Konkurs Halloween, Wygraj Pakiet Big 5 Na 6 Miesięcy

Niech gigantyczne jackpoty na PlayHugeLottos.com nie straszą Cię w te Halloween! Nie masz się czego bać – to tylko wielkie pieniądze! Pieniądze są zabawne a nie straszne, nawet w Święto Duchów. Aby dołączyć do tegorocznych klimatów Halloween, zabaw się razem z nami w naszym Facebookowym konkursie!

PlayHugeLottos.com prezentuje 3 „straszne” zdjęcia, do których TY musisz dodać podpisy. Nie musisz wymyślać podpisów do każdego z nich, wystarczy, że wybierzesz tylko jedno zdjęcie. Oczywiście im więcej podpisów dodasz do zdjęcia, tym większe będą Twoje szanse na wygraną.

 

Halloween Konkurs Obrazek 1


Oto zasady konkursu:

Napisz, co Twoim zdaniem myślą postacie przedstawione na trzech obrazkach. Możesz wybrać tylko jeden obrazek, to zależy od Ciebie, i dodać tyle podpisów ile chcesz.

Swoje podpisy do obrazków opublikuj bezpośrednio na naszej stronie Facebookowej pod odpowiednim obrazkiem.

Podpisy opublikowane w komentarzach do tego artykułu niestety nie będą brane pod uwagę. 

Konkurs trwa do Halloween czyli do północy 31 października 2012.

 

Halloween Konkurs Obrazek 2


Zwycięzca zostanie wylosowany 1 listopada 2012. Pod uwagę będzie brana kreatywność, humor i ogólna „straszność”. Decyzja upiornych sędziów PlayHugeLottos.com będzie ostateczna.

W przypadku, gdy opublikowane zostanie kilka podobnych komentarzy, tylko pierwszy z nich będzie brany pod uwagę. 

 

Halloween Konkurs Obrazek 3


Nagrodą w konkursie jest Pakiet Loteryjny BIG 5 na 6 miesięcy, który zawiera:

26 x EUROJACKPOT
52 x EUROMILLIONS
78 x SUPERENALOTTO
52 x MEGA MILLIONS
52 x USA POWERBALL

Niezależnie od tego jak straszne może być Święto Duchów, mamy nadzieję, że będziesz miał dużo zabawy z naszym Facebookowym konkursem. I nie zapomnij udostępnić go swoim znajomym! 

To co, cukierek czy figielek?Komentarze

Wysłane przez Marcin (24/10/2012)

Pierwszzy obrazek: "Nareszcie moja druga połówka. Tyle czasu oddzieleni - teraz to nadrobimy. Do ostatnie tchu, a nawet dłużej, razem" Drugi obrazek: "Mój mąż wie czym sprawić największą przyjemnosc na urodziny swojej żonie. Teraz jednak mam zgryz: powinnam zacząć sprzątać, czy odlecieć:)" Trzeci obrazek: "Może i trochę za długo czekałam z moja ofiarą z dziewictwa, którą obiecałam złożyć temu jedynemu męzczyźnie po slubie. Który będzie trzeźwy.... Teraz jednak moge powiedzieć z nieukrywaną satysfakcją, że .... nareszcie sztywny. No kto moze mieć lepiej"


Wysłane przez Artur (24/10/2012)

1. Nareszcie po roku znów możemy być razem moja piękna. Uwielbiam Twoje kolory, twoje krągłości i Twoje ciepło. W mroku grobowców śniłem o Tobie. Gdyby Noc Duchów trwała wieczność to i tak byłoby mało" 2. No dziewczyny czas na Sabat i nie trzeba się ukrywać. Zróbmy zawody, która rzuci więcej uroków? Ha założę się, że ja! 3. Nie zawstydzaj mnie. Pewnie wszystkim powtarzasz, że kuszą Cię ich krągłości. Nie myśl, że pójdzie Ci ze mną tak łatwo! Jeszcze się na tamten świat nie wybieram, choć niektórzy twierdzą, że jestem chuda jak śmierć! Co Cię tak dziwi? Myślisz, że skóra na kościach to krągłości, Ty świntuchu!


Wysłane przez Jan (27/10/2012)

pierwszy obrazek::narteszcie znowu razem dynio na halloweeen!!!!czkałam na to cały rok!!! ma nadzje ze ludzie o nas niezapomnieli wtymczasie!!!drugi obrazek::hahaha znowu konkurs na najpieknjksza i najszybciej latajaca wróżkę halooweeen!!!wiem ze wygram..ja i moja miotła sa na topie!!!


Wysłane przez Jan (27/10/2012)

no dynio jedzimey musze cibie zbarac zesoba!!!mumsiy jechac nauroczystosc haloween!!!
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V