Zwycięzca Konkursu American Dream Zgarnia Nagrodę

Po tygodniach wielkich emocji i wyścigach graczy, aby wziąć udział w konkursie American Dream, nareszcie mamy zwycięzcę! Gratulacje dla Pana Andreya S. z Rosji, który wygrał tegoroczny konkurs American Dream z serii Wybierz Swoją Nagrodę!

Pan Andrey spośród trzech nagród wybrał gotówkę, czyli na jego koncie już niedługo znajdzie się aż $10.000. Za tą wygraną planuje on wycieczkę do Środkowej Ameryki. 

Oto co Pan Andrey powidział, po początkowym szoku, w jakim był po otrzymaniu telefonu z tak wspaniałą informacją:

W tej chwili jestem w siódmym niebie i niesamowicie się cieszę. Teraz już wiem dokładnie jak spędzę Nowy Rok – nurkując w Belize. Dziękuję!


Pan Andrey mógł wybrać podróż na inauguracyjny wyścig Grand Prix Formuły 1 w Austin w Teksasie lub 5-dniowe zakupy w Nowym Jorku. Jednak zamiast tego zdecydował się on na nieco bardziej konwencjonalną nagrodę w postaci 10 tysięcy dolarów. Dzięki tej nagrodzie Pan Andrey będzie mógł spełnić swój Środkowo-Amerykański Sen, nurkując w ciepłych, tropikalnych Karaibskich wodach w Belize!

Słynna „Błękitna Dziura” (Great Blue Hole) na Rafie Koralowej w Belize

Błękitna Dziura w Belize, Great Blue Hole in Belize

Od pozdrowień z Rosjii do raju w Belize

Mamy nadzieję, że Pan Andrey prześle nam kilka zdjęć ze swojej wymarzonej wycieczki, abyśmy mogli zobaczyć jak świetnie się bawił, no i trochę pozazdrościć. Życzymy Panu Andreyowi niezapomnianej podróży i mnóstwa zabawy!

Konkurs American Dream był wielkim sukcesem i cieszył się niezwykłą popularnością. Dziękujemy pozostałym graczom za udział w tym oryginalnym konkursie i zapewniamy, że kolejny konkurs z serii Wybierz Swoją Nagrodę nadejdzie już w przyszłym roku!

A do tego czasu, spróbuj swoich szans w lotto i wygrywaj miliony nie wychodząc nawet z domu!

Trzymamy kciuki. 

zagraj teraz na PlayHugeLottos.comMusisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V