Ogłoszenie Zwycięzców Konkursu Oktoberfest 2012

Przez ostatnie 2 tygodnie przysięgaliśmy wam, że 1 lotto gracz otrzyma od PlayHugeLottos.com zapas darmowego piwa na cały rok. W końcu przyszła pora na to, aby dowiedzieć się kto jest tym niesamowitym szczęściarzem. I mamy nadzieję, że chce mu się pić!

Gdziekolwiek jesteś na świecie i jakimkolwiek władasz językiem, potrzebny Ci jest jeden główny składnik potrzebny do świętowania festiwalu Oktoberfest – piwo! Ze względu na swoją niezbędną naturę do prawdziwego świętowania Oktoberfest, pomyśleliśmy, że jest to najlepsza nagroda w tym oryginalnym konkursie. 

 

piwo


Oprócz tego, zaoferowaliśmy dwie nagrody pocieszenia w postaci Kredytów do Gry na PlayHugeLottos.com. Oto zwycięzcy tych nagród:

3 nagroda: €100 Kredytów do Gry
Zwycięzca: L. Rey z Nowej Kaledonii

2 nagroda: €250 Kredytów do Gry
Zwycięzca: J. Solin ze Słowacji

Życzymy im dużo szczęścia podczas gry na naszej stronie! Mamy nadzieję, że obydwoje zgarną wielkie wygrane na oferowanych przez nas loteriach.

A teraz moment, na który wszyscy czekaliśmy…

Oto kto będzie miał piwa pod dostatkiem przez następny rok:

1 Nagroda: Pan A. Synowiec z Polski

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w naszym Konkursie Oktoberfest 2012. Mamy nadzieję, że ma Pan Synowiec ma już konkretne piwo na myśli i nie może się doczekać jego picia przez cały długi rok, a to wszystko dzięki PlayHugeLottos.com. Już niedługo skontaktujemy się z Panem aby sfinalizować wysyłkę nagrody!

Dla tych lojalnych graczy, którym nie udało się nic wygrać w Konkursie Oktoberfest, mamy następny wspaniały konkurs! Tym razem jest to konkurs z serii Wybierz Swoją Nagrodę pod hasłem American Dream! Życzymy powodzenia!

Konkurs, GP F1 w USA, wycieczka do Nowego Jorku, gotówkaKomentarze

Wysłane przez Paweł (17/09/2012)

Gratulacje :)


Wysłane przez Bartosz (19/09/2012)

Rowniez gratuluje, juz w jednym konkursie z playhugelottos wygralem, licze na nastepne xD


Wysłane przez Andrzej (19/09/2012)

Dziękuję:) Będę pił Wasze zdrówko. Powodzenia dla Wszystkich graczy!


Wysłane przez Andrzej (19/09/2012)

Dziękuję! Wasze zdrowie! I powodzenia.
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V