PLAYHUGELOTTOS KONTYNUUJE WSPARCIE DLA DOTKNIĘTYCH TRZĘSIENIEM ZIEMI, PRZEKAZUJĄC NA TEN CEL $10,000

 

W obliczu jednego z najbardziej niszczących kataklizmów na Haiti, podczas ostatnich dwóch miesięcy, Chile doświadczyło podobnego przerażającego trzęsienia ziemi. Ofiar było znacznie mniej niż Haiti ze wzgledu na fakt, że epicentrum trzęsienia nie było w obszarze silnie zaludnionym.

Nie było więc lepszego sposobu, aby przyczynić się do społeczności, niż złożenie donacji dla cierpiących osób w Chile, aby im pomóc i sprawić choć małą różnicę. 

Przesłaliśmy więc $10,000, za pośrednictwem Oxfam (gdzie wcześniej wysłaliśmy donacje dla Haiti) i nakłaniamy naszych klientów aby zrobili co jest w ich mocy, aby pomóc tym w potrzebie, w tak ciężkim dla nich czasie.

Jak już zapewne zauważyliście, dodaliśmy opcję na naszej stronie, która pozwoli zamienić wygrane (lub przyjanjmniej część wygranych) na donacje charytatywne.

Niektórzy z was podarowali znaczące sumy i nie ma wątpliwości, że gest ten jest przez nas bardzo wysoko ceniony. Interesujący jest fakt, że podczas ankiet, gdzie gracze pytani są co zrobili by z wygranymi, większość odpowiada, że przesłali by część na cele charytatywne.

Aby dokonać dotacji za pośrednictwem naszej strony, process ten wygląda następująco:

1. Zaloguj się na stronie

2. Kliknij na BILANS KONTA po prawej stronie

3. Jeżeli masz jakiekowliek wygrane na swoim koncie, kliknij na ZGŁASZANIE WYGRANYCH

4. Wybierz opcję DONATE FUNDS

W tym momencie zostanie wyświetlone pole, gdzie możesz wpisać swoją kwotę dotacji. Twoja prośba zostanie przesłana do naszego działu kont, a następnie do Oxfam.

Pamiętaj, że jeżeli czynisz dobro, ono wraca do Ciebie! 

 

Zespół PlayHugeLottos.com


 Ten post został napisany przez
Anne Erdmann - , który napisał 30 artykułów


SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Flat/ Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V