Wybierz Swoją Nagrodę w Konkursie American Dream

PlayHugeLottos.com powraca z trzecim już konkursem z serii Wybierz Swoją Nagrodę. Ostatni z nich odbył się pod hasłem Konkurs Mistrzów, w którym do wygrania była wycieczka na Grand Prix F1 w Monako, lub wycieczka na Finał Ligii Mistrzów w Monachium lub £6000 gotówki. W tym roku nasz konkurs posiada amerykański motyw, stąd nazwa American Dream (amerykański sen). I tak jak etos tego wyrażenia, tak PlayHugeLottos.com głęboko wierzy, że „życie powinno być lepsze, bogatsze i pełniejsze dla wszystkich”.

Żyjemy w XXI wieku i każdy z nas ma prawo wyboru, a w naszym konkursie wyborów jest aż 3:

Nagroda 1: Wycieczka VIP na Grand Prix Formuły 1 w Austin w USA dla dwóch osób

Nagroda 2: 5-dniowe zakupy w Nowym Jorku dla dwóch osób oraz $2000 kieszonkowego

Nagroda 3: $10.000 czystej gotówki

Grand Prix Formuła 1 w USA


Stany Zjednoczone Ameryki znane są jako „kraj możliwości” i w tej chwili każdy gracz na PlayHugeLottos.com ma możliwość zgarnięcia jednej z tych fantastycznych nagród.

American Dream przede wszystkim oznacza możliwość tworzenia obfitości oraz fakt, że poprzez bycie czegoś częścią, można osiągnąć dobrobyt! Teraz TY możesz być częścią tego wspaniałego konkursu American Dream, wystarczy, że klikniesz na WEŹ UDZIAŁ na stronie konkursowej oraz:

Wpłacisz na swoje konto minimum £40/€50/$60 (w celu zakupienia Kredytów do Gry) 

LUB

wydasz £40/€50/$60 na zakup losów podczas promocyjnego okresu od 17 września do 30 października 2012

 

Nowy Jork


Najbogatsze Społeczeństwo Na Ziemi

Stany Zjednoczone są jednym z najbogatszych społeczeństw na świecie. Z pewnością wiedzą oni dokładnie co oznacza „pójście na całość”. Gracze lotto wiedzą, że jest w tym jakaś prawda, ponieważ największe światowe wygrane lotto pochodzą właśnie z USA. W zasadzie największa światowa wygrana lotto pochodzi od amerykańskiej loterii MegaMillions.

Wcześniej tego roku historyczne losowanie MegaMillions o $656 milionów miało miejsce w USA, po którym 3 szczęściarzy podzieliło się ogromną wygraną i spełniło swój amerykański sen. 

 

czysta gotówka


Jeśli amerykańskie loterie to jest to co lubisz, nie zapomnij więc o 3 loteriach z USA jakie dostępne są na PlayHugeLottos.com: MegaMillions, Powerball oraz SuperLotto Plus. 

Powerball lotto i SuperLotto Plus mają w tej chwili największe jackpoty, użyj więc swoich wpłaconych €50 na zakup losów – może to być Twoja najlepsza inwestycja!

Wybierz swoją nagrodę, umieść swoje zakłady i zgarnij swój własny American Dream właśnie tutaj na PlayHugeLottos.com.

konkurs American Dream

 

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V