Gwiazdy, które grają lub wygrywają w lotto

Gwiazdy również lubią dreszczyk emocji, który towarzyszy grze w lotto. Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się kto jest zapalonym graczem gier liczbowych.

Gry liczbowe

Pomyślałeś może kiedyś, że bogactwo nie jest wcale powodem, by przestać grać w lotto?  Niektóre gwiazdy łatwo zarobiły swoje pieniądze i w życiu brakuje im adrenaliny. Gry liczbowe, w tym zwłaszcza lotto, niezmiennie dostarczają emocji.  Tu nie chodzi tylko o pieniądze! Dreszczyk emocji, gdy z wypiekami na twarzy czekamy na wyniki losowania, jest znany nawet bogatym.

Przyjrzyjmy się gwiazdom, które otwarcie przyznają się do tego, że lubią grać w lotto, mimo że miliony już dawno mają w kieszeni.

SuperEnaLotto

Gwiazdy, które wydały całkiem sporo na losy SuperEnaLotto to Elizabeth Hurley (do tej pory 500 losów), łamacz niewieścich serc George Clooney (1000 losów) a nawet Madonna! To, że wcale nie potrzebują pieniędzy nie oznacza, że zmarnują je po wygranej. Łatwiej niż innym jest im oddać je na jakiś szczytny cel.

Znani fani SuperEnaLotto

Clooney i Hurley planowali pomóc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti w 2010.

Madonna natomiast kupowała nie tylko losy SuperEnaLotto ale również innej włoskiej loterii, SiVinceTutto. No cóż, najwidoczniej nie ławto pozbyć się ciągot do swoich własnych włoskich korzeni. Kiedy wygrała sporą sumę 120,000 euro również oddała je na szczytny cel. Postanowiła wspomóc budowę szkół w Malawi.

Inną gwiazdą, która na brak funduszy z całą pewnością nie może narzekać, a wciąż uwielbia grę w SuperEnaLotto jest Paris Hilton. Paparazzi przyłapali kontrowersyjną dziedziczkę fortuny Hiltonów Paris na kupowaniu losów wielokrotnie. Bardziej oszczędna w dzieleniu się z inymmi oznajmiła, że biednym oddałaby jedynie 10%.  Dla kontrastu zupełnie niepozorny i zupełnie niezamożny Roy Cockrum wygrał 259 milionów dolarów w Powerball w zeszłym roku i niemal wszystko rozdał potrzebującym.

Paris Hilton gra w SuperEnaLotto

Mega Millions

John Legend jest żonaty z supermodelką Christine Teigen. Ta piękność kupiła swój pierwszy los Mega Millions kiedy jackpot osiągnął rekordową kwotę 656 milionów dolarów.

Nawet Chris Singleton, który wydawał się wyjątkowo ascetycznym graczem w koszykówkę wydał kiedyś $10,000 na losy na loterię.

Matt Kemp to kolejna gwiazda sportu w naszym artykule. Podpisał on kontrakt na 160 milionów dolarów i zaraz po tym opublikował zdjęcie samego siebie z losami Mega Millions w rękach. Kiedy zapytano go o powód dla którego wciąż gra na loterii odpoowiedział, że 640 milionów dolarów, które były w tamtym momencie do wygrania są lepsze niż 160 milionów dolarów. Trudno nie przyznać mu racji!

Mega Millions kusi nawet bogaczy

Zagraj w Mega Millions teraz - Aktualny jackpot wynosi 129 milionów dolarów.
 
Inni sportowcy znani ze swojego zamiłowania do lotto to między innymi:

Rob Dyrdek – Wydał 700 dolarów na losy Mega Millions, kiedy jackpot nie wynosił nawet połowy rekordowej sumy.
 
Joshua Gates – Prowadzący Syfy Destination Truth poprosił swoich fanów na Twitterze, aby pomogli mu wybrać szczęśliwe liczby i obiecał, że podzieli się z nimi wygraną, jeśli wygra. Na nieszczęście swoje i swoich fanów nie udało mu się zgarnąć jackpota.

Simon Cowell

Mimo że majątek Simona Cowella jest wyceniany na 359 milionów funtów i wciąż rośnie, juror programu X Factor mówi otwarcie, ze wygrał kilka razy spore sumy grając w lotto i że ma swój zestaw szczęśliwych liczb. Powiedział również Daily Mail, że nie przestaje grać, choć zastrzega sobie prawo do anonimowości.

Gala brytyjskiej The Health Lottery (Loterii Zdrowia) była marzeniem Pana Cowella. Zdjęcie załączamy poniżej. 

Simon Cowell - fan lotto


Hugh Jackman

Hugh Jackman znany jest z tego, że kolegom z planu kupuje losy lotto. Podczas nagrywania "Les Miserables", Jackman kupił losy o równowartości 250 funtów dla swoich współpracowników.
 
Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy aktor kupił całej ekipie losy lotto. Na planie "Real Steel" innym aktorom podarował w prezencie ponad 500 losów lotto.

Mówi, że jest to jego sposób na wyrównanie rachunków. Podczas kręcenia swojego pierwszego filmu w Stanach Zjednoczonych po dwóch miesiącach wciąż nie znał imion swoich współpracowników. Postanowił zapłacić za swoją ignorancję, wręczając każdemu po losie lotto. Zazwyczaj tłumaczy ludziom, że jest to australijski zwyczaj, choć nie jest to prawda.

Hugh Jackman lubi rozdawać losy lotto

EuroMillions

Dawny dyrektor Banku Barclays, Rich Ricci z całą pewnością zasłużył na swoje nazwisko. Jego majątek wyceniany jest na 100 milionów funtów i ma farmę koni wyścigowych. Poza końmi jego pasją jest loteria EuroMillions

Jak widzisz na powyższych przykładach, gwiazdy również uwielbiają lotto. I ty oddaj się tej przyjemnej rozrywce razem z nami.

Zagraj teraz w SuperEna MaxKomentarze

Wysłane przez Marcin (30/10/2015)

Bardzo ładna sumka w Superenamax 250 milionów euro i to lubię


Wysłane przez Piotr (30/10/2015)

Los na loterię to zawsze fajny pomysł na prezent


Wysłane przez Dorota (30/10/2015)

Podoba mi się ten niby australijski zwyczaj z losem na prezent


Wysłane przez Andrzej (30/10/2015)

Losy na prezent , rzeczywiście fajna sprawa.


Wysłane przez Ricardo (30/10/2015)

Moje marzenie - mieć tyle kasy co Oni i też pozwalać sobie na grubsze gry. Na pewno skutek byłby lepszy niż dotychczas!


Wysłane przez Andrzej (30/10/2015)

A ja odwrotnie. Wygram jackpot i będę bogaty jak oni.


Wysłane przez Slawomir (30/10/2015)

gram od 25 lat w lotto i nie trafiłem więcej niż 3


Wysłane przez Slawomir (30/10/2015)

Na pewno zagram w OzPowerball


Wysłane przez Roman (30/10/2015)

Zagrałem w SuperEnaMaxa.


Wysłane przez Aneta (30/10/2015)

Nie mogę uwierzyć że , mając tyle kasy jeszcze grają ,Adrenalinę mogą sobie zapewnić w inny sposób pozwalają im na to pieniądze a my zarabiamy po 2 tyś miesięcznie i nic wygrać nie możemy .Los jest podły :(


Wysłane przez Grzegorz (4/11/2015)

@Aneta Los jest ślepy. I to wszystko. Dlatego nie wie komu jest przychylny. Musisz liczyć na fuksa lub mieć jakiś plan gry.


Wysłane przez Marcin (3/12/2015)

Dla mnie to szansa na stanie się gwaizdą: jeśli wygram to tak na pewno będzie:D
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V