Zwycięzca Konkursu Mistrzów 2012 Dzieli Się Zdjęciami

Nasz zwycięzca Konkursu Mistrzów 2012 powrócił z Finału Ligi Mistrzów UEFA w Monachium i przesłał nam kilka wspaniałych zdjęć, na których uchwycił emocje z turnieju. 

PlayHugeLottos.com spędził miesiąc kwiecień (oraz pierwsze kilka dni maja) poszukując zwycięzcy Konkursu Mistrzów. Zaoferowane były trzy pakiety nagród:

  • Wycieczka VIP dla dwóch osób na Grand Prix Formuły 1 w Monako
  • Wycieczka pierwszej klasy dla dwóch osób na Finał Ligi Mistrzów UEFA w Monachium w Niemczech, pomiędzy Chelsea i Bayern Monachium
  • 6 000 funtów w postaci gotówki

11 maja 2012 zwycięzca Konkursu Mistrzów został ogłoszony – Pan Mohamed B. z Botswany. Nasz szczęśliwy wygrany wybrał wycieczkę na finał Ligi Mistrzów UEFA, a skoro była to nagroda dla dwóch osób, zabrał on ze sobą swojego syna. 

Pan Mohamed napisał do nas po powrocie, mówiąc, że świetnie bawił się w Niemczech, oglądając na żywo zwycięstwo Chelsea nad Bayern Monachium w finałowym meczu Ligi Mistrzów. Przesłał on także kilka zdjęć ze swojej podróży aby podzielić się emocjami po swojej niesamowitej wygranej w konkursie PlayHugeLottos.com.

 

Fani Bayern Munich chłodzą się przed meczem…

Liga Mistrzów UEFA, finał ligi mistrzów, fani bayern monachium


Przed stadionem...

stadion w monachium, finał ligi mistrzów,


Stadion powoli zaczyna się wypełniać… 

liga mistrzów uefa, finał ligi mistrzów, stadion w monachium


Posiłek przed wielką rozgrywką...

stadion w monachium


Rozgrzewka graczy przed meczem…

rozgrzewka przez finałem ligi mistrzów, stadion w  monachium


Widok bramki Chelsea przed morzem czerwonych kibiców…

Fani Bayern Monachium, stadion w monachium

 

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Pana Mohameda B., naszego zwycięzcę Konkursu Mistrzów 2012. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi przeżyciami!

Do wszystkich naszych lojalnych graczy – wypatrujcie jeszcze więcej wspaniałych konkursów na PlayHugeLottos.com. I jeśli piłka nożna to jest to co lubisz, zabaw się w naszym darmowych konkursie „Gdzie Może Być Piłka”, w którym do wygrania jest Kino Domowe o wartości 2000 GBP lub jego równowartość pieniężna! Ten post został napisany przez
Anna Khlebnikova - , który napisał 374 artykułów
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V