Giganty z USA, część II

W razie gdybyś potrzebował dobrego powodu na udział w Twoich ulubionych loteriach na PlayHugeLottos.com, mamy dla Ciebie konkurs American Dream. Wygraj 1 z 3 wspaniałych amerykańskich nagród jak zakupy w Nowym Jorku plus kieszonkowe!

Dlaczego Ameryka? Jak dobrze wiemy w USA wszystko musi być “wielkie”, czyli tak samo jak tutaj na PlayHugeLottos.com, wielkie rzeczy to jest to co lubimy. Spójrzmy na przykład na kolejny jackpot US Powerball, który sięga wielkiej kwoty ponad 100 milionów dolarów. 

Popatrzmy zatem na więcej wielkich rzeczy z Ameryki:

 

Gigantyczny Jackpot Powerball

Multi-stanowa loteria US Powerball może jest na 2 miejscu (zaraz po MegaMillions) jeśli chodzi o bijące rekordy jackpoty, lecz mimo tego loteria ta uważany jest za jedną z największych na świecie!

Największy jackpot kiedykolwiek trafiony w Powerball to masywne $365 milionów. Ta wielka wygrana powędrowała do 8 współpracowników z fabryki w Nebrasce, którzy razem zakupili ten jeden niezwykle szczęśliwy los. 

gigantyczna loteria US Powerball, wielka loteria

 

Andre The Giant

Chociaż w zasadzie nie jest on Amerykaninem (pochodzi on z Francji), Andre Roussimoff znany wszystkim jako Andre the Giant, zdobył sławę dzięki turniejom w Amerykańskiej Wrestlemani. Swojego czasu ten olbrzymi człowiek był najwyżej płatnym wrestlerem na świecie i jego ciągły spór, z gwiazdą wrestlingu Hulkiem Hoganem, był po prostu legendarny. Andre the Giant był także znany z rekordu wypicia 41 litrów piwa w ciągu 6 godzin. Jego wymiary to: wysokość 226cm, waga: 270kg.

Arcywrogowie – Andre the Giant i Hulk Hogan

Andre the Giant i Hulk Hogan

 

Giganty z San Francisco

Oryginalnie znani jako Giganty z Nowego Jorku, drużyna ta przeniosła się do San Francisco w 1958 roku. Jest to jedna z najstarszych drużyn, która wygrała największą liczbę meczy ze wszystkich baseballowych drużyn w historii USA. W zasadzie, wygrali oni więcej meczy, niż jakakolwiek inna sportowa drużyna z północnej Ameryki.

Tak jak bywa to w profesjonalnym sporcie, zawodnicy z San Francisco Giants zarabiają naprawdę wielkie pieniądze. W 2007 Barry Zito podpisał najbardziej lukratywny kontrakt w historii baseballu – siedmioletnią umowę na 126 milionów dolarów.

Barry Zito prezentuje swój bezcenny rzut

Barry Zito

 

Gigantyczne Kowbojki

W San Antonio w Teksasie można napotkać gigantyczną parę kowbojek, która znana jest także jako „Giant Justins”. Stoją sobie one przed centrum handlowym North Star, wabiąc tysiące klientów. Podczas świąt Bożego Narodzenia, są one ozdabiane choinkowymi lampkami.

No takie buty!

gigantyczne kowbojki, słynne kowbojki, wielkie buty

 

Gigantyczna Sekwoja

Gigantyczne kalifornijskie drzewo o nazwie Hyperion, jest największym naturalnym organizmem na ziemi. Sekwoja sięga ponad 115 metrów. Nie tylko jest ona niepowtarzalnie wysoką rośliną lecz żyje ona także niezwykle długo, średnio od 1800 do 2700 lat.

Całkiem spokojny przejazd przez… drzewo.

Sekwoja, Hyperion, gigantyczne drzewo, największe drzewo na świecie


Jeśli lubisz wszystko co wielkie, to z pewnością spodoba Ci się loteria US Powerball, która oferuje $110.000.000 w kolejnym losowaniu w środę 31 października. 

A do tego możesz wziąć udział w konkursie American Dream na PlayHugeLottos.com, w którym do wygrania jest 1 z 3 wielkich nagród, do wyboru:

- Wycieczka VIP dla dwojga na Grand Prix Formuły 1 w USA
- 5-dniowa wycieczka dla dwojga na zakupy w Nowym Jorku plus $2000 kieszonkowego
- $10.000 czystej gotówki

Dokonaj wyboru swojej nagrody i zakwalifikuj się do konkursu o swój własny Amerykański Sen, masz czas do 30 października 2012.

weź udział w konkursie american dreamMusisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V