśliwy Zwycięzca Konkursu Na PlayHugeLottos.com

Nasz zwycięzca niedawno prowadzonego konkursu „Do Obejrzenia w TV”, będzie od teraz oglądał telewizję w wielkim stylu! Jego nagroda przydała się na czas na obejrzenie finału Ligi Mistrzów UEFA i Monako Grand Prix Formuły 1.

Kilka tygodni temu prowadziliśmy konkurs „Do obejrzenia w TV”, w którym prosiliśmy was o zagłosowanie na swoją ulubioną reklamę lotto, spośród podanych przez nas trzech klipów reklamowych. 

Humorystyczny klip „Przygotuj się na niespodziankę” został waszym zdecydowanym faworytem, zdobywając 62% głosów. Nie tylko gracze lotto mieli okazję zagłosować, lecz także otrzymali oni szansę na wygranie ciekawych nagród podczas okresu promocyjnego. 

Podczas trwania konkursu, PlayHugeLottos.com każdego tygodnia wylosował jednego gracza, którzy otrzymali loteryjny pakiet Big5. Poniżej znajduje się lista pięciu zwycięzców, którzy otrzymali pakiet Big5:

Tydzień 1 - D. Kolosok, Rosja

Tydzień 2 - M. Raczynski, Polska

Tydzień 3 - E. Ioannou, Grecja

Tydzień 4 - I. Raja, Indie 

Tydzień 5 - V. Goncharov, Ukraina

Jeśli nie grałeś jeszcze za pomocą loteryjnego pakietu, nie trać więcej czasu! Zagraj na pięciu największych loteriach na PlayHugeLottos.com poprzez jedno kliknięcie. Więcej informacji o naszych loteryjnych pakietach znajdziesz w archiwum wiadomości.

Oprócz pięciu pakietów jakie rozdaliśmy podczas trwania konkursu, zaoferowaliśmy także główną nagrodę na sam koniec. Naszym wygranym został Pan A. Goncalves z Wysp Normandzkich, który otrzymał 42calowy LG 3D TV!

Poniżej znajduje się zdjęcie jakie Pan Goncalves zrobił, zaraz po otrzymaniu nagrody.

 

Nagroda Telewizor 3D

Jeśli konkursy to jest to co lubisz, weź udział w naszym wspaniałym „Konkursie Mistrzów”, jaki oferowany jest bieżąco na naszej stronie. W nim możesz wybrać i wygrać jedną z poniższych nagród:

  • 2 bilety VIP na Finał Ligi Mistrzów UEFA w Monachium - Czemu nie pokazać wszystkim jak bawi się prawdziwy kibic piłki nożnej, podczas finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea a Bayern Monachium?
  • 2 bilety VIP na Monako Grand Prix Formuły 1 - Wyobraź sobie będąc częścią tej niesamowitej magii, podczas gdy kierowcy Formuły 1 śmigają po drogach Monako.
  • £6000 czystej gotówki  - Nie jesteś fanem sportu? Czemu nie wybierzesz nagrodę pieniężną i sam zdecydujesz na co ją wydasz?! 


Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 376 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (1/05/2012)

Oczywiście gratulacje dla zwycięzców :)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V