Świętuj Mistrzostwa Europy 2012 Z Konkursem ‘Gdzie Może Być Piłka’

Pomiędzy 8 czerwca a 1 lipca 2012, szesnaście narodowych piłkarskich drużyn z Europy zmierzy się w turnieju Mistrzostw Europy UEFA 2012. PlayHugeLottos.com dołącza do zabawy oferując graczom piłkarski konkurs ‘Gdzie Może Być Piłka”.

Jakby emocje szesnastu najlepszych krajów walczących o tytuł mistrza Europy to za mało… to mamy dobrą wiadomość. PlayHugeLottos.com dołączył do imprezy ze swoją własną wersją gry w  piłkę, w konkursie Euro 2012 ‘Gdzie Może Być Piłka’.

Na czym polega konkurs ‘Gdzie Może Być Piłka’?

PlayHugeLottos.com utworzył piłkarskie zdjęcie… a następnie usunął z niego piłkę. ‘Gdzie Może Być Piłka’ to gra, której celem jest wskazanie gdzie piłka może znajdować się na wyświetlonym obrazku. To takie proste!

25 czerwca 2012, osoba, która wskaże punkt na zdjęciu, który jest najbliższy pozycji  „ukrytej” piłki, wygra nagrodę! Konkurs ten jest całkowicie darmowy i nie wymaga on żadnych zakupów na naszej stronie.

Oto jak możesz zdobyć szanse na grę w naszym konkursie Euro 2012:

  • Zarejestruj się na PlayHugelottos.com a otrzymasz 5 szans na grę (rejestracja jest szybka i darmowa)
  • Jeśli posiadasz już z nami konto, uaktualnij szczegóły swojego konta a otrzymasz 4 szanse na grę (jeśli Twoje dane się nie zmieniły, kliknij tylko na przycisk ‘Uaktualnij’)
  • Logując się codziennie na PlayHugeLottos.com otrzymasz także 1 szansę na grę 

Sam więc widzisz jak prosto można zdobyć szanse na wygranie wspaniałej nagrody!

Co jest do wygrania?

Oczywiście nie namawiamy Cię do odnalezienia ‘ukrytej’ piłki w zamian za nic. To nie w naszym stylu. Osoba, która prawidłowo wskaże, gdzie może znajdować się piłka na pokazanym obrazku, otrzyma KINO DOMOWE o wartości £2000. Lecz jeśli posiadasz już taki sprzęt nic się nie przejmuj, bo możesz zamienić nagrodę na gotówkę!

Jeśli to Ci się podoba, przetestuj swój piłkarski talent i wskaż ‘Gdzie Może Być Piłka’ już teraz!Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 374 artykułów
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V