5 Zabawnych Rzeczy Jakie Możesz Kupić Za Lotto Wygraną

Kupiłeś już nową posiadłość w eleganckiej dzielnicy, wyposażyłeś garaż najlepszymi autami i byłeś na tylu egzotycznych wycieczkach, że masz już dosyć piasku i plaży. I co teraz? Co myślisz o zainwestowaniu w parę „zabawek”, które bawiłyby Cię, gdy nie masz co robić?

 

PlayHugeLottos.com znalazł 5 potencjalnych zabawek dla zwycięzców lotto, którzy mają już wszystko co chcą (no… prawie).

Dinozaury

Jeśli jesteś jednym z milionerów, którego posiadłość „chroniona” jest przez małego rozpieszczonego psiaka, to przydałaby Ci się dodatkowa protekcja. Co może lepiej odstraszyć potencjalnych intruzów od Twojej rezydencji niż kilka ryczących dinozaurów wędrujących po podwórzu. Te prawdziwego rozmiaru piękności nie tylko odstraszają złodziei, są też świetne dla dziecięcych imprez w stylu „Park Jurajski”.

Zwycięzcy lotto uwielbiający przygody, mają wybór pomiędzy nieruchomą zabawką o wartości $30.000 lub mogą iść na całość kupując sterowany model dinozaura za $350.000!

4 metry wysoki i 8,5m długi… oto T-Rex!

zabawka dinozaur, zdalnie sterowany dinozaur, t-rex

Motocykl z Trona

Czy podobał Ci się ten film czy też nie, nie ma wątpliwości, że ten motor w stylu Trona jest po prostu niesamowity! Wyobraź sobie podjechanie czymś takim do klubu czy na kolację z nową dziewczyną? To jest bez wątpienia idealny sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

Motor Tron jest całkowicie elektryczny (dla milionera, który dba o środowisko) i dochodzi do prędkości 160 km/h. Możesz nim podróżować przez około 160km zanim wymagać on będzie 30minutowego ładowania. Na pewno znajdziesz kilka innych rzeczy, jakie możesz kupić za $50.000 lecz żadne z nich nie będą miały efektu prosto z science-fiction.


„JetLev” Wodny Jet Pack

Jeśli wolisz trochę wody od palonej gumy , to mamy zabawkę dla Ciebie! Ten niesamowity JetLev jet pack na wodę wznosi się do 9 metrów nad ziemią, osiągając prędkość 40 km/h i zasięg do 130 km. Cena? Marne $100.000! Wyposaż swój super jacht w ten wodny jet pack i baw się unosząc nad morzem przez 8 godzin!

Dzięki JetLev poczujesz się prawie jak Superman

wodny jet pack, JetLev,


Latający Samochód

Przepowiednie o podróżowaniu latającymi samochodami są może trochę chybione, lecz to nie oznacza, że musisz przestać żyć przyszłością. Zobacz na przykład ten latający samochód! Zamienia się on z legalnego ulicznego pojazdu w lekki sportowy samolot w 30 sekund. Najlepsze jest to, że po przelocie możesz go z powrotem złożyć w samochód i swobodnie zaparkować w garażu. Ta niezwykła zabawka prosto z przyszłości warta jest $350.000.

W jednej minucie samochód, w drugiej samolot.

latający samochód


Robot Wojownik

Oto Kuratas – pierwszy na świecie gigantyczny robot prosto  z Japonii! Ta mechaniczna bestia mierzy aż 4 metry i waży około 4500kg. Jest ona również w stanie wypalić 6000 nabojów śrutowych na minutę – idealny rodzaj żołnierza jaki potrzebujesz w nadchodzącej wojnie robotów.

Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa i zostań pilotem mechanicznego wojownika „Kuratas”, a kosztować Cię to będzie jedyne $1.350.000. To może być wspaniały dodatek do Twojego garażu (albo arsenału).

Zobacz jak operować robotem Kuratas, w poniższym klipie

Dzięki wielkiej wygranej lotto na Twoim koncie w banku, świat jest teraz Twoją ostrygą! Nie zapomnij zabawić się trochę zanim wydasz całą wygraną na poważniejsze rzeczy. Czasami wielki jackpot idzie w parze z wielką wyobraźnią!

Znajdź perłę w swojej ostrydze już teraz dzięki PlayHugeLottos.com.

 

zagraj teraz w lottoMusisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V