Zapuść Wąsy w Ten Movember i Wygraj Darmowy Los

W tej chwili na całym świecie mężczyźni zapuszczają wąsy z okazji akcji Movember. Nie tylko daje to naszym przystojnym Panom wygląd Burta Reynoldsa, Hulka Hogana czy Toma Sellecka, lecz także szansę na wspieranie wspaniałych organizacji charytatywnych. My na PlayHugeLottos.com uważamy, że listopad równa się DARMOWE losy na loterie!

Movember jest to globalna akcja charytatywna, która zachęca mężczyzn do zapuszczenia wąsów w listopadzie, wzbudzając świadomość oraz zdobywając fundusze w celu polepszenia zdrowia mężczyzn, skupiając się na raku prostaty. Golem akcji Movember jest „zmiana oblicza” zdrowia mężczyzn poprzez zachęcanie ich do wzięcia udziału. Nazwa Movember pochodzi z języka angielskiego od wyrazów Moustache (wąsy) i November (listopad). 

W 2009 roku Mistrz Świata Formuły 1 – Jenson Button – wspierał akcję Movember poprzez chwalenie się swoimi blond wąsami podczas Grand Prix w Abu Dhabi.

Jenson Button movember

 

Linie British Airways również wspierają tegoroczny Movember poprzez ozdobienie jednego samolotu Airbus A329 gigantycznymi wąsami. Mają oni nadzieję na zebranie około 80 tysięcy funtów na leczenie raka prostaty.

Rzecznik prasowy British Airways powiedział, że miał na myśli kilka stylów a’la Errol Flynn, Wyatt Earp czy Hulk Hogan – lecz ostatecznie wybrał on stylowy wąsik „konesera”.

 

British Airlines Movember

Wiedza to Potęga – Wąs to Król

Wielu mężczyzn zapuszcza zarost aby wyróżnić się z tłumu. Poniższa lista pokazuje kilku Panów, którym pomyślnie się to udało.

Salvador Dali

Salvador Dali i jego spiczasty wąs

Hiszpański surrealista, którego znakiem rozpoznawczym były spiczaste wąsy. Salvador Dali powiedział: „Skoro nie palę, zapuszczam wąsy – jest to lepsze dla zdrowia. Jednak zawsze noszę przy sobie diamentową papierośnicę, w której trzymam kilka wąsów i oferuje je grzecznie swoim znajomym: Wąsika? Wąsika? Wąsika?”

Freddie Mercury

Freddie Mercury i jego słynny sexy wąs

Rockowa grupa Queen, a dokładnie lider grupy Freddie Mercury, zapuścił swój pierwszy sławny wąs w 1980 roku.

Adolf Hitler

popularny wąs Adolfa Hitlera

Prawdopodobnie najsłynniejszy wąs na świecie, łatwo naśladowany przez innych przez  przyłożenie dwóch palców pod nos.

Lech Wałęsa

Kultowy wąs Lecha Wałęsy

Nie zapomnijmy o słynnym wąsie naszego byłego prezydenta, dla którego Movember jest przez cały rok. Jeżeli wciąż szukasz swojego stylu, weź pod uwagę ten kultowy wąsik. 

Wąsy Na Charytatywny Cel

Zapomnij o maszynce do golenia w tym miesiącu i idź na całość! Dołącz do zabawy i wspieraj tą wspaniałą akcję poprzez zapuszczenie wąsów. Możesz także zapisać się do akcji Movember na ich globalnej stronie www.movember.com

Pochwal się swoim Movemberowym wąsem na naszej Facebookowej stronie. Wrzuć zdjęcie i jeśli spodoba nam się Twój wąs, otrzymasz od nas darmowy los na loterię, która posiada największy jackpot! 

 Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V