Najlepsze Metody Na Wybór Szczęśliwych Liczb Lotto

Ostatnie głosowanie na PlayHUgeLottos.com pokazało nam, że najlepszą strategią na grę w lotto jest… nie mieć żadnej strategii. Zobacz co o wyborach liczb myślą nasi gracze.

Generatory liczb oraz używanie znanych dat, np. dat urodzin, były dość częstą odpowiedzią w naszej ankiecie. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm metodom gry, zanim dojdziemy do najpopularniejszych sposobów wyboru liczb według naszych graczy. 

Generator Liczb 

Generator liczb lotto w zasadzie spełnia taką samą funkcję jak liczby wygenerowane przez Chybił Trafił. Zamiast jednak wybierania liczb przez sam system lotto, Twoje liczby generowane są przez inny program komputerowy. Jednak zasada wyboru liczb w obydwu przypadkach jest taka sama. 

W ostatnich latach generatory liczb stały się bardzo pomysłowe, często zawierając element zabawy, jak np., rozwiązywanie zagadek w celu uzyskania liczb. Inne generatory liczb są raczej proste i od razu podają nam losowo wybraną serię liczb. 

Już chyba lepiej skorzystać z generatora liczb!

generator liczb lotto

Ważne Daty 

Granie za pomocą liczb ze znanych nam dat i ważnych okazji, zwłaszcza dat urodzin, jest bardzo popularnym sposobem wyboru liczb lotto na całym świecie. Jednak coś, co należy pamiętać, to , że zakres liczb jaki mamy do wyboru jest dość mały. Liczby te są przeważnie niskie, więc będą one ugrupowane blisko siebie. 

Taki problem może pojawić się, jeżeli grasz np. w SuperEnaLotto, gdzie wybierasz liczby od 0 do 90 lub w Mega Sena, gdzie liczb jest 60. 

Jeśli Twoja data urodzin to 1 grudnia 1964, możesz wybrać następujące liczby: 

01 – 04 – 06 – 12 – 19 – 64 

Jednak nic nie wiadomo, urodziny mogą okazać się Twoim najszczęśliwszym dniem! 

wybór liczb lotto, ważne daty

Najlepsza Metoda Wyboru Liczb – Wybór Losowy 

Wydawałoby się, że najbardziej popularną metodą wyboru liczb jest po prostu własny, losowy wybór liczb lotto, tzw. „na ślepo”. 

Po co używać programu do wybierania liczb za Ciebie, który nie gwarantuje żadnej wygranej? Po co składać razem wszystkie ważne dla nas daty, aby utworzyć z nich zwycięską kombinację? Jak sam wiesz najważniejsze jest, aby kupić los i zagrać niezależnie od sposobu, bo każdy z nich ma takie same szanse na wygraną w lotto. 

 

losowy wybór liczb lotto

Używaj więc sposobów gry, z którymi czujesz się najbardziej komfortowo. Bo nigdy nie wiadomo jakie liczby okażą się Twoją zwycięską kombinacją! 

 

zagraj teraz w lotto online

 Komentarze

Wysłane przez Piotr (23/05/2013)

Gram na chybił trafił


Wysłane przez Marcin (18/06/2013)

Ja natomiast wpatruje się magicznie w cyfry i pozwalam, by moje wewnetrzne ego wybrało liczby:) nigdy nie trafiam:):)


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V